Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Villa Verde RESORT & SPA


sala  bankietowa Zawiercie

Telefon:(+48) 32 670 38 00
Tel kom:(+48) 32 670 38 10
Rodzaj:
Adres:Mrzygłodzka 273
Miasto: 57-350
Woj:
www: www.villaverde.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Wiosenna20504545126
Jesienna2050404548
Zimowa1840323048
Kongresowa A4020016090187
Kongresowa B4018014080167
Kongresowa C60300220120256
Kameralna8158820

Hotel Zawiercie 0 Hotel Zawiercie 1 Hotel Zawiercie 2 Hotel Zawiercie 3 Hotel Zawiercie 4 Hotel Zawiercie 5 Hotel Zawiercie 6 Hotel Zawiercie 7 Hotel Zawiercie 8 Hotel Zawiercie 9 Hotel Zawiercie 10 Hotel Zawiercie 11 Hotel Zawiercie 12 Hotel Zawiercie 13 Hotel Zawiercie 14 Hotel Zawiercie 15 Hotel Zawiercie 16 Hotel Zawiercie 17 Hotel Zawiercie 18 Hotel Zawiercie 19 Hotel Zawiercie 20 Hotel Zawiercie 21 Hotel Zawiercie 22 Hotel Zawiercie 23 Hotel Zawiercie 24 Hotel Zawiercie 25 Hotel Zawiercie 26 Hotel Zawiercie 27 Hotel Zawiercie 28

Przyjęcie weselne jest jak ptak odlatujący do ciepłych krajów na zimę ? zawsze pozostaje po nim wspomnienie.

Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka, pozostaje w pamięci zarówno Młodej Pary i jak wszystkich Gości. Ważna jest uroda, klimat miejsca oraz profesjonalna obsługa przedsięwzięcia. Obsługa Hotelu Villa Verde spełnia te wszystkie warunki i powierzając nam organizację przyjęcia dokonują Państwo trafnego wyboru.

W Hotelu Villa Verde Resort & SPA są luksusowe, eleganckie i komfortowe pokoje, przestrzenny holl, klimatyzowana restauracja, pięknie zaaranżowane ogrody, chata plenerowa ? to znakomite warunku na zorganizowanie wyśmienitego i niezapomnianego przyjęcia weselnego nawet dla 150 osób.

Do Państwa dyspozycji na organizację przyjęcia weselnego oddajemy:
- restaurację (salę bankietową wraz z salą na parkiet taneczny)
- kawiarnię
- plenerową chatę grillową.

Poniżej przestawiamy Państwu warianty organizacji przyjęcia weselnego
- tradycyjne menu polskie
- wykwintne menu weselne

W cenie menu weselnego otrzymują Państwo:
- apartament dla Nowożeńców z gwarancją przedłużenia doby hotelowej do godz. 14.00
- śniadanie dla Nowożeńców serwowane do apartamentu
- butelkę wina musującego w apartamencie Nowożeńców
- chleb weselny wypiekany przez cukierników
- ceremoniał powitania Nowożeńców w hollu hotelu przed przyjęciem weselnym
- lampkę wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej
- tort weselny
- możliwość organizacji jednej z gorących kolacji w naszej chacie plenerowej
- salę klimatyzowaną wraz z salą taneczną, kawiarnie, ogród letni
- miejsca parkingowe dla Młodej Pary i Gości weselnych
- możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej w dniu ślubu w bajecznym plenerze naszych ogrodów przy szumie kaskady wodnej
- koordynację całej uroczystości weselnej.

Ponadto polecamy Państwu usługi naszego hotelu dodatkowo płatne:
- na życzenie wzbogacamy menu weselne o różnego rodzaju atrakcje kulinarne: stoły wiejskie, bufety kuchni świata
- dekoracja żywymi kwiatami sal restauracyjnych i hollu
- elegancie pokrowce na krzesła
- oprawa muzyczna przyjęcia zespół weselny lub DJ
- usługi fotograf/kamerzysta
- wynajem pojazdu do ślubu samochód nowoczesny, retro, limuzyna, bryczka
- na życzenie Pary Młodej również ekstremalne formy przejazdu: kłady, retro motory, lot balonem itp.
- możliwość zorganizowania przejazdu dla Gości: autokary, mikrobusy
- możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej na Jurze: Okiennik Wielki, ruiny zamku w Ogrodzieńcu
- pokaz fajerwerków w rytm wybranego przez Parę Młodą utworu muzycznego
- wodzirej, konferansjer
- opieka nad dziećmi podczas uroczystości i przyjęcia weselnego
- pokoje dla Gości weselnych w specjalnych cenach.


Pokój 1 osobowy (1 doba) 220zł ? 20% rabatu = 176zł
Pokój 2 osobowy (1 doba) 295zł ? 20% rabatu = 236zł
Apartament 2 os. (1 doba) 460zł ? 20% rabatu = 368zł
Dostawka (1 doba) 95zł

W cenie pokoju wliczone jest śniadanie oraz korzystanie z basenu, fitness i sauny. Pokoje dla Gości weselnych na życzenie mogą mieć przedłużoną dobę hotelową do godz. 14.00

Uprzejmie informujemy, że dzieci do 6 lat mają posiłek gratis, zaś dzieci w wieku 7-12 lat rabat 50% wartości zamówienia.

Imprezy weselne trwają do godz. 5.00

Na kilka dni przed uroczystościami zapraszamy Młodą Parę do ustalenia indywidualnego programu ? wSPAniałe chwile?, który ma za zadanie zrelaksować duszę i upiększyć ciało przed tak ważnym w życiu wydarzeniem, jakim jest wstąpienie w Związek Małżeński.

Parze Młodej proponujemy:
- wyjątkowy dotleniający zabieg na twarz OXYGENATING PURITY FACIAL, który jest prawdziwym oddechem dla skóry. Bogaty w witaminy i ekstrakty roślinne powoduje, że skóra odzyskuje naturalny blask i promienny wygląd.
- zmysłową kąpiel w oślim mleku, która łączy w sobie niezapomniany relaks i poczucie luksusu. Połączenie oślego mleka oraz ekstraktu z melona i brzoskwini odżywi i nawilży skórę.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod dedda:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • połowniki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • catering
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • pikniki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • prowadzenie imprezy
  • Ślub Plenerowy
  • Impreza plenerowa
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • sala sportowa
  • kort tenisowy
  • bar
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:700 os.
Bankiet na:500 os.
Noclegi dla:180 os.
Wesele:500 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:7
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Ogród
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Qubus Hotel Bielsko-Biała

Wesele na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    dedda