SUŁKOWSKI Conference & Resort


sala  bankietowa Boszkowo

Telefon:+48 65 537 11 00 (24/7/365)
Tel kom:506 218 295
Rodzaj:
Adres:ul. Dworcowa 15
Miasto: 64-130
Woj:
www: www.hotelsulkowski.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna 72863234070
Sala konferencyjna 6452545
Sala konferencyjna 4+510040100
Sala konferencyjna 140903558100
Sala konferencyjna 210080100
Sala konferencyjna 310080100
Sala 123300300

Hotel Boszkowo 0 Hotel Boszkowo 1 Hotel Boszkowo 2 Hotel Boszkowo 3 Hotel Boszkowo 4 Hotel Boszkowo 5 Hotel Boszkowo 6 Hotel Boszkowo 7 Hotel Boszkowo 8 Hotel Boszkowo 9 Hotel Boszkowo 10 Hotel Boszkowo 11 Hotel Boszkowo 12 Hotel Boszkowo 13 Hotel Boszkowo 14 Hotel Boszkowo 15 Hotel Boszkowo 16 Hotel Boszkowo 17 Hotel Boszkowo 18 Hotel Boszkowo 19 Hotel Boszkowo 20 Hotel Boszkowo 21 Hotel Boszkowo 22 Hotel Boszkowo 23 Hotel Boszkowo 24 Hotel Boszkowo 25 Hotel Boszkowo 26 Hotel Boszkowo 27 Hotel Boszkowo 28 Hotel Boszkowo 29 Hotel Boszkowo 30 Hotel Boszkowo 31 Hotel Boszkowo 32 Hotel Boszkowo 33 Hotel Boszkowo 34 Hotel Boszkowo 35 Hotel Boszkowo 36 Hotel Boszkowo 37 Hotel Boszkowo 38 Hotel Boszkowo 39 Hotel Boszkowo 40 Hotel Boszkowo 41 Hotel Boszkowo 42 Hotel Boszkowo 43 Hotel Boszkowo 44

Hotel Sułkowski Conference & Resort
Szanowni Państwo.

Wasz ślub musi pozytywnie i na długo zapaść w pamięci Waszych gości, a Wy, Młoda Para, macie mieć zagwarantowane poczucie komfortu, szampańskiej zabawy i pełni szczęścia. I to motto przyświeca nam przy organizacji każdego przyjęcia weselnego w naszych progach Hotelu Sułkowski.
Nasz niepowtarzalny pakiet weselny zawiera:
- apartament dla Pary Młodej GRATIS;
- apartament dla Pary Młodej w pierwszą rocznicę ślubu GRATIS;
- wynajem sali weselnej;
- podstawowy, ale artystyczny wystrój weselny sali GRATIS;
- pełny serwis gastronomiczny wraz z weselnym menu;
- profesjonalna obsługa kelnerska;
- parking dla gości GRATIS,
- piękne plenery fotograficzne GRATIS ;-);
- organizację przyjęcia poprawinowego, (np. poprawinwe barbecue na tarasach lub biesiada przy ognisku)
- wmurowanie tabliczki pamiątkowej oraz pozostawienie odcisków dłoni Pary Młodej w betonowej płycie tarasu Blue Cafe*;
- profesjonalnego wedding plannera (pełna pomoc i doradztwo w organizacji ślubu i wesela)*.

Hotel Sułkowski to nowy obiekt hotelowo-weselny o nowoczesnych wnętrzach i designerskim wyposażeniu. Do dyspozycji gości oddajemy zespół przestronnych pokoi hotelowych, nowoczesnych sal i klimatycznych restauracji oraz luksusowych apartamentów.
Położenie hotelu bezpośrednio nad lazurowym jeziorem w połączeniu z szeroką, prywatną, piaszczystą plażą stanowią czynnik pozytywnie i wyraźnie wyróżniający nas w propozycjach sal weselnych w Wielkopolsce.
Hotel Sułkowski to doskonałe miejsce na zabawę i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Znajdujemy się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, w sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego.
Nasz kompleks gastronomiczny, w skład którego wchodzą restauracje:
• La Perla - na 150 osób
• Blue Cafe 70 osób
• Vitalia na 60 osób
• oraz namiot bankietowy na 350 osób,
zapewnia zaplecze pod każdy rodzaj przyjęcia weselnego, od tych kameralnych po realizowane z rozmachem i światową oprawą kilkuset osobowe bankiety weselne.
Hotel Sułkowski posiada ponad 140 miejsc noclegowych, a wraz z sąsiadującym z nami zaprzyjaźnionym Hotelem Vitalia możemy przenocować ponad 300 gości weselnych.
Możecie Państwo liczyć także na naszą pomoc przy planowaniu wesela.
Mamy doświadczenie w realizacji kameralnych ceremonii zaślubin w pobliskiej kaplicy leśnej lub mieszczącym się w pobliskim Przemęcie siedemnastowiecznym kościele.
Dodatkowo możemy zagwarantować wsparcie w załatwieniu:
- transportu,
- konnego powozu,
- oprawy sali, (florysty, dekoracji sali oświetleniem LED, dodatkowych dekoracji przed restauracją)
- fotografa,
- kamerzysty,
- profesjonalnej opieki nad dziećmi,
- pokazu barmańskiego,
- oprawy muzycznej,
- wypuszczenia gołębi,
- pokazu sztucznych ogni,
- pamiątkowych drobnych upominków dla gości.
A może ślub na naszej piaszczystej plaży? Możemy wspólnie popracować także nad tym pomysłem…
*Pozycje mogą być dodatkowo wyceniane lub dostępne po spełnieniu określonych warunków.

W wyniku modernizacji Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SUŁKOWSKI zyskało zupełnie nowe oblicze i zmieniło nazwę na Sułkowski Conference & Resort. Powstał obiekt o nowoczesnych wnętrzach i wyposażeniu, co umożliwi obsługę najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji klientów biznesowych oddany został zespół sal szkoleniowo-konferencyjnych, ekskluzywny lobby bar i luksusowe apartamenty. Bezpośrednie położenie nad jeziorem w połączeniu z infrastrukturą towarzyszącą będą stanowiły czynnik przyciągający w to miejsce całe rodziny z dziećmi.
Sułkowski Conference & Resort to doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Znajdujemy się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego w miejscowości, która od lat cieszy się zasłużoną sławą kurortu wypoczynkowego.
Jako jedyny w regionie obiekt posiadamy piaszczystą plażę z kąpieliskiem strzeżonym. Nasz kompleks gastronomiczny, w skład którego wchodzą restauracje La Perla, nowa restauracja na plaży Blue Cafe, lobby bar z salą klubową i bowlingiem, a także letnie tarasy, serwuje wyśmienite przekąski, dania obiadowe, desery i napoje.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy fabrycznie nowe kajaki oraz rowery wodne jak również rowery tradycyjne.
Centrum konferencyjne dysponuje ponad 500 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą w zależności od aranżacji paneli ściennych składa się od 4 do 7 w pełni funkcjonalnych i klimatyzowanych sal z największą o wielkości ponad 300 m2. Wszystkie sale wyposażone zostanę w nowoczesny sprzęt techniczny niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów, a także bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu.
Sułkowski Conference & Resort posiada ponad 140 miejsc noclegowych w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym i bezpłatnym dostępem do Internetu (wifi).
Kameralna ceremonia zaślubin w pobliskiej kaplicy leśnej lub mieszczącym się w sąsiedniej wsi siedemnastowiecznym kościele, a może ślub na piaszczystej plaży naszego centrum? Taka uroczystość z pewnością pozostanie w pamięci Państwa i Państwa Gości na długi czas.
Proponujemy Państwu zorganizowanie eleganckiego przyjęcia weselnego lub bankietu w jednej z naszych sal restauracyjnych.
Menu przyjęć i bankietów każdorazowo dopasowujemy do oczekiwań klienta.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod ad239:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • catering
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • pikniki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Limuzyna
  • Dekoracje sali
  • Filmowanie imprezy
  • Fotografowanie imprezy
  • Dowóz samochódem
  • Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
  • Obsługa kelnerska
  • prowadzenie imprezy
  • Ślub Plenerowy
  • Impreza plenerowa
  • Zespół muzyczny, Kapela
  • Wodzirej
  • dj
  • sauna
  • bilard
  • kręgle
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:140 os.
Wesele:180 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:7
wynajem bryczki
dekoracja sali
osobna sala taneczna
Pełne zaplecze kuchenne
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Oczko wodne
Noclegi dla gości
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    ad239