Ośrodek Wypoczynkowy Arłamów


sala  bankietowa Wojtkowa

Telefon:+48 13 443 10 70
Tel kom:+48 13 443 10 27
Rodzaj:
Adres:Arłamów
Miasto: 37-712
Woj:
www: www.arlamow.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Dziedziniec - patio150050015005002288
Bieszczadzka Sala Konferencyjna4410072997655110
Brydżowa Sala Konferencyjna82082012820
Generalska Sala Konferencyjna12302030241530
Sala wielofunkcyjna C100320200350220140328
Sala wielofunkcyjna D100320200350220140328
Sala A120654070402559
Sala A220654070402559
Sala A320654070402559
Sala A420654070402559
Sala A520654070402559
Sala A620654070402559
Sala B195250150250170120238
Sala B295250150250170120238

Hotel Wojtkowa 0 Hotel Wojtkowa 1 Hotel Wojtkowa 2 Hotel Wojtkowa 3 Hotel Wojtkowa 4 Hotel Wojtkowa 5 Hotel Wojtkowa 6 Hotel Wojtkowa 7 Hotel Wojtkowa 8 Hotel Wojtkowa 9 Hotel Wojtkowa 10 Hotel Wojtkowa 11 Hotel Wojtkowa 12 Hotel Wojtkowa 13 Hotel Wojtkowa 14 Hotel Wojtkowa 15 Hotel Wojtkowa 16 Hotel Wojtkowa 17 Hotel Wojtkowa 18 Hotel Wojtkowa 19 Hotel Wojtkowa 20 Hotel Wojtkowa 21 Hotel Wojtkowa 22 Hotel Wojtkowa 23 Hotel Wojtkowa 24 Hotel Wojtkowa 25 Hotel Wojtkowa 26 Hotel Wojtkowa 27 Hotel Wojtkowa 28 Hotel Wojtkowa 29 Hotel Wojtkowa 30 Hotel Wojtkowa 31 Hotel Wojtkowa 32 Hotel Wojtkowa 33 Hotel Wojtkowa 34 Hotel Wojtkowa 35 Hotel Wojtkowa 36 Hotel Wojtkowa 37 Hotel Wojtkowa 38 Hotel Wojtkowa 39 Hotel Wojtkowa 40 Hotel Wojtkowa 41

W latach 70 i 80-tych XX wieku Arłamów był zamkniętym ośrodkiem wypoczynkowo-myśliwskim, dostępnym jedynie dla najściślejszej elity partyjno-rządowej ówczesnej Polski.
W Arłamowie politykowano, biesiadowano i polowano.
Podczas stanu wojennego Arłamów stał się miejscem internowania pierwszego przywódcy „Solidarności”, późniejszego prezydenta RP, Lecha Wałęsy.
Dziś, Ośrodek Wypoczynkowy "Arłamów" dostępny jest dla wszystkich. Położony u wrót Bieszczadów, na styku Pogórza Przemyskiego z Górami Sanocko-Turczańskimi, zlokalizowany na wzgórzu (590 m n.p.m.), otoczony lasami bogatymi w zwierzynę, jest znakomitą bazę dla amatorów pięknych widoków, ciszy i czystego jak kryształ powietrza.

Kompleksowość oferty zapewniają:
- 128 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4-osobowych i apartamentach (do dyspozycji gości: sauny, wanny do hydromasażu, siłownia, bilard, tenis stołowy, bezpłatny parking, dostęp do Internetu)
- restauracja z salą bankietową i barem
- dwie stylowe karczmy do organizacji biesiad
- sale konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym
- zespół boisk do gier zespołowych wraz z kortem tenisowym
- wypożyczalnia rowerów i kijów do nordic walking
- zarybiony staw z miejscem piknikowym
- kompleks jeździecki – oferujący jazdę wierzchem, przejażdżki bryczkami oraz…, hotel dla koni
- liczne trasy i znakowane szlaki turystyczne – piesze i rowerowe
- oraz czynny zimą kompleks narciarski z dwoma wyciągami orczykowymi i 3 trasami zjazdowymi, sztucznie dośnieżanymi, przygotowywanymi ratrakiem. W kompleksie ponadto: szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu, skiserwis oraz zaplecze gastronomiczne

Z Arłamowa blisko jest nad Zalew Soliński i w Bieszczady oraz do tak atrakcyjnych miejscowości jak Przemyśl, czy Ustrzyki Dolne. Natomiast Kalwaria Pacławska, jedno z ważniejszych w Polsce miejsc pielgrzymek religijnych, oddalona jest zaledwie o 12 km.
Arłamów, to także dobry punkt wypadowy na Ukrainę - do Lwowa, Drohobycza, czy Truskawca.

Arłamów – to idealne miejsce do organizowania szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, przyjęć okolicznościowych i wesel, ale przede wszystkim do aktywnego i pełnego wypoczynku. Naturalne i niepowtarzalne otoczenie ośrodka jest jego największym atutem.

Ślub i wesele, to taki moment w życiu, który pozostaje w pamięci na zawsze.
Zapraszamy, więc Państwa do zorganizowania niezapomnianej imprezy weselnej w miejscu wyjątkowym i niepowtarzalnym. Bo takim jest „zagubiony” wśród lasów, usytuowany na szczycie wzgórza – Arłamów. Piękny o każdej porze roku, cichy i spokojny, a jednocześnie oferujący wysoki poziom usług hotelarskich i gastronomicznych.
I w zależności od wymarzonego klimatu wesela, oferujemy salę bankietową w budynku głównym ośrodka, bądź jedną z dwóch, stylowych, drewnianych karczm, zaś bogate menu i smaczne potrawy zaspokoją oczekiwania najbardziej wybrednych.
Ponadto, dla Państwa Młodych gwarantujemy przejazd pięknie przystrojoną bryczką oraz nocleg w 3-pokojowym apartamencie, natomiast dla wszystkich gości weselnych możliwość skorzystania z noclegów po przystępnej cenie.

Zapraszamy do Arłamowa!!!


Hotel**** Arłamów to nowy, czterogwiazdkowy obiekt położony w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Kompleks Hotelu Arłamów składa się z dwóch, połączonych ze sobą części - części nowej oraz całkowicie zmodernizowanej części historycznej – Rezydencji. Hotel położony jest na szczycie wzniesienia (590 m n.p.m.), w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej, w krajobrazie zachwycającym o każdej porze roku. Hotel oferuje 254 komfortowe pokoje w tym również apartamenty prezydenckie. Ze wszystkich pokoi roztacza się przepiękny widok na doliny oraz okoliczne wzgórza. W Hotelu znajdują się także trzy restauracje, night club z kręgielnią, bilardem, barem, trzypoziomowa strefa SPA & Wellness z 16 gabinetami zabiegowymi, saunami i jacuzzi, kompleks basenów w tym także brodzik dla dzieci oraz zewnętrzny basen termalny. Hotel Arłamów jest także obiektem doskonale wyposażonym w zaplecze sportowo-rekreacyjne, na które składają się: hala sportowa (2 korty do tenisa, 4 korty do squash’a), siłownia, sala fitness, strzelnica sportowa, boiska do gier zespołowych (siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, piłka nożna), stadnina koni z krytą ujeżdżalnią, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej ze sztuczną murawą i oświetleniem, akademia golfa (9-dołkowe pole golfowe i driving range), kompleks narciarski (dwa wyciągi orczykowe, trzy trasy zjazdowe, wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska) oraz lotnisko Arłamów i lądowisko dla helikopterów. Hotel Arłamów posiada również nowoczesne centrum konferencyjno-wystawiennicze – 10 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, w tym 2 wielofunkcyjne, o łącznej powierzchni 1487 m. Dodatkowo, na potrzeby organizowania niepowtarzalnych imprez i eventów, Hotel oferuje wewnętrzny dziedziniec-patio o powierzchni 2288 m, w całości pokryty szklanym dachem. W Arłamowie znajdują się również dwie drewniane karczmy. Karczma Stodoła służy do organizowania eventów dla zorganizowanych grup dla 180 osób. Karczma Stodoła, to także ulubione miejsce do zorganizowania wesela o rustykalnym charakterze lub tradycyjnych poprawin. Pawilon na Stoku, w sezonie zimowym jest zapleczem gastronomicznym dla narciarzy, natomiast w sezonie letnim karczma wykorzystywana jest do organizacji wesel i biesiad, do 100 osób.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod bb9af:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • połowniki
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • catering
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • pikniki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Dekoracje sali
  • Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
  • Obsługa kelnerska
  • Zespół muzyczny, Kapela
  • dj
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • sala sportowa
  • bilard
  • kręgle
  • kort tenisowy
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:1500 os.
Bankiet na:500 os.
Noclegi dla:508 os.
Wesele:500 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:14
wynajem bryczki
dekoracja sali
osobna sala taneczna
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Ogród
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    bb9af