Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Rydzewski


sala  do wynajęcia Ełk

Telefon:(87) 621 89 00
Tel kom:+48 502 859 215
Rodzaj:
Adres:ul. Armii Krajowej 44
Miasto: 19-300
Woj:
www: rydzewski.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Teatralna1203001200
Bocianie Gniazdo6080500
Balkonowa50604067
Kameralna2025160
Orle gniazdo80100800
Bursztynowa100150800

Hotel Ełk 0 Hotel Ełk 1 Hotel Ełk 2 Hotel Ełk 3 Hotel Ełk 4 Hotel Ełk 5 Hotel Ełk 6 Hotel Ełk 7 Hotel Ełk 8 Hotel Ełk 9 Hotel Ełk 10 Hotel Ełk 11 Hotel Ełk 12 Hotel Ełk 13 Hotel Ełk 14 Hotel Ełk 15 Hotel Ełk 16 Hotel Ełk 17 Hotel Ełk 18 Hotel Ełk 19 Hotel Ełk 20 Hotel Ełk 21 Hotel Ełk 22 Hotel Ełk 23 Hotel Ełk 24 Hotel Ełk 25 Hotel Ełk 26 Hotel Ełk 27 Hotel Ełk 28 Hotel Ełk 29 Hotel Ełk 30 Hotel Ełk 31 Hotel Ełk 32 Hotel Ełk 33

Hotel Rydzewski położony jest w pieknej krainie Pojezierza Ełckiego.
Naszym Gościom oferujemy 127 miejsc noclegowych w 68 przytulnych i wygodnie urzadzonych pokojach. Zapewniamy internet bezprzewodowy i bezpłatny parking strzezony.
Atutem Hotelu Rydzewski jest restauracja, w której serwuje się potrawy kuchni polskiej i regionalnej. Nasza kuchnia dostarcza niezapomnianych wrazeń kulinarnych.
Dysponujemy salami restauracyjnymi (największa 350 osób) w których organizujemy przyjecia weselne, bankiety, imprezy integracyjne. Hotel Rydzewski dysponuje idealnymi warunkami do organizacji występów artystycznych, koncertów, szkoleń i konferencji. Posiadamy pięć sal o różnej wielkości i funkcjonalności( największa sala w regionie do 400 osób).

Wszystkie wyposażone sa w sprzet multimedialny. Zapewniamy wysoki standart i optymalne warunki pobytowe zarówno w celach rekreacyjno-wypoczynkowychjak również w szkoleniowo wypoczynkowych. Dla gwarancji lepszego wypoczynku i zapewnienia dodatkowej rozrywki w hotelu znajduje się również Kręgielnia z salą bilardową.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 1e0ac:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • bankiety
  • Fotografowanie imprezy
  • prowadzenie imprezy
  • Impreza plenerowa
  • kręgle
  • recepcja 24h
  • bar
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie


Konferencja na:300 os.
Noclegi dla:130 os.
Wesele:300 os.
Wesele od:100 zł os.
Wszystkich sal:51
wynajem bryczki
dekoracja sali
osobna sala taneczna
Pełne zaplecze kuchenne
Ogród
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

kolacja na I-szą rocznicę slubu

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

Zobacz także sale na wynajem w podkarpackim:

Hotel Kolegiacki

Wesele na: 80 Nocleg na: 50


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    1e0ac