Hotel Kruk


sala  konferencyjna Tomaszów Mazowiecki

Telefon:44 734 62 51
Tel kom:+44 734 62 51
Rodzaj:
Adres:ul.Borki 80
Miasto: 97-213
Woj:
www: www.hotelkruk.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna A7013080140
Sala Konferencyjna B24353040
Sala Konferencyjna C10201630
Sala Konferencyjna D8151220
Sala Kominkowa VIP264030322050
Sala Plenarna12020018022014080210

Hotel Tomaszów Mazowiecki 0 Hotel Tomaszów Mazowiecki 1 Hotel Tomaszów Mazowiecki 2 Hotel Tomaszów Mazowiecki 3 Hotel Tomaszów Mazowiecki 4 Hotel Tomaszów Mazowiecki 5 Hotel Tomaszów Mazowiecki 6 Hotel Tomaszów Mazowiecki 7 Hotel Tomaszów Mazowiecki 8 Hotel Tomaszów Mazowiecki 9 Hotel Tomaszów Mazowiecki 10 Hotel Tomaszów Mazowiecki 11 Hotel Tomaszów Mazowiecki 12 Hotel Tomaszów Mazowiecki 13 Hotel Tomaszów Mazowiecki 14 Hotel Tomaszów Mazowiecki 15 Hotel Tomaszów Mazowiecki 16 Hotel Tomaszów Mazowiecki 17 Hotel Tomaszów Mazowiecki 18 Hotel Tomaszów Mazowiecki 19 Hotel Tomaszów Mazowiecki 20 Hotel Tomaszów Mazowiecki 21 Hotel Tomaszów Mazowiecki 22 Hotel Tomaszów Mazowiecki 23 Hotel Tomaszów Mazowiecki 24 Hotel Tomaszów Mazowiecki 25 Hotel Tomaszów Mazowiecki 26 Hotel Tomaszów Mazowiecki 27 Hotel Tomaszów Mazowiecki 28 Hotel Tomaszów Mazowiecki 29 Hotel Tomaszów Mazowiecki 30 Hotel Tomaszów Mazowiecki 31 Hotel Tomaszów Mazowiecki 32 Hotel Tomaszów Mazowiecki 33 Hotel Tomaszów Mazowiecki 34 Hotel Tomaszów Mazowiecki 35 Hotel Tomaszów Mazowiecki 36 Hotel Tomaszów Mazowiecki 37 Hotel Tomaszów Mazowiecki 38 Hotel Tomaszów Mazowiecki 39 Hotel Tomaszów Mazowiecki 40 Hotel Tomaszów Mazowiecki 41 Hotel Tomaszów Mazowiecki 42 Hotel Tomaszów Mazowiecki 43 Hotel Tomaszów Mazowiecki 44 Hotel Tomaszów Mazowiecki 45 Hotel Tomaszów Mazowiecki 46 Hotel Tomaszów Mazowiecki 47 Hotel Tomaszów Mazowiecki 48 Hotel Tomaszów Mazowiecki 49

Hotel Kruk*** jest obiektem położonym w samym Centrum Polski w naturalnym otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Rzeki Pilicy, tuż nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego.   Powstał z pragnienia o stworzeniu miejsca dla „ducha i ciała”. To klimatyczne miejsce jest „antidotum” na sieciowe hotele. Od zawsze wyróżnia go profesjonalizm, znakomita obsługa połączona z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Regionalne specjały Szefa Kuchni połączone z ekologicznymi produktami i ziołami z przydomowego ogródka sprawiają, że do tych smaków i zapachów się wraca. Wnętrza hotelu to galeria sztuki, gdzie właścicielka p. Grażyna Kruk maluje i rzeźbi. Jej prace cechuje bogactwo kolorów, niezwykła wizja i ekspresja. To społeczna dyskusja na nurtujące nas problemy przedstawiona odważnie i często kontrowersyjnie. Niepowtarzalna, rodzinna atmosfera oraz gościnność stanowi swoiste DNA tego miejsca.   Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (50 km od Łodzi, 110 km od Warszawy, 100 km od Częstochowy, 5 km od trasy krajowej nr 8 relacji Warszawa-Katowice) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem dla zorganizowania szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, dowolnego eventu czy też bankietu firmowego oraz wesela.   Hotel dysponuje 70 miejscami noclegowym w pokojach jedno i dwuosobowych oraz pokojach typu studio. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami z prysznicem, TV LCD 32” oraz bezprzewodowym Internetem Wi-Fi.   Hotel dysponuje 6 wielofunkcyjnym salami szkoleniowymi o łącznej powierzchni 440 m2  co daje łącznie 200 miejsc szkoleniowych. Znajdująca się tu Restauracja zapewnia  niezapomniane przeżycia kulinarne, a otwarty do późnych godzin nocnych Drink Bar gwarantuje miłe towarzystwo oraz relaks „po godzinach” przy nastrojowej muzyce, znakomitych koktailach oraz drinkach lub lampce dobrego czerwonego wina.   Klimatyzowana Sala Bankietowa (600 m2) jest zaś doskonałym miejscem na zorganizowanie bankietu firmowego, dowolnej imprezy okolicznościowej oraz wesela.   Urządzone w stylu góralskim, zadaszone Grillowisko w ogrodzie pozwala na zorganizowanie grill party, tradycyjnej staropolskiej biesiady czy dowolnego eventu firmowego do 120 osób. Impreza na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i na skraju jeziora to zawsze bowiem gwarancja niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy.   Znajdujemy się w pobliżu największej w Europie kopalni odkrywkowej piasków kwarcowych, które tworzą mikroklimat dobrze wpływający na zdrowie i samopoczucie człowieka.   Cisza, spokój, otoczenie przyrody oraz przepiękne widoki Sulejowskiego Parku Krajobrazowego i Doliny Rzeki Pilicy stwarzają także niepowtarzalną okazję do weekendowego wypadu „za miasto”. Znajdują sie tu bowiem idealne trasy off-roadowe do biegania, nordic walkingu, jazdy rowerami górskimi, quadami oraz jeepami. Amatorzy sportów wodnych także znajdą coś dla siebie. Turyści nastaweni na zwiedzanie mogą zaś udać się do Rezerwatu Żubrów a także eksplorować Bunkry poniemieckie w Konewce oraz Nagórzyckie Groty, odwiedzić Rezerwat Niebieskich Żródeł oraz Skansen Rzeki Pilicy gdzie znajdują sie pojazdy z czasów II WŚ.   ZAPRASZAMY



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod e14eb:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • sauna
  • bilard
  • recepcja 24h
  • bar
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:70 os.
Wesele:180 os.
Wesele od:140 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w łódzkim:

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Campoverde

Wesele na: 250 Nocleg na: 120


mHotel

Konferencje na: 200 Wesele na: 160 Nocleg na: 79


Restauracja Gęsi Puch

Wesele na: 200 Nocleg na: -


Sala Bankietowa Broadway

Wesele na: 180


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    e14eb