InterHouse Hotel


sala  konferencyjna Kraków

Telefon:12 617 64 07
Tel kom:694 254 085
Rodzaj:
Adres:Bratysławska 2
Miasto: 31-201
Woj:
www: www.interhousehotel.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Galeria (Foyer)801508010060230
Sala Kongresowa100350200120600
Sala konferencyjna A5090363660100
Sala konferencyjna B1630162440
Sala konferencyjna C1635162440
Sala konferencyjna E308030303080
Sala konferencyjna F1630162440
Sala konferencyjna G204020152060
VIP Room1230121240
Sala konferencyjna D163514201440

Hotel Kraków 0 Hotel Kraków 1 Hotel Kraków 2 Hotel Kraków 3 Hotel Kraków 4 Hotel Kraków 5 Hotel Kraków 6 Hotel Kraków 7 Hotel Kraków 8 Hotel Kraków 9 Hotel Kraków 10 Hotel Kraków 11 Hotel Kraków 12 Hotel Kraków 13 Hotel Kraków 14 Hotel Kraków 15 Hotel Kraków 16 Hotel Kraków 17 Hotel Kraków 18 Hotel Kraków 19 Hotel Kraków 20 Hotel Kraków 21 Hotel Kraków 22 Hotel Kraków 23 Hotel Kraków 24 Hotel Kraków 25 Hotel Kraków 26 Hotel Kraków 27 Hotel Kraków 28 Hotel Kraków 29 Hotel Kraków 30 Hotel Kraków 31 Hotel Kraków 32

InterHouse Hotel oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla 220 osób w cenie już od 189 zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Kraków, posiadamy wolne terminy! Serdecznie Zapraszamy!

Wesele to jeden z najważniejszych momentów Twojego życia... Zrealizuj swoje marzenia w InterHouse Hotel*** i skorzystaj z doświadczenia naszych doradców weselnych. Zapewniamy: • Klimatyzowaną salę bankietową z dwoma parkietami i doskonałą akustyką • Degustację menu weselnego - GRATIS • Pokój dla Nowożeńców wraz ze śniadaniem podanym do pokoju – GRATIS • Podziemny parking na 100 samochodów • Doskonałą lokalizację w centrum Krakowa (przystanek tramwajowy przy hotelu) • „Korkowe” – GRATIS Zespół InterHouse Hotel indywidualnie traktuje każdego klienta oraz elastycznie dopasowuje się do Państwa potrzeb. Ponadto zachęcamy do skorzystania z dodatkowych opcji: • Podróż poślubna do Zakopanego • Romantyczna kolacja w I rocznicę ślubu • Wjazd samochodem do sali bankietowej • Wiejski stół • Wyśmienity słodki bufet • Bar hotelowy oraz wiele innych, równie ciekawych możliwości.

Planujesz konferencję w Krakowie? Szukasz odpowiedniej  dla siebie sali szkoleniowej? Centrum Konferencyjne Hotelu InterHouse (dawny hotel Aspel), to miejsce w sam raz dla Ciebie. Oferujemy aż 11 sal konferencyjnych, szkoleniowych o łącznej powierzchni 1450 m2. Największa z sal - „Sala Kongresowa” o unikalnym kształcie i wystroju, umożliwia organizację konferencji do 350 osób. Wieczorem zamienia się ona w elegancką salę balową, gdzie organizowane są bankiety nawet dla 220 osób. Centrum Konferencyjne Hotelu InterHouse w Krakowie, to także przestrzeń wystawienniczo targowa. Przestronna, przeszklona galeria (foyer),umożliwia  zaaranżowanie stoisk targowych, doskonale widocznych z trzech poziomów Hotelu, oraz z głownych ulic: dra Twardego, Wybickiego i Bratysławskiej.   Wszystkie sale konferencyjne i szkoleniowe połączone są windą z podziemnym parkingiem na 100 samochodów.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod f4ec5:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • recepcja 24h
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Mównica


Konferencja na:350 os.
Bankiet na:300 os.
Noclegi dla:110 os.
Wesele:220 os.
Wesele od:189 zł os.
Wszystkich sal:10
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Crown Piast Hotel & Park

Konferencje na: 300 Wesele na: 200 Bankiet na: 180 Nocleg na: 300


Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Sala Weselna Stary Olkusz

Wesele na: 200


Dom Wczasowy "Harnaś II"

Wesele na: 100 Nocleg na: 180


Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Pensjonat & Restauracja Szczebel

Wesele na: 170 Bankiet na: 170 Nocleg na: 55


Komentarze:

Przepiękny hotel. Elegancki i stylowy. Byłam pod wielki wrażeniem wszelkiego luksusu. Przemiła obsługa. Polecam Fantastyczna lokalizacja.



Dodaj komentarz:


  • Kod:

    f4ec5