Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel City SM Spa & Wellness


sala  do wynajęcia Kraków

Telefon:12 266 60 21
Tel kom:+48 12 266 60 21
Rodzaj:
Adres:Gajowa 16
Miasto: 30-426
Woj:
www: www.hotelcity.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala I5065503870
Sala II a1820181325
Sala II b3030302035
Sala III3870504588
Sala IV1535303050
Sala V6011011080160

Hotel Kraków 0 Hotel Kraków 1 Hotel Kraków 2 Hotel Kraków 3 Hotel Kraków 4 Hotel Kraków 5 Hotel Kraków 6 Hotel Kraków 7 Hotel Kraków 8 Hotel Kraków 9 Hotel Kraków 10 Hotel Kraków 11 Hotel Kraków 12 Hotel Kraków 13 Hotel Kraków 14 Hotel Kraków 15 Hotel Kraków 16 Hotel Kraków 17 Hotel Kraków 18 Hotel Kraków 19 Hotel Kraków 20 Hotel Kraków 21 Hotel Kraków 22 Hotel Kraków 23 Hotel Kraków 24 Hotel Kraków 25 Hotel Kraków 26 Hotel Kraków 27 Hotel Kraków 28

Hotel City SM Business & SPA znajduje się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa. Naszym gościom proponujemy szeroki wachlarz usług hotelowych, gastronomicznych a także konferencyjnych oraz w przygotowaniu imprez okolicznosciowych. Wykwalifikowany, sympatyczny personel zawsze służy pomocą w organizowaniu imprez integracyjnych, okolicznościowych oraz czasu wolnego gości. Naszym Gościom oferujemy 96 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych, 3 pokoje superior (wanna z hydromasażem), dwupoziomowy apartament, pokoje rodzinne typu studio, bezpłatny internet, restaurację, drink bar, taras letni z grillem, SPA z basenem, jacuzzi i saunami, bilard-room, klimatyzowane sale konferencyjne oraz salę witrażową, w której organizowane są przyjęcia weselne. Teren jest zamykany, wiłącznie dla Gości hotelu a parking hotelowy jest bezpłatny. Imprezy Specjalne organizowane w Restauracji hotelowej: - Wesela - Komunie - Chrzciny - Wieczory kawalerskie, panieńskie - Bankiety - Studniówki - Imprezy integracyjne Organizując u nas wesele, dodatkowo oferujemy szereg zniżek : • pokój z wanną z hydromasażem dla Nowożeńców – gratis! • romantyczna kolacja dla dwojga na pierwszą rocznicę – gratis! • 30 % zniżki na nocleg dla gości weselnych, także wejście na jacuzzi i basen – gratis! • do 20 % zniżki na zabiegi w SPA dla Panny Młodej • do 10 % zniżki na usługi florystyczne • do 5% zniżki u fotografa • 5% zniżki na Makijaż Ślubny i 10% zniżki na Kobiece Sesje Glamour Cena menu weselnego kształtuje się od 170 zl / osobę. Wynajem sali witrażowej, w której odbywa sie wesele-gratis, tzw. " Korkowe " - gratis. Sala posiada klimatyzację, a jednorazowo może ugościć do 120 os. Na życzenie Państwa Młodych śniadanie podajemy do łóżka!

Hotel City SM położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa wśród zieleni, w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych (Zakopane E77, Wieliczka E40, Port Lotniczy Kraków- Balice, Katowice A4). Gwarantujemy naszym gościom szeroki wachlarz usług hotelowych, gastronomicznych a także konferencyjnych. Organizatorom konferencji, sympozjów oraz szkoleń oferujemy nowoczesne sale konferencyjne mieszczące do 170 osób, w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 1fe21:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • bilard
  • recepcja 24h
  • bar
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon


Konferencja na:110 os.
Bankiet na:170 os.
Noclegi dla:200 os.
Wesele:120 os.
Wesele od:156 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Crown Piast Hotel & Park

Konferencje na: 300 Wesele na: 200 Bankiet na: 180 Nocleg na: 300


Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Sala Weselna Stary Olkusz

Wesele na: 200


Zajazd Forteca

Wesele na: 100


Dom Wczasowy "Harnaś II"

Wesele na: 100 Nocleg na: 180


Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    1fe21