Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja AleGloria


sala  konferencyjna Warszawa

Telefon:22 584 70 80
Tel kom:+48 (22) 584 70 81
Rodzaj:
Adres:Pl. Trzech Krzyży 3
Miasto: 00-535
Woj:
www: www.alegloria.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Truskawkowa4812096133670
Sala Leśna20503456280
Sala Kominkowa8201522110
Sala Kryształowa24605867330
Gabinet Malczewskiego616141890
Patio350200350377

Restauracja Warszawa 0 Restauracja Warszawa 1 Restauracja Warszawa 2 Restauracja Warszawa 3 Restauracja Warszawa 4 Restauracja Warszawa 5 Restauracja Warszawa 6 Restauracja Warszawa 7 Restauracja Warszawa 8 Restauracja Warszawa 9 Restauracja Warszawa 10 Restauracja Warszawa 11 Restauracja Warszawa 12 Restauracja Warszawa 13 Restauracja Warszawa 14 Restauracja Warszawa 15 Restauracja Warszawa 16 Restauracja Warszawa 17 Restauracja Warszawa 18 Restauracja Warszawa 19 Restauracja Warszawa 20 Restauracja Warszawa 21 Restauracja Warszawa 22 Restauracja Warszawa 23 Restauracja Warszawa 24

Restauracja AleGloria… święto, które trwa wiecznie! Restauracja „AleGloria” znajduje się w historycznym, biznesowym i dyplomatycznym centrum Warszawy, na Placu Trzech Krzyży w XVIII-wiecznych podziemiach odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zwanej Domem Dochodowym o Trzech Frontach. „AleGloria” to coś więcej niż restauracja. To zaproszenie na spotkanie z polską sztuką oraz polską kuchnią - tę misterną, inteligentną, czerpiącą z tradycji, a jednocześnie serwowaną we współczesnej aranżacji. Magda Gessler, stworzyła optymistyczny nastrój w zabytkowych wnętrzach, w „AleGlorii” jest radośnie, panuje słoneczny nastrój. Wielkie lustra w ramach z buku, jasna drewniana podłoga, koronkowe obrusy, miękkie wygodne fotele. Od wejścia uwagę przyciąga wyrastające pośrodku sali wielkie drzewo z czerwonymi truskawkami. Ta restauracja to żart w stylu młodopolskim, symbol tego, co najlepsze w naszej sztuce ludowej i kulinarnej. Suto zastawione stoły, zdobione koronkami i kwiatami, nakryte świeżo wykrochmalonymi obrusami… – wszyscy przekraczając progi restauracji przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie poznają polską gościnność. AleGloria to idealne miejsce na organizację wesela bądź innej ważnej uroczystości. By spełnić wszelkie oczekiwania naszych Gości proponujemy kompleksową organizację przyjęć. Restauracja posiada 5 oddzielnych sal, zróżnicowanych klimatem, wystrojem i aranżacją. Goście „AleGlorii’ zetkną się tu z polską tradycją kulinarną w najlepszym wydaniu, poczują świetność i fantazję polskich potraw. Informacje ogólne o Restauracji AleGloria: • Ilość miejsc siedzących w restauracji: standardowo 133 Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach: • Pole truskawkowe: max 120 osób (standardowo 57 w tym 15 barowych) to najbardziej reprezentatywna i największa sala (204m2), z dominującym motywem truskawek, gdzie znajduje się także przepiękny bar solny wykonany z kafli z soli pochodzącej z kopalni w Wieliczce, • Sala Leśna: max 50 osób (standardowo 26) zdobiona drewnianymi porożami (63m2), • Sala Kominkowa: max 20 osób (standardowo 8) • Sala Kryształowa: max 60 osób (standardowo 32) • Gabinet Malczewskiego: max 16 osób (standardowo 10) jest swego rodzaju wyrazem podziękowania dla artysty za cały jego dorobek i element inspiracji jaki Pani Magda Gessler odnalazła w jego twórczości tworząc „AleGlorię”, • Patio Domu Dochodowego: max 500 osób (standardowo 200) to przestrzeń, która spełni wszelkie oczekiwania. Wyposażenie techniczne: Pomieszczenia Restauracji AleGloria są klimatyzowane. Wszystkie sale Restauracji AleGlorii są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej Sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w każdym pomieszczeniu. Dodatkowe usługi: Na życzenie gości zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania handlowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, bale, jubileusze). Zapewniamy obsługę techniczną, nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a, występ zespołu tanecznego i artystycznego oraz konferansjera. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych. Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 116a1:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska


Konferencja na:350 os.
Bankiet na:200 os.
Noclegi dla:- os.
Wesele:160 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dwór Mościbrody

Wesele na: 100 Nocleg na: 68


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Hotel Tumski

Konferencje na: 200 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 44


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    116a1