Z-Hotel Business & Spa


sala  weselna Otwock

Telefon:22 778 11 42
Tel kom:22 778 11 42
Rodzaj:
Adres:Wczasowa 25
Miasto: 05-402
Woj:
www: www.z-hotel.com



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala nr 124403660321661
Sala nr 2102012161230
Sala nr 3102012161230
Sala nr 4461001081506040122
Club Room1012828
VIP ROOM121612121635

Hotel Otwock 0 Hotel Otwock 1 Hotel Otwock 2 Hotel Otwock 3 Hotel Otwock 4 Hotel Otwock 5 Hotel Otwock 6 Hotel Otwock 7 Hotel Otwock 8 Hotel Otwock 9 Hotel Otwock 10 Hotel Otwock 11 Hotel Otwock 12 Hotel Otwock 13 Hotel Otwock 14 Hotel Otwock 15 Hotel Otwock 16 Hotel Otwock 17 Hotel Otwock 18 Hotel Otwock 19 Hotel Otwock 20 Hotel Otwock 21 Hotel Otwock 22 Hotel Otwock 23 Hotel Otwock 24 Hotel Otwock 25 Hotel Otwock 26 Hotel Otwock 27 Hotel Otwock 28 Hotel Otwock 29 Hotel Otwock 30 Hotel Otwock 31 Hotel Otwock 32 Hotel Otwock 33 Hotel Otwock 34 Hotel Otwock 35 Hotel Otwock 36 Hotel Otwock 37 Hotel Otwock 38 Hotel Otwock 39

Z-Hotel Business & Spa Z-Hotel jest idealnym miejscem do świętowania ważnych wydarzeń i okazji. Na każde życzenie profesjonalnie zorganizujemy przyjęcie weselne, z okazji chrztu (chrzcin) lub inne ważne wydarzenie rodzinne, ekskluzywne przyjęcie lub towarzyskie spotkanie w gronie przyjaciół i znajomych.   Nasi doświadczeni managerowie perfekcyjnie dopracują każdy szczegół tych niecodziennych wydarzeń, pomogą ustalić menu, zaproponują odpowiednią dekorację, zaplanują odpowiednie rozrywki i dopilnują prawidłowej realizacji.   Organizujemy spotkania przy śniadaniu i lunchu, imprezy połączone z kolacją, cocktail party, spotkania rad nadzorczych, konferencje, szkolenia, pikniki, popołudniowe herbatki, bale, bankiety, pokazy mody, okolicznościowe przyjęcia rodzinne, przyjęcia z okazji chrztu, komunii, rocznic i przyjęcia weselne.   Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na naszą profesjonalna pomoc.    

Z-Hotel Bussines & SPA umiejsowiony jest w malowniczym otoczeniu rzeki Świder i zaciszu sosen. Rozległy teren rekreacyjno-wypoczynkowy pozwoli każdemu odetchnąć od zgiełku dużych aglomeracji, a my dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Państwu miło spędzone chwile. Do dyspozycji oddajemy: - Salę bankietową o pow. 245 mkw. Z sali rozpościera się widok na ogród i świerkowy starodrzew. Można w pełni zaciemnić ja stylowymi zasłonami. Sala posiada przenośny parkiet, który na życzenie Pary Młodej można ustawić w różnych częściach sali. Ustawienie stołów w zależności od potrzeb i upodobań Pary Młodej – wspólny stół lub stoły okrągłe. - Restaurację Verbena o pow. 200 mkw. Stylowa restauracja z wyjściem do ogrodu. Restauracja posiada przenośny parkiet, który można ustawić w różnych częściach sali. Ustawienie stołów w zależności od potrzeb Młodej Pary - wspólny stół lub stoły okrągłe. Istnieje możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w Z-Hotel Business & Spa Do dyspozycji gości weselnych oddajemy: - 50 pokoi hotelowych w tym 2 apartamenty i pokoje dla niepełnosprawnych - basen, jacuzzi, łaźnie parową, saune fińską i salę do ćwiczeń - Mineral Spa - Zabiegi na ciało i twarz, manicure i pedicure, strefa relaksu, masaże również dla dwojga - Lobby bar - całodobową recepcję i strzeżony parking podziemny oraz parking naziemny Cena menu weselnego już od 178 zł/os Oferty specjalne: ALKOHOL GRATIS !!! na przyjęcia organizowane w Styczniu, Lutym, Marcu, Kwietniu, Lipcu, Październiku, Listopadzie i Grudniu 2012r. Pokój dla Pary Młodej GRATIS !!! Zapraszamy



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 61f52:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • sala sportowa
  • bilard
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:122 os.
Wesele:150 os.
Wesele od:199 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Hotel Tumski

Konferencje na: 200 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 44


Dwór Mościbrody

Wesele na: 100 Nocleg na: 68


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    61f52