Hotel Mazurkas


sala  bankietowa Warszawa

Telefon:22 721 47 34
Rodzaj:
Adres:Poznańska 177 , Ożarów Mazowiecki
Miasto: 05-850
Woj:
www: www.mazurkashotel.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Dionizos7418513020780186
Herakles167550463464
Maraton113522301532
Artemida34100659445102
Atena41100701135062
Ares3410065934584
Etiuda288040784070
Demeter184530502045
Hermes267550713464
Hera164530462041
Posejdon164530462041
Olimp II154020421538
Polonez175020473042
Hestia184530502045
Hades1665453040
Parnas266460714064
Eleuzis174034472542
Itaka81516221020
Preludium II257030694062
Walc102019271224
Allegro92018261223
Korynt184035491544
Preludium I92018261223
Scherzo267030724065
Sonata92018261223
Sparta101519271024
Koncert I461209012760114
Koncert II268039725065
Apollo349065944585
Hefajstos308050833575
Olimp I246545683061
Delfy143630402564
Fantazja307461844276
Mazurek12602074
Zeus2981000710827370744

Hotel Warszawa 0 Hotel Warszawa 1 Hotel Warszawa 2 Hotel Warszawa 3 Hotel Warszawa 4 Hotel Warszawa 5 Hotel Warszawa 6 Hotel Warszawa 7 Hotel Warszawa 8 Hotel Warszawa 9 Hotel Warszawa 10 Hotel Warszawa 11 Hotel Warszawa 12 Hotel Warszawa 13 Hotel Warszawa 14 Hotel Warszawa 15 Hotel Warszawa 16 Hotel Warszawa 17 Hotel Warszawa 18 Hotel Warszawa 19 Hotel Warszawa 20 Hotel Warszawa 21 Hotel Warszawa 22 Hotel Warszawa 23 Hotel Warszawa 24 Hotel Warszawa 25 Hotel Warszawa 26 Hotel Warszawa 27 Hotel Warszawa 28 Hotel Warszawa 29 Hotel Warszawa 30 Hotel Warszawa 31 Hotel Warszawa 32 Hotel Warszawa 33 Hotel Warszawa 34 Hotel Warszawa 35 Hotel Warszawa 36 Hotel Warszawa 37 Hotel Warszawa 38 Hotel Warszawa 39 Hotel Warszawa 40 Hotel Warszawa 41 Hotel Warszawa 42 Hotel Warszawa 43 Hotel Warszawa 44 Hotel Warszawa 45 Hotel Warszawa 46 Hotel Warszawa 47 Hotel Warszawa 48 Hotel Warszawa 49 Hotel Warszawa 50 Hotel Warszawa 51 Hotel Warszawa 52 Hotel Warszawa 53

Hotel Mazurkas to idealny obiekt na organizację wesel i imprez okolicznościowych.
Do dyspozycji klientów oddajemy eleganckie sale weselne idealne na duże przyjęcia:
Zeus (powyżej 300 gości)
Bolero ( powyżej 180 gości)
Hotel Mazurkas oddaje do Państwa dyspozycji szeroką ofertę, w której na pewno znajdziecie Państwo propozycję dla siebie. W zależności od planowanej liczby gości proponujemy Państwu eleganckie i przestronne sale oraz wyśmienite menu. Do Państwa dyspozycji oddajemy reprezentacyjną salę Zeus, która pozwala na organizację dużych przyjęć weselnych, salę Bolero wraz z przyległymi salami znajdującymi się na parterze Hotelu oraz sale Koncert I i Koncert II pozwalające na organizację bardziej kameralnych przyjęć. Sala Kronos jest natomiast idealnym miejscem do organizacji eleganckiego obiadu weselnego. Nasz Wedding Planner jest do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu w sprawie otrzymania pełnej oferty.
Wesele w Hotelu Mazurkas z pewnością pozostanie na długo w pamięci Państwa i Państwa gości. Na specjalne życzenie możemy zamówić dla Państwa zabytkowe samochody, zagwarantować profesjonalną oprawę muzyczną (zespoły, DJ, wodzirej), zamówić fotografa, kamerzystę. Możemy przygotować dla Państwa kompleksowy wystrój sali (dekoracje kwiatowe, oświetlenie architektoniczne sali). Oferujemy Państwu również możliwość transportu naszymi luksusowymi autokarami. Czymś, co nas wyróżnia, jest ceremoniał gastronomiczny, który oferujemy przy każdej Imprezie weselnej. Stanowi on niezwykłą i spektakularną atrakcję każdego przyjęcia.
Bogate menu weselne przygotowane przez Hotel Mazurkas obejmuje tradycyjne polskie potrawy, jednak na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaserwować Państwa gościom praktycznie każdą potrawę kuchni świata.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów Hotel Mazurkas realizuje niestandardowe atrakcje, aby ten dzień pozostał niezapomnianą chwilą dla młodej pary i gości.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno – hotelowy oferujący zintegrowane usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji konferencji, kongresów, eventów, bankietów, targów, oraz imprez okolicznościowych. Hotel Mazurkas powstał w 2001 roku. Początkowo obiekt posiadał 130 pokoi oraz 12 sal konferencyjnych. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów w 2007 roku powstało nowoczesne Centrum konferencyjne MCC Mazurkas Conference Centre tworząc kompleks posiadający 35 sal konferencyjnych, 3 500 m2 powierzchni wystawienniczej oraz 158 komfortowych pokoi. W 2012 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel otrzymał prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych. Obiekt został również laureatem konkursu na Złotą Setkę Hoteli, Restauracji i Miejsc Magicznych, której wyboru dokonało jury pod przewodnictwem prezesa Polskiej Izby Turystyki - Pana Józefa Ratajskiego. Od 1 stycznia 2013r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel dołączył do grona hoteli zrzeszonych w grupie Polish Prestige Hotels & Resorts. Obiekt otrzymał również Nagrodę Doskonałości 2014 przyznawaną na podstawie opinii użytkowników portalu booking.com.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 1f262:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • solarium
  • bilard
  • recepcja 24h
  • bar
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:1000 os.
Bankiet na:915 os.
Noclegi dla:316 os.
Wesele:600 os.
Wesele od:210 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Hotel Tumski

Konferencje na: 200 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 44


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    1f262