Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Holiday Inn Kraków City Center


sala  bankietowa Kraków

Telefon:12 619 00 00
Tel kom:619 03 51
Rodzaj:
Adres:Wielopole 4-8
Miasto: 31-072
Woj:
www: www.hik.krakow.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Van Gogh I356050453060
Gauguin I153020201525
Monet40191022
Patio34110806056230
Gaugin II153020201527
Van Gogh II153525201530
Van Gogh III154025252035
Degas6537021516580240
Renoir I3090457050104
Renoir II35130757050108
Renoir III204515252543
Renoir IV208045403057

Hotel Kraków 0 Hotel Kraków 1 Hotel Kraków 2 Hotel Kraków 3 Hotel Kraków 4 Hotel Kraków 5 Hotel Kraków 6 Hotel Kraków 7 Hotel Kraków 8 Hotel Kraków 9 Hotel Kraków 10 Hotel Kraków 11 Hotel Kraków 12 Hotel Kraków 13 Hotel Kraków 14 Hotel Kraków 15 Hotel Kraków 16 Hotel Kraków 17 Hotel Kraków 18 Hotel Kraków 19 Hotel Kraków 20 Hotel Kraków 21 Hotel Kraków 22 Hotel Kraków 23 Hotel Kraków 24 Hotel Kraków 25 Hotel Kraków 26 Hotel Kraków 27 Hotel Kraków 28 Hotel Kraków 29 Hotel Kraków 30 Hotel Kraków 31 Hotel Kraków 32 Hotel Kraków 33 Hotel Kraków 34 Hotel Kraków 35 Hotel Kraków 36 Hotel Kraków 37 Hotel Kraków 38 Hotel Kraków 39 Hotel Kraków 40 Hotel Kraków 41 Hotel Kraków 42 Hotel Kraków 43 Hotel Kraków 44 Hotel Kraków 45 Hotel Kraków 46 Hotel Kraków 47 Hotel Kraków 48 Hotel Kraków 49 Hotel Kraków 50 Hotel Kraków 51 Hotel Kraków 52 Hotel Kraków 53 Hotel Kraków 54 Hotel Kraków 55 Hotel Kraków 56 Hotel Kraków 57 Hotel Kraków 58

Holiday Inn Kraków City Center***** to stylowy hotel, znajdujący się w samym centrum starego miasta, w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego. W swojej ofercie posiada do dyspozycji Gości komfortowe, klimatyzowane pokoje.The City i Impresja, to klimatyczne restauracje hotelowe, oferujące wyśmienite potrawy kuchni śródziemnomorskiej, a Reflections Lobby Bar & Café to znakomite miejsce na spotkanie biznesowe jak i towarzyskie. W nowo powstałym skrzydle mamy dodatkowe pokoje i apartamenty oraz zaplecze konferencyjne z dwoma nowoczesnymi salami konferencyjnymi, jak też 6 mniejszymi salami konferencyjnymi.
Sala balowa Degas w ustawieniu bankietowym pomieści 215 osób.
Holiday Inn Kraków City Center***** jest doskonałym miejscem na organizację bankietów, wesel, wystaw oraz imprez firmowych. Menu przygotowane pod okiem Szefa Kuchni składa się z wyśmienitych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej w harmonijnej aranżacji smakowej.
Mamy przyjemność zaoferować też pełną gamę usług cateringowych na przyjęcia, bankiety, seminaria, lunche biznesowe oraz inne imprezy. Jesteśmy po to, aby spełnić Państwa oczekiwania. Jeśli wybiorą Państwo nasze usługi mogą być Państwo pewni, że planowana impreza będzie niezapomnianym przeżyciem.
Oferujemy Państwu cztery pakiety menu weselnego (zobacz szczegóły).
Pakiet Srebrny - Cena od osoby 180 PLN
Pakiet Złoty - Cena od osoby 230 PLN
Pakiet Platynowy - Cena od osoby 285 PLN
Pakiet Diamentowy - Cena od osoby 370 PLN
(* Oferta ważna dla min. 60 osób.)
W CENIE PAKIETÓW OFERUJEMY:
• Menu dostosowane do danego pakietu weselnego
Zniżka dla dzieci: do 3 lat - gratis, od 4 - 7 lat zniżka 50%
Menu dla obsługi weselnej 50% ceny od wybranego pakietu weselnego
• Drink powitalny – Kir
• Powitanie chlebem i solą
• Tort weselny (smak do wyboru)
• Degustację menu weselnego dla 6 osób po podpisaniu umowy
• Podstawową dekorację na stoły
• Bezpłatne miejsce parkingowe dla Młodej Pary
• Specjalną ofertę cenową na pokoje dla gości weselnych
• Apartament hotelowy na noc poślubną dla Młodej Pary (wczesne zameldowanie, późne wymeldowanie)
• Śniadanie do apartamentu
• Kolacja dla Młodej Pary w Pierwszą Rocznicę Ślubu
• Voucher - rabat 20% na przyszłe przyjęcia rodzinne (chrzest/narodziny/komunia/rocznica)
• Voucher - rabat 20% na usługi Kliniki LaPerla w Krakowie



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod b3934:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • bar
  • business center
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:400 os.
Bankiet na:235 os.
Noclegi dla:- os.
Wesele:215 os.
Wesele od:180 zł os.
Wszystkich sal:12
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Crown Piast Hotel & Park

Konferencje na: 300 Wesele na: 200 Bankiet na: 180 Nocleg na: 300


Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Pensjonat & Restauracja Szczebel

Wesele na: 170 Bankiet na: 170 Nocleg na: 55


Hotel BEATA***

Wesele na: 84


Dom Wczasowy "Harnaś II"

Wesele na: 100 Nocleg na: 180


Crown Piast Hotel & Park

Konferencje na: 300 Wesele na: 200 Bankiet na: 180 Nocleg na: 300


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    b3934