Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Senator Centrum Konferencyjne & SPA****


sala  konferencyjna Starachowice

Telefon:(48) 41 274 03 90
Tel kom:694455201
Rodzaj:
Adres:Ul. Krywki 18
Miasto: 27-200
Woj:
www: h-s.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Senatorska250420250220100440
Sala Bankietowa20038020015080315
Sala Zielona808740805090
Sala Lustrzana507828403565
Sala Kameralna303215252032
Sala Biznesowa15228121032

Hotel Starachowice 0 Hotel Starachowice 1 Hotel Starachowice 2 Hotel Starachowice 3 Hotel Starachowice 4 Hotel Starachowice 5 Hotel Starachowice 6 Hotel Starachowice 7 Hotel Starachowice 8 Hotel Starachowice 9 Hotel Starachowice 10 Hotel Starachowice 11 Hotel Starachowice 12 Hotel Starachowice 13 Hotel Starachowice 14 Hotel Starachowice 15 Hotel Starachowice 16 Hotel Starachowice 17 Hotel Starachowice 18 Hotel Starachowice 19 Hotel Starachowice 20 Hotel Starachowice 21 Hotel Starachowice 22 Hotel Starachowice 23 Hotel Starachowice 24

Hotel Senator to nie tylko luksusowy Hotel Spa i nowoczesne centrum konferencyjne.

Naszym Gościom oferujemy również możliwość organizacji niezapomnianych imprez okolicznościowych, takich jak wesela. Chętnie przedstawimy Państwu wszystkie nasze możliwości, zapewnimy profesjonalne doradztwo tak, aby każda Państwa impreza stała się niepowtarzalna.Nasze doświadczenie i profesjonalizm zagwarantują udaną zabawę dla zaproszonych gości oraz satysfakcję organizatorów.

Dysponujemy dwoma salami weselnymi: do 300 oraz do 200 osób, a także tarasami grillowymi, które często są wykorzystywane na poprawinach. Oferujemy również mniejsze sale w których organizujemy przyjecie okolicznościowe.Rezerwacji sal weselnych prosimy dokonywać z rocznym wyprzedzeniem. Dzięki temu mają Państwo możliwość większego wyboru pomieszczeń.

Atrakcje w trakcie wesela:
• Pokój typu Butik dla Państwa Młodych w prezencie od Hotelu Senator
• Fontanna czekolady w towarzystwie palmy owocowej
• Fontanna alkoholi
• Bezpłatna opieka animatora w hotelowym kuleczkowie w dniu wesela do godz. 24:00, dla najmłodszych uczestników wesela
• 50% rabatu na nocleg dla gości weselnych ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego
• Fotobudka
• Pokaz Sushi
• Profesjonalny pokaz fajerwerków
• Stół wiejski ze Śliwowicą od Hotelu
• Dekoracje florystyczne
• Usługi fotograficzne
• Szeroki wachlarz zespołów muzycznych do wyboru
• Pokazy: tańców, barmańskie i sommelierskie
• Parking gratis dla gości weselnych
• Taras grillowy (2 x 100m2)
• Menu dziecięce
• Dopasowanie menu do różnych upodobań gości
• Alkohole w atrakcyjnych cenach



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod f1cff:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • catering
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Dekoracje sali
  • Filmowanie imprezy
  • Fotografowanie imprezy
  • Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
  • Obsługa kelnerska
  • prowadzenie imprezy
  • Zespół muzyczny, Kapela
  • dj
  • basen kryty
  • sauna
  • jacuzzi
  • kręgle
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:420 os.
Bankiet na:250 os.
Noclegi dla:- os.
Wesele:300 os.
Wesele od:160 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
osobna sala taneczna
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Altana
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

apartament dla młodej pary - gratis

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

Best Western Grand Hotel

Konferencje na: 600 Wesele na: 270 Bankiet na: 270 Nocleg na: 240


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    f1cff