Crown Piast Hotel & Park


sala  bankietowa Kraków

Telefon:(48) 12 683 26 00
Tel kom:+48 12 683 26 74
Rodzaj:
Adres:Radzikowskiego 109
Miasto: 31-342
Woj:
www: www.hotelpiast.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Flora I + II11017090908555131
Flora I50503636282258
Flora III70905454322873
Arkadia I + II240340180180150120315
Arkadia I1402201261268860215
Arkadia II7013054544430100
Olimpia14012099997732140
Meeting Room I-30---1828
Meeting Room II-30---1828
Bussiness Room I------10
Bussiness Room II-3036--1621
Ogród345185

Hotel Kraków 0 Hotel Kraków 1 Hotel Kraków 2 Hotel Kraków 3 Hotel Kraków 4 Hotel Kraków 5 Hotel Kraków 6 Hotel Kraków 7 Hotel Kraków 8 Hotel Kraków 9 Hotel Kraków 10 Hotel Kraków 11

Luksusowy, nowoczesny kompleks hotelowo-rekreacyjny Crown Piast Hotel & Spa, w otoczeniu rozległego ogrodu, z oczkiem wodnym, kortami tenisowymi, strzeżonym parkingiem oraz nowoczesnym Centrum Rekreacji i Odnowy Biologicznej, jest znakomicie zlokalizowany w niewielkiej odległości od centrum miasta i lotniska /ok.10 min/.
Przyjęcie weselne to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięgamy pamięcią. Crown Piast Hotel & Spa ***** poprzez swój charakter i położenie w otoczeniu ogrodu, jest idealnym miejscem do organizacji tego typu imprez. Elegancki wystrój sal, piękna sceneria ogrodu oraz miła i wykwalifikowana obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca i pozwalają zaproponować różnorodne formy uroczystości, dostosowane do indywidualnych oczekiwań.
Szczególnym powodzeniem wśród naszych Gości cieszą się wytworne przyjęcia w restauracji Anturium, a w okresie letnim także w ogrodzie, pod zadaszeniem obszernego namiotu który wspaniale podkreśla wyjątkowy charakter tego wydarzenia, a Nowożeńcom dodatkowo służy za wymarzone tło sesji fotograficznych.
Hotel posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze przyjęć weselnych. Zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół organizowanego tu przyjęcia. Zatroszczy się o aranżację wnętrz, ceremonię powitalną, miłą atmosferę, a przede wszystkim o wykwintne weselne menu.
Dodatkowo szeroka oferta konferencyjna zapewniająca doskonale wyposażone sale oraz dużą ilość przestrzeni jest doskonałym wyborem na organizację spotkań biznesowych,konferencji, pikników , bankietów, sympozjów naukowych, imprez tematycznych oraz eventów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 modułowych sal łącznej powierzchni ok. 1000m2 - od kameralnych dla 10 osób po reprezentacyjne dla 340 osób.









Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 0a69b:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • rocznice
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Dekoracje sali
  • Obsługa kelnerska
  • Ślub Plenerowy
  • Impreza plenerowa
  • dj
  • sauna
  • jacuzzi
  • kort tenisowy
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • TV + DVD
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:300 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:90 zł os.
Wszystkich sal:5
dekoracja sali
Pełne zaplecze kuchenne
Ogród
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Oczko wodne
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Altana
obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Crown Piast Hotel & Park

Konferencje na: 300 Wesele na: 200 Bankiet na: 180 Nocleg na: 300


Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Pensjonat & Restauracja Szczebel

Wesele na: 170 Bankiet na: 170 Nocleg na: 55


Sala Weselna Stary Olkusz

Wesele na: 200


Hotel BEATA***

Wesele na: 84


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    0a69b