Crown Piast Hotel & SPA


sala  weselna Kraków

Telefon:(48) 12 683 26 00
Tel kom:+48 12 683 26 75
Rodzaj:
Adres:Radzikowskiego 109
Miasto: 31-342
Woj:
www: www.hotelpiast.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Flora I + II11017090908555131
Flora I50503636282258
Flora III70905454322873
Arkadia I + II240340180180150120315
Arkadia I1402201261268860215
Arkadia II7013054544430100
Olimpia14012099997732140
Meeting Room I-30---1828
Meeting Room II-30---1828
Bussiness Room I------10
Bussiness Room II-3036--1621
Ogród345185

Hotel Kraków 0 Hotel Kraków 1 Hotel Kraków 2 Hotel Kraków 3 Hotel Kraków 4 Hotel Kraków 5 Hotel Kraków 6 Hotel Kraków 7 Hotel Kraków 8 Hotel Kraków 9 Hotel Kraków 10

Crown Piast Hotel and SPA***** to atrakcyjnie położony zespół hotelowo – parkowy wraz z rozbudowaną ofertą Term Krakowskich. To jedyny tego typu obiekt w Krakowie posiadający zewnętrzny podgrzewany basen, czynny cały rok.
Hotel posiada własny ogród o ponad hektarowej powierzchni oraz oferuje 179 wygodnych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów w klasycznym, ponadczasowym wystroju.

Crown Piast Hotel & SPA***** to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, imprez plenerowych i bankietów. Wyróżnia go cisza, spokój, prawie 400 miejsc noclegowych oraz doskonałe zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również 9 modułowych sal o łącznej powierzchni ok. 1000 m2 – od kameralnych dla 10 osób po reprezentacyjne dla 340 osób. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z możliwością dowolnej konfiguracji. Zapewniamy wyposażenie techniczne; rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz bezpłatny dostęp do internetu. Służymy pomocą w zorganizowaniu dodatkowego specjalistycznego sprzętu konferencyjnego, współpracujemy z firmami eventowymi oraz pomagamy zorganizować atrakcje na wieczorne gale i bankiety.

Dopełnieniem szerokiej gamy oferowanych usług jest możliwość organizacji przyjęć firmowych w ogrodzie przy grillu czy też w altanie ogrodowej. Organizujemy eventy tematyczne na wolnym powietrzu lub pod zadaszeniem namiotu. Ten typ wydarzeń cieszy się szczególnym uznaniem naszych Gości.

W Restauracji Anturium serwujemy potrawy inspirowane kuchnią świata ze szczególnym uwzględnieniem kuchni polskiej. Nasza rozbudowana oferta pozwoli ułożyć menu tak, by było niepowtarzalne i dostosowane do Państwa potrzeb.

Hotel wyróżnia ponadto dogodna lokalizacja w pobliżu zjazdu z autostrady A4, tras wylotowych z Krakowa oraz lotniska (10 min. jazdy samochodem), przy jednoczesnej bliskości Centrum miasta (15 min. jazdy samochodem). Hotel posiada 70 miejsc parkingowych.














Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod fbb84:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • spotkania biznesowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • imprezy świąteczne
  • spotkania dla firm
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Dekoracje sali
  • Obsługa kelnerska
  • Ślub Plenerowy
  • Impreza plenerowa
  • dj
  • sauna
  • jacuzzi
  • kort tenisowy
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • TV + DVD
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:300 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:90 zł os.
Wszystkich sal:5
dekoracja sali
Pełne zaplecze kuchenne
Ogród
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Oczko wodne
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Altana
obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Szafran

Wesele na: 250


Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Szafran

Wesele na: 250


Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Dom Wczasowy "Harnaś II"

Wesele na: 100 Nocleg na: 180


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    fbb84