Hotel Panorama


sala  bankietowa Mszczonów

Telefon:(48) 46 857 39 00
Rodzaj:
Adres:Tarczyńska 109 a
Miasto: 96-320
Woj:
www: www.hotelpanorama.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Mała Chata183540402761
Duża Chata6020016025090300
Zbiroża - Sala Myśliwska3512012012080213
Zbiroża - Sala Kolumnowa301008011040154
Sala A337040404078
Sala B368040454091
Sala C12201236
Sala D12201236
Sala E12201236
Sala N1317050702473.45
Zbiroża - Sala Biesiadna65250200250120262
Sala S116281543
Sala S214211234
S316281535
Sala N2317050502473.45
Sala N3317050502473.45
Sala N4317050502473.45
Sala N5317050502473.45

Hotel Mszczonów 0 Hotel Mszczonów 1 Hotel Mszczonów 2 Hotel Mszczonów 3 Hotel Mszczonów 4 Hotel Mszczonów 5 Hotel Mszczonów 6 Hotel Mszczonów 7 Hotel Mszczonów 8 Hotel Mszczonów 9 Hotel Mszczonów 10 Hotel Mszczonów 11

Hotel Panorama w Mszczonowie koło Warszawy - to centrum konferencyjno-rekreacyjne składające się z Hotelu, Chaty Góralskiej w hotelowym ogrodzie i Posiadłości Zbiroża z profesjonalnym Europejskim Centrum Team Building'u TeamStrefa.pl. Dogodna lokalizacja: - 5 min jazdy autem do trasy Warszawa-Katowice, - 3 min jazdy autem do trasy Sochaczew-Grójec. Na terenie obiektu znajdują się: 2 restauracje, drink bar, salon gier. Goście mogą korzystać z kortu do tenisa ziemnego, pól do mini golfa oraz  basenów termalnych zlokalizowanych 0,5 km od hotelu. Chaty Góralskie – 2 sale konferencyjno-bankietowe: mała chata idealna na kameralne imprezy do 40 osób oraz Duża Chata na spotkania w góralskim klimacie do 200 osób. Liczba miejsc noclegowych – 230. Biznes Center – 20 sal konferencyjnych z systemem modułowych scian do swobodnej aranżacji biznesowej przestrzeni, powierzchnie wystawiennicze  wewnątrz (możliwość wprowadzenia samochodów) i na zewnątrz hotelu z możliwością ekspozycji samochodów, nowoczesne wyposażenie multimedialne, obsługa koordynacyjna spotkań. Zbiroża i Centrum Team buildingu TeamStrefa.pl  – pierwsze w Polsce miejsce piknikowo-team building'owe dla 5 tys. osób z pełną infrastrukturą: obiekt chroniony, ogrodzony; karczma dla 500 osób, wiaty grillowe dla 600 osób, parkingi na kilkaset samochodów, zabezpieczona przed powstawaniem błota polana piknikowa, profesjonalne tory do jazd powerturnami (wyłączność w Polsce na te pojazdy), samochodami terenowymi SUZUKI SAMURAI oraz quadami, strzelnica ze stanowiskami dla łuków i broni penumatycznej, ściana wspinaczkowa, zjazdy tyrolskie, most linowy i więcej.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 709da:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • bilard
  • kort tenisowy
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja


Konferencja na:375 os.
Bankiet na:500 os.
Noclegi dla:150 os.
Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Dwór Mościbrody

Wesele na: 100 Nocleg na: 68


Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    709da