Hotel Astor


sala  weselna Jastrzębia Góra

Telefon:(48) 58 771 55 55
Tel kom:(58) 77 15 175
Rodzaj:
Adres:Rozewska 38
Miasto: 15-555
Woj:
www: www.astorhotel.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Tokyo60130100100260
London4280305580
Berlin2860244564
Brooklyn702007590185
Manhattan80240100140235
Broadway6020080150210
Long Island5015010070170

Hotel Jastrzębia Góra 0 Hotel Jastrzębia Góra 1 Hotel Jastrzębia Góra 2 Hotel Jastrzębia Góra 3 Hotel Jastrzębia Góra 4 Hotel Jastrzębia Góra 5 Hotel Jastrzębia Góra 6 Hotel Jastrzębia Góra 7 Hotel Jastrzębia Góra 8 Hotel Jastrzębia Góra 9 Hotel Jastrzębia Góra 10 Hotel Jastrzębia Góra 11 Hotel Jastrzębia Góra 12 Hotel Jastrzębia Góra 13 Hotel Jastrzębia Góra 14 Hotel Jastrzębia Góra 15 Hotel Jastrzębia Góra 16 Hotel Jastrzębia Góra 17 Hotel Jastrzębia Góra 18 Hotel Jastrzębia Góra 19 Hotel Jastrzębia Góra 20

Hotel Astor umiejscowiony jest w najpiękniejszym miejscu polskiego Wybrzeża, w Jastrzębiej Górze, jednym z najmodniejszych kurortów nadmorskich, zaledwie 100 m od brzegu Bałtyku. Ze względu na wykwintne jedzenie, podniosłą dekorację sali oraz dystyngowaną obsługę, takie uroczystości jak wesele, chrzciny, urodziny, jubileusz małżeństwa, czy uroczysty bankiet na zawsze pozostają w pamięci bohaterów i gości wieczoru. Dzięki temu iż w Hotelu Astor odbyły się setki podobnych imprez mamy duże doświadczenie, które pozwala nam za każdym razem stworzyć niezapomniane przyjęcie! Do dyspozycji Gości jest kilka sal urządzonych w różnych stylach, a także bogata oferta dań, z której nawet najbardziej wybredni smakosze wybiorą idealne menu na specjalną imprezę. Hotel ma także dla swoich Gości przyjemne niespodzianki na każdą porę roku. Regularnie organizowane sa tu imprezy związane ze świętami lub tradycyjnymi i całkiem nowoczesnymi okazjami. Ferie Zimowe, Romantyczne Walentynki, Wielkanoc Nad Morzem, Słoneczna Majówka, Karnawałowe Szaleństwo, Aktywnie Jesienią, Magiczne Andrzejki, Weekendowe Wypady, Święta w Astorze oraz Sylwester to tylko niektóre z nich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami specjalnymi hotelu Astor!

Hotel Astor *** położony jest w najpiękniejszym miejscu polskiego Wybrzeża, w Jastrzębiej Górze - jednym z najmodniejszych kurortów nadmorskich, zaledwie 100 m od brzegu Bałtyku. Oferujemy 118 komfortowych pokoi i apartamantów, wyśmienitą kuchnię oraz szereg udogodnień i atrakcji. Przyjazna atmosfera, gościnność i profesjonalna obsługa sprawiają, że hotel sprawdza się w każdej sytuacji. Gwarantujemy, że dzięki nam zapomnisz o stresie i odpoczniesz od zgiełku miasta. Bez względu na to czy planujesz wakacje, weekendowy pobyt, szkolenie czy konferencje - Hotel Astor *** to idealne miejsce dla Ciebie. Dla nas zawsze będziesz kimś wyjątkowym, kimś kogo chcemy stale zaskakiwać. Zapraszamy do Hotelu Astor *** - z nami nigdy nie będziesz się nudzić.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 1c6cb:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • solarium
  • bilard
  • kręgle
  • kort tenisowy
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • fryzjer/salon
  • business center
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:1200 os.
Bankiet na:960 os.
Noclegi dla:300 os.
Wesele:120 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:7
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w pomorskim:

Okulski GRAND Rozewie

Konferencje na: 150 Wesele na: 300 Bankiet na: 350 Nocleg na: 100-200


Hotel Almond Business & SPA ****

Konferencje na: 320 Wesele na: 220 Bankiet na: 220 Nocleg na: 250


Ośrodek Wczasowy REWA

Wesele na: 150


Gościniec Figlówka

Wesele na: 110 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    1c6cb