Hotel Wodnik


sala  do wynajęcia Bełchatów

Telefon:(48) 44 735 11 52
Tel kom:(44) 735 11 52
Rodzaj:
Adres:Słok
Miasto: 97-400
Woj:
www: hotel-wodnik.com.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala nr 1A1002003080185
Sala nr 1B1001803080185
Sala nr 21003070133
Sala nr 5751406080135
Sala nr 63040162060
Sala nr 73042223062
Sala nr 82542223045
Sala nr 92542223045
Sala nr 101042223040
Sala nr 111542223047
Sala nr 121520121230
Sala nr 132018
Sala nr 142018
Sala nr 138066160375
Sala nr 310101822.5
Sala nr 41205480150

Hotel Bełchatów 0 Hotel Bełchatów 1 Hotel Bełchatów 2 Hotel Bełchatów 3 Hotel Bełchatów 4 Hotel Bełchatów 5 Hotel Bełchatów 6 Hotel Bełchatów 7

Wiedząc jak ważny jest dzień ślubu i wesela, pragniemy przedstawić propozycje zorganizowania tej uroczystości w gościnnych progach
Hotelu "Wodnik".
Oferta jest skierowana do par chcących zawrzeć związek małżeński w miesiącach lipiec i sierpień.


W RAMACH PRZYJECIA WESELNEGO OFERUJEMY:
• chleb weselny
• aperitiff - wino musujące
• 5 dań gorących w dniu wesela
• 3 dania gorące w dniu poprawin
• zimne zakąski
• owoce
• ciasta
• napoje zimne i gorące
• okrągłe stoły
• pokrowce na krzesła
• profesjonalna obsługa kelnersko - gastronomiczna w pełnym zakresie
• apartament dla Państwa Młodych na jedną dobę
KOSZT ORGANIZACJI PRZYJECIA WESELNEGO:
• wesele jednodniowe - 195 zł / osobę*
• wesele dwudniowe - 250 zł / osobę*
Dzieci do lat 3 - nieodpłatnie, do lat 10 - płatne 50 % ceny
USŁUGI DODATKOWE:
• obsługa barmańska - 800 zł (bez alkoholu)
• stół wiejski lub grill - cena zalezna od asortymentu
• wystrój sali - cena zależna od aranżacji
• pokoje dla gości weselnych w bardzo atrakcyjnej cenie
• tort weselny
* - cena dotyczy 2012 roku
Restauracje Hotelu Wodnik mogą pomieścić 350 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa, to obok świetnej kuchni, najważniejsze ich atuty. Niepowtarzalna atmosfera, nastrojowe wnętrza i muzyka dobrana do upodobań naszych Gości.
Nasi goście korzystają z:

sali restauracyjnej - 140 miejsc
sali restauracyjnej - 90 miejsc
sali bankietowej - 40 miejsc
sali bankietowej - 30 miejsc
sali bankietowej - 20 miejsc
drink baru
klub nocnego - 30 miejsc
dwóch ogródków grillowych - 350 miejsc

Organizując rozmaite przedsięwzięcia konferencyjne pracownicy Hotelu Wodnik zdobyli cenne i bogate doświadczenie. Indywidualne podejście do każdej takiej imprezy pomaga w spełnianiu wysokich oczekiwań organizatorów szkoleń i konferencji. Sugestie gości przyczyniły się do udoskonalania naszej bazy konferencyjnej, noclegowej i gastronomicznej, czego dowodem są liczne, przeprowadzone w ostatnich latach modernizacje hotelu. Na naszych Gości czeka 14 nowoczesnych sal konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny i sieć komputerową. Mogą one pomieścić łącznie 830 osób. Na doskonałe warunki szkoleniowe i konferencyjne wpływa zarówno bardzo dobra infrastruktura hotelu, jak również otaczająca budynek przyroda oraz fachowy i życzliwy personel.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod d0190:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • bilard
  • kort tenisowy
  • recepcja 24h
  • kiosk
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:380 os.
Bankiet na:150 os.
Noclegi dla:350 os.
Wesele:150 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:16
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w łódzkim:

Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe Campoverde

Wesele na: 250 Nocleg na: 120


Restauracja Gęsi Puch

Wesele na: 200 Nocleg na: -


mHotel

Konferencje na: 200 Wesele na: 160 Nocleg na: 79


Sala Bankietowa Broadway

Wesele na: 180


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    d0190