Best Western Grand Hotel


sala  weselna Kielce

Telefon:41 365 50 00
Tel kom:+48 697 090 134
Rodzaj:
Adres:Sienkiewicza 78
Miasto: 25-501
Woj:
www: www.grandhotelkielce.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Dębowa100300100230130290
Sala Cisowa200400160450160428
Sala Sosnowa95280224280115260
Sala Jodłowa5016013016065150
Sala Świerkowa451209612050110
Sala Klonowa2030201842
Sala Łysogóry180600270500230550

Hotel Kielce 0 Hotel Kielce 1 Hotel Kielce 2 Hotel Kielce 3 Hotel Kielce 4 Hotel Kielce 5 Hotel Kielce 6 Hotel Kielce 7 Hotel Kielce 8 Hotel Kielce 9 Hotel Kielce 10 Hotel Kielce 11 Hotel Kielce 12 Hotel Kielce 13 Hotel Kielce 14 Hotel Kielce 15 Hotel Kielce 16 Hotel Kielce 17 Hotel Kielce 18 Hotel Kielce 19

BEST WESTERN Grand Hotel Kielce Jedyny taki moment Uroczystość zaślubin to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. Uświetnić go może jedynie idealne przyjęcie weselne. Dlatego zapewniamy kompetentną pomoc w przygotowaniach i ustaleniach, doskonałą organizację oraz profesjonalną obsługę w trakcie Waszego przyjęcia.     WITAMY W BEST WESTERN Grand Hotel 4**** - KOMPLEKSIE KONGRESOWO-EVENTOWYM OFERUJĄCYM NAJWIĘKSZE MOŻLIWOŚCI W REGIONIE     Do Państwa dyspozycji oddajemy wyjątkowy kompleks hotelowy, położony przy głównym deptaku Kielc, oferujący niegraniczoną ilość atrakcji i niespodzianek. Zapewniamy idealne warunki do pracy, rozrywki oraz wypoczynku, a o najdrobniejszy szczegół pobytu lub organizacji spotkania, zadba nasz profesjonalny i życzliwy personel.   Jedyne takie miejsce Nasze wyjątkowe możliwości pozwalają nam na organizowanie naprawdę idealnych przyjęć weselnych. Teraz również w dobrej cenie! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły wyjątkowej oferty!   Eleganckie, bez kolumnowe i klimatyzowane sale balowe. Przyjęcia weselne nawet do 400 osób Okazały podjazd z zadaszonym głównym wejściem do hotelu Przestronne lobby - idealne do powitań Wyśmienita kuchnia nagradzanej RESTAURACJI VICTORIA Gustowny wystrój i niepowtarzalny urok Okrągłe stoły zmieniające przyjęcie w prawdziwa galę Mobilny parkiet Stylowe oświetlenie Kompleksowe zaplecze hotelowe   Obiekt posiada także: * Klub Muzyczny Grand Hotel Music Club * Pasaż Zielony * Restaurację Victoria z oranżerią * Kawiarnię Klimt * Wypożyczalnię samochodów     Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych Gości. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj"em możemy zadbać o oprawę muzyczną Wesela. Na życzenie Państwa możemy zorganizować także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy.     Państwo Młodzi w prezencie od BEST WESTERN Grand Hotel otrzymają noc w Apartamencie z łożem małżeńskim i śniadaniem serwowanym do pokoju.     Zapraszamy Serdecznie Cena od 160 zł/osoba     Szukasz noclegu w tym hotelu ?    



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod abb63:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • recepcja 24h
  • bar
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:600 os.
Bankiet na:270 os.
Noclegi dla:240 os.
Wesele:270 os.
Wesele od:190 zł os.
Wszystkich sal:7
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Kielce:

Best Western Grand Hotel

Konferencje na: 600 Wesele na: 270 Bankiet na: 270 Nocleg na: 240


Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

Best Western Grand Hotel

Konferencje na: 600 Wesele na: 270 Bankiet na: 270 Nocleg na: 240


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    abb63