Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Wiejce


sala  konferencyjna Wiejce

Telefon:(48) 95 717 31 30
Rodzaj:
Adres:Wiejce 17a
Miasto: 66-440
Woj:
www: www.wiejce.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Balowa I276754743772
Balowa II102521291426
Ogród Zimowy183035492444
Kasztanowa245046633259
Klonowa193038532748
Rycerska1306410065100

Pałac Wiejce 0 Pałac Wiejce 1 Pałac Wiejce 2 Pałac Wiejce 3 Pałac Wiejce 4 Pałac Wiejce 5 Pałac Wiejce 6 Pałac Wiejce 7 Pałac Wiejce 8 Pałac Wiejce 9 Pałac Wiejce 10 Pałac Wiejce 11 Pałac Wiejce 12 Pałac Wiejce 13 Pałac Wiejce 14 Pałac Wiejce 15 Pałac Wiejce 16 Pałac Wiejce 17 Pałac Wiejce 18 Pałac Wiejce 19 Pałac Wiejce 20 Pałac Wiejce 21 Pałac Wiejce 22 Pałac Wiejce 23 Pałac Wiejce 24 Pałac Wiejce 25 Pałac Wiejce 26 Pałac Wiejce 27 Pałac Wiejce 28 Pałac Wiejce 29 Pałac Wiejce 30 Pałac Wiejce 31

Pałac Wiejce to nowoczesne i komfortowe centrum konferencyjno szkoleniowe oraz hotel zlokalizowany w jednym z największych i najokazalszych obiektów zabytkowych zachodniej Polski.
Znajdujący się w zakolu rzeki Warty Pałac otoczony jest lasami Puszczy Noteckiej oraz 15 hektarowym parkiem z przepięknym starym drzewostanem i systemem stawów.

Posiadamy 6 sal konferencyjnych i bankietowych oraz salę restauracyjną i Drink Bar. Łącznie mogą one pomieścić 530 osób. Istnieje również możliwość rozstawienia namiotów w parku pałacowym oraz udostępnienie altany gilowej.
Sala Balowa to najbardziej reprezentacyjna z sal znajdująca się na pierwszym piętrze Pałacu. Jest połączona z obszernym tarasem zapewniającym widok na pałacowy park. Sala ma powierzchnię 100 mkw. z możliwością podziału na dwie mniejsze sale o powierzchni 70mkw. i 30mkw Rozmiar sali jest dodatkowo spotęgowany jej wysokością. Wystrój sali na który składają się eleganckie tapety, żyrandole i zasłony pozwala poczuć blask minionej epoki. Sala jest klimatyzowana, posiada dzienne oświetlenie z możliwością zaciemnienia. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. W układzie teatralnym sala może pomieścić 100 osób, przy ustawieniu stołów w podkowę do 90 osób, w układzie szkolnym 80, a w układzie bankietowym 130 osób.
Sala Rycerska znajduje się w podziemiach pałacu co zapewnia jej wyjątkowy klimat. Na ceglanych i kamiennych ścianach rozwieszone są proporce oraz średniowieczne uzbrojenie nadając pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Powierzchnia - 100 mkw. Ze względu na charakter sali idealnie nadaje się ona na projekcje, prezentacje, wykłady jak również bankiety i imprezy tematyczne. W układzie teatralnym sala może pomieścić 130 osób, a w układzie bankietowym 100 osób. W tym samym klimacie utrzymany jest również połączony z salą Drink Bar, któremu uroku dodaje również czynny kominek. Jako osobne pomieszczenie Drink Bar może pomieścić 35 osób, ale doskonale sprawdza się on również jako zaplecze gastronomiczne imprezy dla większej ilości uczestników odbywające się na terenie Sali Rycerskiej.
Sale Kasztanowa i Klonowa o powierzchni odpowiednio 57 i 48 mkw. to nowoczesne sale konferencyjne znajdujące się w budynku Folwarku. Sale są klimatyzowane, wyposażone we wszelki sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji, warsztatów czy dyskusji w grupach. Większa z sal w ustawieniu teatralnym może pomieścić 50 osób, w ustawieniu szkolnym 45, a przy stołach ustawionych w literę U 40 osób.
Ogród Zimowy to najmniejsza sala znajdująca się na terenie pałacu o powierzchni 44 mkw. może zostać wykorzystana jako miejsce organizacji szkolenia czy narady dla nie więcej niż 40 uczestników. Można w niej również rozegrać partyjkę bilarda lub przeprowadzić degustację np. win czy wisky.
Ofertę uzupełnia restauracyjna sala Szmaragdowa, w której przy okrągłych stolikach lub przy jednym wspólnym stole możemy serwować posiłki jednocześnie dla 70 osób.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 41728:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • sauna
  • jacuzzi
  • kręgle
  • bar
  • Zaciemnienie
  • Internet LAN
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie


Konferencja na:130 os.
Bankiet na:110 os.
Noclegi dla:130 os.
Wesele:120 os.
Wesele od:190 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w lubuskim:

Leśniczówka Przyłęsko

Konferencje na: 150 Wesele na: 150 Bankiet na: 150 Nocleg na: 100


Tawerna Grecka Akropol

Wesele na: 90


Stary Zajazd - Restauracja i Hotel

Wesele na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    41728