Hotel Haffner


sala  do wynajęcia Sopot

Telefon:(48) 58 550 98 76
Tel kom:+48 58 550 98 88
Rodzaj:
Adres:Haffnera 59
Miasto: 81-715
Woj:
www: www.hotelhaffner.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Vip bursztynowa1230
Gdańsk521206012090118
Gdynia407036705667
Sopot409048907290
Morska A1620201632
Morska B2030302038
Morska C1212827

Hotel Sopot 0 Hotel Sopot 1 Hotel Sopot 2 Hotel Sopot 3 Hotel Sopot 4 Hotel Sopot 5 Hotel Sopot 6 Hotel Sopot 7 Hotel Sopot 8 Hotel Sopot 9 Hotel Sopot 10 Hotel Sopot 11 Hotel Sopot 12 Hotel Sopot 13 Hotel Sopot 14 Hotel Sopot 15 Hotel Sopot 16 Hotel Sopot 17 Hotel Sopot 18 Hotel Sopot 19 Hotel Sopot 20

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do organizacji ważnych wydarzeń rodzinnych w Hotelu Haffner. Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia komunijnego, uroczystości chrztu świętego, imienin, urodzin, czy wesela. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, wyśmienite menu, profesjonalną obsługę oraz wspaniałą atmosferę. Hotel Haffner prowadzi kompleksową obsługę gastronomiczną wszelkich imprez organizowanych poza hotelem. Obsługujemy wesela, imieniny, spotkania firmowe, czy komunie nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, nad jeziorem, bądź przy ognisku. Dysponujemy bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi urządzeniami, zapleczem kuchennym i technicznym. Z przyjemnością sprostamy każdemu powierzonemu nam zadaniu. Jesteśmy profesjonalistami i w pełni dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jeżeli marzycie Państwo o niezapomnianym przyjęciu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Państwa zadowolenie jest naszą największą satysfakcją. Wszelkich informacji udzielimy po wypełnieniu formularza kontaktowego. ZAPRASZAMY!

Hotel Haffner**** w Sopocie to ekskluzywny obiekt dysponujący 100 pokojami i 6 apartamentami zlokalizowany nieopodal piaszczystej plaży. Niezaprzeczalnym atutem Hotelu Haffner**** jest bliskość trójmiejskiego lotniska im. Lecha Wałęsy (GDN) oraz zabytkowego Starego Miasta w Gdańsku. Hotel Haffner**** w Sopocie to doskonałe miejsce na organizację zarówno małych spotkań biznesowych jak i dużych konferencji i bankietów. Urokliwy zakątek kurortu, profesjonalna obsługa oraz niezapomniana atmosfera Hotelu Haffner**** gwarantują sukces organizowanej konferencji. Do Państwa dyspozycji oddajemy 8 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych. Każdą z sal charakteryzuje najwyższej klasy sprzęt multimedialny, telewizory LCD oraz nagłośnienie. Niezawodny i bezpłatny dostęp do sieci WiFi to kolejny atut naszego centrum konferencyjnego. Nad każdą konferencją czuwa doświadczony Sales Manager, który pozostaje do Państwa dyspozycji na każdym z etapów realizacji zlecenia. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę zarówno spotkań biznesowych, jak i świadczeń z nimi powiązanych, które urozmaicą Państwa pobyt w Hotelu Haffner****. Z myślą o uczestnikach spotkań poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksową organizację eventów oraz zajęć teambuildingowych zarówno w hotelu jak i poza nim. Państwa pobyt w Hotelu Haffner**** możemy wzbogacić o: - zajęcia outdoorowe, - gry miejskie, - rejsy luksusowymi jachtami, - wiele innych elementów teambuildingowych. Hotel Haffner**** oferuje również kompleksową obsługę cateringową wszelkich uroczystości m.in konferencji, bankietów, a także imprez na świeżym powietrzu. Dysponujemy profesjonalnym personelem m.in. kucharzami, kelnerami i osobami odpowiedzialnymi za dekorację miejsca, w którym odbywać się będzie impreza. Bogate zaplecze sprzętowe w postaci stołów, nakryć, porcelany i zastaw stołowych pozwala zorganizować zlecenie w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto w Hotelu Haffner**** mogą Państwo skorzystać z szeregu udogodnień w postaci oferujących doskonałą kuchnię restauracji i pubu oraz kawiarni serwującej specjały hotelowej cukierni. Hotel posiada również basen z jacuzzi, sauny, a także centrum spa.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod d542d:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • sala sportowa
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:168 os.
Noclegi dla:200 os.
Wesele:168 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:7
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w pomorskim:

Okulski GRAND Rozewie

Konferencje na: 150 Wesele na: 300 Bankiet na: 350 Nocleg na: 100-200


Gościniec Figlówka

Wesele na: 110 Nocleg na: -


Hotel Almond Business & SPA ****

Konferencje na: 320 Wesele na: 220 Bankiet na: 220 Nocleg na: 250


Ośrodek Wczasowy REWA

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    d542d