Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Murat


sala  konferencyjna Reda

Telefon:(48) 58 679 73 00
Rodzaj:
Adres:Wejherowska 33
Miasto: 84-240
Woj:
www: www.hotelmurat.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Witrażowa721801442001001200
Sala Konferencyjna60404575
Sala Biznesowa40122030
Sala Bankietowa20101820
Sala Myśliwska1481220
Sala Kapitańska10070800
Sala Admiralska8050600
Sala Komandorska7040500
Sala Bosmańska7040500
Sala Bursztynowa6040450
Sala Wielki Błękit1301101400
Sala Lazurowa1501201000

Hotel Reda 0 Hotel Reda 1 Hotel Reda 2 Hotel Reda 3 Hotel Reda 4 Hotel Reda 5 Hotel Reda 6 Hotel Reda 7

Hotel Murat oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla 140 osób w cenie już od zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Reda, posiadamy wolne terminy! Serdecznie Zapraszamy!



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 2e852:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • Obsługa kelnerska
  • solarium
  • bilard
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja


Konferencja na:800 os.
Bankiet na:450 os.
Noclegi dla:173 os.
Wesele:140 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:12
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w pomorskim:

Ośrodek Wczasowy REWA

Wesele na: 150


Okulski GRAND Rozewie

Konferencje na: 150 Wesele na: 300 Bankiet na: 350 Nocleg na: 100-200


Gościniec Figlówka

Wesele na: 110 Nocleg na: -


Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Posejdon

Konferencje na: 250 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 199


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    2e852