Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe Zamek Ryn sp. z o.o.


sala  do wynajęcia Ryn

Telefon:87 429 70 36
Tel kom:+48 87 429 7000
Rodzaj:
Adres:Pl. Wolności 2
Miasto: 11-520
Woj:
www: www.zamekryn.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Dziedziniec3609003001000500900
Księcia Witolda317586484377
Księżnej Anny421251167258104
Króla Władysława Jagiełły8621523996120169
Wielki Kapitularz601501676083150
Kapitularz286078303970
Zbrojownia - Sala nr 1601008089
Zbrojownia - Sala nr 220302026
Zbrojownia - Sala nr 3151219
Zbrojownia - Sala nr 4151219
Zbrojownia - Sala nr 5151219

Zamek Ryn 0 Zamek Ryn 1 Zamek Ryn 2 Zamek Ryn 3 Zamek Ryn 4 Zamek Ryn 5 Zamek Ryn 6 Zamek Ryn 7 Zamek Ryn 8 Zamek Ryn 9 Zamek Ryn 10 Zamek Ryn 11 Zamek Ryn 12 Zamek Ryn 13 Zamek Ryn 14 Zamek Ryn 15 Zamek Ryn 16 Zamek Ryn 17 Zamek Ryn 18 Zamek Ryn 19 Zamek Ryn 20 Zamek Ryn 21 Zamek Ryn 22 Zamek Ryn 23 Zamek Ryn 24 Zamek Ryn 25 Zamek Ryn 26

Wielu Gości zdecydowało się już na celebrowanie niezwykłych momentów w magicznych miejscach naszego Zamku. Zorganizowaliśmy z powodzeniem przyjęcia urodzinowe, zaręczynowe, wesela, rocznice, romantyczne kolacje przy dźwiękach gitary klasycznej. Zapraszamy Państwa do spędzenia najmilszych chwil w naszych gościnnych progach. Zadbamy o: * uroczyste powitanie chlebem i solą * niepowtarzalne zdjęcia * odświętnie nakryte stoły i znakomity serwis * nastrojowa muzykę, odpowiadającą charakterowi spotkania * profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie * dekoracje kwiatowe w Refektarzu i na Dziedzińcu * wykwintną kuchnię Gwarantujemy: * udostępnienie zamkowych komnat i apartamentów w specjalnych, niższych cenach; * apartament na noc poślubną i w pierwszą rocznicę ślubu dla Młodej Pary - gratis! śniadanie serwowane do pokoju; * dodatkowy rabat dla uczestników wesel w miesiącach bez litery "r".



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod c9c96:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • bilard
  • kręgle
  • kort tenisowy
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Internet LAN
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:900 os.
Bankiet na:389 os.
Noclegi dla:350 os.
Wesele:389 os.
Wesele od:260 zł os.
Wszystkich sal:11
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w podkarpackim:

Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova

Konferencje na: 380 Wesele na: 280 Bankiet na: 280


Hotel Star Dadaj *** Resort & Spa na Mazurach

Konferencje na: 120 Wesele na: 150 Bankiet na: 120 Nocleg na: 250


Hotel Kolegiacki

Wesele na: 80 Nocleg na: 50


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    c9c96