Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Med.&Spa Villa Park


sala  weselna Ciechocinek

Telefon:(48) 54 416 41 00
Rodzaj:
Adres:Warzelniana 10
Miasto: 87-720
Woj:
www: www.villapark.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Business3035222430
Parkowa 14050403050
Parkowa 24050403050
Parkowa 3601006050100
Klubowa2260302472
Zdrojowa4680604087

Hotel Ciechocinek 0 Hotel Ciechocinek 1 Hotel Ciechocinek 2 Hotel Ciechocinek 3 Hotel Ciechocinek 4 Hotel Ciechocinek 5 Hotel Ciechocinek 6 Hotel Ciechocinek 7 Hotel Ciechocinek 8 Hotel Ciechocinek 9 Hotel Ciechocinek 10 Hotel Ciechocinek 11 Hotel Ciechocinek 12 Hotel Ciechocinek 13 Hotel Ciechocinek 14 Hotel Ciechocinek 15 Hotel Ciechocinek 16 Hotel Ciechocinek 17 Hotel Ciechocinek 18 Hotel Ciechocinek 19 Hotel Ciechocinek 20 Hotel Ciechocinek 21 Hotel Ciechocinek 22 Hotel Ciechocinek 23 Hotel Ciechocinek 24 Hotel Ciechocinek 25 Hotel Ciechocinek 26 Hotel Ciechocinek 27 Hotel Ciechocinek 28 Hotel Ciechocinek 29 Hotel Ciechocinek 30 Hotel Ciechocinek 31 Hotel Ciechocinek 32 Hotel Ciechocinek 33

Hotel Villa Park Med. & Spa Villa Park to czterogwiazdkowy Hotel i jednocześnie Med.&SPA. Doskonała lokalizacja w jednym z najpopularniejszych i największych polskich uzdrowisk jest jego ogromnym atutem. Położenie w przepięknym Parku Zdrojowym zapewnia gościom komfort i wypoczynek w ciszy i zieleni. Ten nowoczesny obiekt oferuje najwyższy standard świadczonych usług. Do dyspozycji Gości oddajemy luksusowo wyposażone pokoje (w tym dla niepełnosprawnych), a także elegancką Restaurację Preludium, bar z kominkiem, zapewniający atrakcyjne spędzenie wieczorów przy muzyce na żywo.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 76794:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • bilard
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:130 os.
Noclegi dla:100 os.
Wesele:130 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    76794