Novotel Poznań Centrum


sala  bankietowa Poznań

Telefon:61 85 87 009
Tel kom:495 705948
Rodzaj:
Adres:Pl. Wł. Andersa 1
Miasto: 42-200
Woj:
www: www.accorhotels.com


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Amsterdam50250150250120264
Paris60350150350200330
Amsterdam + Paris600350600350594
Berlin50300200300180360
Amsterdam+Paris+Berlin550900954
Barcelona401005010040144
London3050503670
Dublin2030302050
Oslo2025301450
Złoty Hall200355
Foyer Bamberka150200
Foyer200190

Hotel Poznań 0 Hotel Poznań 1 Hotel Poznań 2 Hotel Poznań 3 Hotel Poznań 4 Hotel Poznań 5 Hotel Poznań 6 Hotel Poznań 7 Hotel Poznań 8 Hotel Poznań 9 Hotel Poznań 10 Hotel Poznań 11 Hotel Poznań 12 Hotel Poznań 13 Hotel Poznań 14 Hotel Poznań 15 Hotel Poznań 16 Hotel Poznań 17 Hotel Poznań 18 Hotel Poznań 19 Hotel Poznań 20 Hotel Poznań 21 Hotel Poznań 22 Hotel Poznań 23 Hotel Poznań 24 Hotel Poznań 25 Hotel Poznań 26 Hotel Poznań 27 Hotel Poznań 28 Hotel Poznań 29 Hotel Poznań 30 Hotel Poznań 31 Hotel Poznań 32 Hotel Poznań 33 Hotel Poznań 34 Hotel Poznań 35 Hotel Poznań 36 Hotel Poznań 37 Hotel Poznań 38 Hotel Poznań 39 Hotel Poznań 40 Hotel Poznań 41

Novotel Poznań Centrum to idealne miejsce na spotkania z kontrahentami lub organizację dużych konferencji, nawet dla 1100 uczestników. Hotel położony jest w finansowym i kulturalnym centrum miasta, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich i Starego Rynku, dworca PKP i 7 km od lotniska. Naprzeciwko Novotel Poznań Centrum znajduje się „Stary Browar” - centrum handlu, kultury, sztuki i biznesu. Hotel dysponuje ofertą całkowicie odnowionych 516 pokoi o różnym standardzie, w skład których wchodzą m.in. pokoje typu Executive oraz Apartamenty.

WISECAFE

Esencja smaku i dobrego stylu

To klimatyczna kawiarnia, wypełniona aromatem wypalanej na miejscu kawy, w której spokojną przystań znajdzie każdy z zabieganych gości. W kawiarnianym menu znaleźć można fantastyczne kanapki, sałatki z dodatkiem ziół uprawianych w naszej miniszklarni, a także hummus, quiche, ciasta i inne kuszące przysmaki.

WARUNKI REZERWACJI
Przedstawiona informacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jak również na jej podstawie nie zostaje dokonana jakakolwiek rezerwacja. Warunki cenowe zawarte na stronie będą miały zastosowanie w przypadku potwierdzenia i dokonania przez Państwa pisemnej rezerwacji.
Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu!
NOVOTEL POZNAŃ CENTRUM
Wł. Andersa 1
61-898 Poznań



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 37369:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:550 os.
Bankiet na:300 os.
Noclegi dla:562 os.
Wesele:900 os.
Wesele od:210 zł os.
Wszystkich sal:13
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    37369