Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Kultury i Nauki


sala  do wynajęcia Warszawa

Telefon:22 656 77 23
Tel kom:(22) 656 73 33
Rodzaj:
Adres:Pl. Defilad 1
Miasto: 00-901
Woj:
www: www.pkin.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Puszkina8015012016783150
Kuluary Sali Kongresowej136028001700
Widownia Sali Kongresowej288011300
Pen Club84210168233117210
Pokój 235a (przy sali Mickiewicza)1425
Pokój 235b (przy sali Mickiewicza)818
Pokój 252 (przy sali Mickiewicza)1034
Pokój 245 (przy sali Mickiewicza)825
Pokój 1 (przy sali Puszkina)1426
Pokój 2 (przy sali Puszkina)1026
Pokój 3 (przy sali Puszkina)820
Kopernika601001707250180
Tiereszkowej601001707250180
Marmurowa2606809004203401150
Ratuszowa - City2606809004203401150
Mickiewicza80280
Trojki902002807270340
Sienkiewicza30901504840170
Mikołajskiej501802007260240
Broniewskiego10022030012070410
Skłodowskiej2506008003603201000
Starzyńskiego2506008003603201000
Warszawska320415
Pokój 311 (przy sali Warszawskiej)1043
Pokój 312 (przy sali Warszawskiej)840
Pokój 313 (przy sali Warszawskiej)830
Pokój 22 (przy sali Rudniewa)1045
Pokój 16 (przy sali Rudniewa)1043
Pokój 17 (przy sali Rudniewa)830
Pokój 25 (przy sali Rudniewa)620
Pokój 1 (przy sali Koncertowej)850
pokój 2 (przy sali Koncertowej)850
Foyer na IV piętrze8020050010072230
Hol Główny625
Sala Gotycka208010013330120
Lobby On Vi Floot8020072100230
Gagarina801802007260370
Korczaka401302006060220
Kruczkowskiego801802807260290
Gałczyńskiego301008060190
Kisielewskiego501702006090260
Koncertowa553840
Renesansowa301001009060190
Rudniewa100300

Obiekt kultury Warszawa 0 Obiekt kultury Warszawa 1 Obiekt kultury Warszawa 2 Obiekt kultury Warszawa 3 Obiekt kultury Warszawa 4 Obiekt kultury Warszawa 5 Obiekt kultury Warszawa 6 Obiekt kultury Warszawa 7 Obiekt kultury Warszawa 8 Obiekt kultury Warszawa 9 Obiekt kultury Warszawa 10 Obiekt kultury Warszawa 11 Obiekt kultury Warszawa 12 Obiekt kultury Warszawa 13 Obiekt kultury Warszawa 14 Obiekt kultury Warszawa 15 Obiekt kultury Warszawa 16 Obiekt kultury Warszawa 17 Obiekt kultury Warszawa 18 Obiekt kultury Warszawa 19 Obiekt kultury Warszawa 20 Obiekt kultury Warszawa 21 Obiekt kultury Warszawa 22 Obiekt kultury Warszawa 23 Obiekt kultury Warszawa 24 Obiekt kultury Warszawa 25 Obiekt kultury Warszawa 26 Obiekt kultury Warszawa 27 Obiekt kultury Warszawa 28 Obiekt kultury Warszawa 29 Obiekt kultury Warszawa 30 Obiekt kultury Warszawa 31 Obiekt kultury Warszawa 32 Obiekt kultury Warszawa 33 Obiekt kultury Warszawa 34 Obiekt kultury Warszawa 35 Obiekt kultury Warszawa 36 Obiekt kultury Warszawa 37

Pałac Kultury i Nauki jest największym w Warszawie miejscem kongresowym. W salach pałacu może sie wygodnie pomieścić ponad 4.500 uczestników. Co roku w pałacowych salach konferencyjnych odbywa się kilkadziesiąt kongresów i szkoleń. Każdy z organizatorów szkoleń znajdzie tu salę odpowiadającą jego potrzebom: od największej na 2880 miejsc Sali Kongresowej do kilku małych sal dla 80 – 100 osób. Pałacowe wnętrza wyposażone są w system nagłośnienia i system bezprzewodowego dostępu do internetu. System ten pozwala na równoczesne połączenie z siecią kilku tysięcy komputerów. Bogate zaplecze, możliwości techniczne i profesjonalna obsługa wpływają na jakość oferowanych przez Pałac usług. Wysoki standard gmachu potwierdza niewątpliwie jego członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach: International Congress and Convention Association ( ICCA) i European Cities Marketing (ECM).



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 3a69b:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • sala sportowa
  • bar
  • business center
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:2880 os.
Bankiet na:1360 os.
Noclegi dla:- os.
Wesele:420 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:44
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Tumski

Konferencje na: 200 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 44


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dwór Mościbrody

Wesele na: 100 Nocleg na: 68


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    3a69b