Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Narvil Conference & Spa


sala  konferencyjna Serock

Telefon:(48) 22 566 10 00
Tel kom:+48 22 566 10 06
Rodzaj:
Adres:Czesława Miłosza 14A
Miasto: 05-140
Woj:
www: www.hotelnarvil.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Nil140350300350260434
Missisipi140240240280160300
Kolorado7012012014080162
Eufrat7012012014080160
Kongo7012010010080130
Ganges7012010011080129
Morskie Oko1008015080194
Wkra101536
Wisłok1025
Wisła50907010060132
Odra255040604090
Warta5055804083
Bug3535603074
San253535603065
Rawka201040
Bzura1525
Nida1521
Nysa1522
Pilica201032
Tamiza25453068
Sekwana8060124
Klif202078
Dunaj30452077
Ren201036
Loara101025
Okawango151044
Limpopo201039

Hotel Serock 0 Hotel Serock 1 Hotel Serock 2 Hotel Serock 3 Hotel Serock 4 Hotel Serock 5 Hotel Serock 6 Hotel Serock 7 Hotel Serock 8 Hotel Serock 9 Hotel Serock 10 Hotel Serock 11 Hotel Serock 12 Hotel Serock 13 Hotel Serock 14 Hotel Serock 15 Hotel Serock 16 Hotel Serock 17 Hotel Serock 18 Hotel Serock 19 Hotel Serock 20 Hotel Serock 21 Hotel Serock 22 Hotel Serock 23 Hotel Serock 24 Hotel Serock 25 Hotel Serock 26 Hotel Serock 27 Hotel Serock 28

Hotel NARVIL to idealne miesce do organizacji przyjęcia weselnego. Obiekt położony jest w pięknej scenerii tuż nad malowniczą rzeką Narew. Dla naszych Gości oferujemy bardzo dużą przestrzeń przystosowaną do organizacji przyjęć i bankietów. Szczególnie polecamy część sali Amazonka o powierzchni 434 m2, która dzięki przeszkleniu, otaczającej ją ścianie organicznej oraz specyficznemu układowi, stanowi wyjątkowe miejsce na ten niepowtarzalny wieczór. Kolejnym niezwykle atrakcyjnym miejscem na organizację wesela jest Restauracja, dająca możliwość organizacji bankietu na dwóch poziomach, oraz posiadająca wyjście na zadrzewione patio. W przypadku organizacji mniejszych przyjęć, zapraszamy do sal na 1 piętrze (Narew, Sekwana, Morskie Oko) - które oprócz znakomitego wystroju zapewniają klimat odpowiedni do rangi wydarzenia. Szef Kuchni wraz z zespołem zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta Młodej Pary oraz Gości. Zapraszamy do spotkania i degustacji wybranego menu. Szczegóły znajdą Państwo w ofercie. Opiekun ze strony Hotelu koordynuje przygotowania oraz przebieg uroczystości, może pomóc napisać scenariusz czy wesprzeć Młodą Parę w przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami czuwa wykwalifikowany i dyskretny personel. Kolejną atrakcją jest możliwość zawarcia ślubu w XV-wiecznym Kościele Św. Anny w Serocku, najstarszym późnogotyckim kościele na Mazowszu. Jest on usytuowany na skarpie, skąd rozciąga się widok na połączenie dwóch rzek - Bugu i Narwi. W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt pod adresem wesela@hotelnarvil.pl lub telefonicznie pod nr 22 797 12 10. PROMOCJA Do standardowych pakietów weselnych proponujemy: pokoje dla rodziców - gratis, parking dla wszystkich gości - gratis, możliwość przesunięcia opłaty II raty do 2 miesięcy przed datą przyjęcia. Sale weselne: Sala Nil - 250 osób (możliwość powiększenia sali do 400, 500 i więcej osób). Sala znajduje się na parterze, jest w całości oszklona, z możliwością doboru oświetlenia sufitowego. Niepowtarzalna architektura sali z widokiem na park, daje niezapomniane wrażenia z organizacji wesela. Sala w pełni klimatyzowana. Morskie Oko - 90 osób. Sala znajduje się na piętrze, z oknami wychodzącymi na teren zielony. Sala w pełni klimatyzowana. Narew - 240 osób. Sala znajduje się na pierwszym piętrze, posiada możliwość doświetlenia dziennym światłem. Na sali znajdują się kolumny wspierające całą salę. Sala w pełni klimatyzowana. Sekwana - 80 osób. Sala znajduje się na półpiętrze, kameralna, piękna i zaciszna sala, oszklona z dwóch stron, w intymnym miejscu, posiada wspaniały widok na zielone patio. Sala w pełni klimatyzowana. Kolorado + Kongo - 200 osób. Sale znajdują się na parterze, nie posiadają dziennego światła, niemniej jednak zaawansowany system oświetlenia sal, daje niepowtarzalne możliwości aranżacji sali. Sala w pełni klimatyzowana. Eufrat i Ganges - 200 osób. Sale nie posiadają dziennego światła, niemniej jednak zaawansowany system oświetlenia sal, daje niepowtarzalne możliwości aranżacji sali. Sala w pełni klimatyzowana. Restauracja - 300 osób. Sala restauracyjna znajduje się na dwóch poziomach. Na górnym poziomie mieści się do 300 osób, na poziomie parteru istnieje możliwość ustawienia parkietu dla gości i bufetów. Sala, poprzez ogromne okna, jest przepięknie doświetlona światłem dziennym. Uczestnicy przyjęcia weselnego mają możliwość wyjścia na patio. Sala jest w pełni klimatyzowana. W ramach ceny zapewniamy: Wynajem sali bankietowej Menu degustacyjne* Menu Usługi kelnerskie Powitanie chlebem i solą Winietki na stoły Zastawa stołowa Pokrowce na krzesła Apartament dla Młodej Pary- gratis Rabat na pokoje dla gości weselnych Szatnia Melex - do sesji zdjęciowej * - degustacja płatna podczas spotkania, po podpisaniu umowy na organizację wesela, wartość kontraktu zostanie pomniejszona o wartość degustacji. Degustacja obejmuje wybrane posiłki dla 2 osób. Napoje i alkohol nie są wliczone w degustację. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Hotel Narvil Conference & Spa znajduje się w pobliżu Warszawy, w odległości 37 km. Położony jest nad Narwią, w miejscowości Serock. Architektura obiektu w pełni zharmonizowana jest z otaczającą przyrodą. Budynek jest nowoczesny, składa się z kilku brył i ma trzy kondygnacje. Jasna elewacja uzupełniona jest dużymi, przeszklonymi powierzchniami. Centrum konferencyjne Hotelu Narvil to 33 sale, które można łączyć, uzyskując powierzchnię na konferencje dla od 25 do 1300 osób. Największa z sal powstałych z połączenia - Amazonka ma 1650 mkw. powierzchni. Umożliwia organizację bankietu z miejscami dla 1200 osób. Hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie dla 662 osób w 332 pokojach. Do dyspozycji gości jest Centrum SPA. Hotelowa restauracja Aruana prowadzona jest przez znanego szefa kuchni Witka Iwańskiego.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 4fd98:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • bilard
  • kręgle
  • kort tenisowy
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:1300 os.
Bankiet na:1200 os.
Noclegi dla:664 os.
Wesele:250 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Tumski

Konferencje na: 200 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 44


Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dwór Mościbrody

Wesele na: 100 Nocleg na: 68


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    4fd98