Hotel Binkowski


sala  weselna Kielce

Telefon:041 348 20 90
Tel kom:362 10 88
Rodzaj:
Adres:Szczepaniaka
Miasto: 25-043
Woj:
www: www.binkowskihotel.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala SILVER270380
Sala Konferencyjna I2645182240
Platinum A521507045120
Sala Konferencyjna II2645182240
Sala GOLD8035025018060260
Platinum B521807045160
Platinum C521407245120
Sala Patio8035025018060230

Hotel Kielce 0 Hotel Kielce 1 Hotel Kielce 2 Hotel Kielce 3 Hotel Kielce 4 Hotel Kielce 5 Hotel Kielce 6 Hotel Kielce 7 Hotel Kielce 8 Hotel Kielce 9 Hotel Kielce 10 Hotel Kielce 11 Hotel Kielce 12 Hotel Kielce 13 Hotel Kielce 14 Hotel Kielce 15 Hotel Kielce 16 Hotel Kielce 17 Hotel Kielce 18 Hotel Kielce 19 Hotel Kielce 20

Hotel Binkowski **** umiejscowiony jest obok Hotelu Restauracji Leśny Dwór** w cichej i spokojnej okolicy na terenie Parku Baranowskiego. Sąsiedztwo lasu i bliskość natury, a przy tym niewielka odległość od centrum Kielc sprawiają, iż będzie to idealne miejsce na: - aktywny wypoczynek - weekendowy pobyt rodzinny - spokojny relaks we dwoje - spotkania biznesowe - szkolenia - konferencje - imprezy integracyjne - bankiety - bale - sympozja - imprezy okolicznościowe Do Państwa dyspozycji oddajemy: - 106 pokoi dwuosobowych (w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych) - 6 luksusowych apartamentów - małe sale konferencyjne (do 45 osób) - duże sale konferencyjne (od 50 – 1000 osób) - duże sale bankietowe do 1000 osób - kameralną Restaurację Glamour połączoną z kawiarnią i pięknym tarasem - Patio - bogate zaplecze rekreacyjne Zapraszamy

Usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy na terenie Parku Baranowskiego w Kielcach, nazywanym inaczej "płucami Kielc". Sąsiedztwo lasu i bliskość natury, a przy tym niewielka odległość od centrum Kielc sprawiają, iż jest to idealne miejsce na:   •aktywny wypoczynek •weekendowy pobyt rodzinny •spokojny relaks we dwoje •spotkania biznesowe •szkolenia, konferencje i sympozja •imprezy integracyjne •bankiety, bale, imprezy okolicznościowe   Do dyspozycji naszych gości oddajemy 106 pokoi dwuosobowych (w tym pokoje dla osób niepełnosprawnych) 4 luksusowe apartamenty 2 pokoje studio małe sale konferencyjne (do 40 osób) duże sale konferencyjne (od 50 do 1000 osób) duże sale bankietowe do 1500 osób kameralną restaurację Glamour połączoną z kawiarnią i pięknym tarasem przeszklone PATIO ze sceną idealne do organizacji koncertów, wystaw artystycznych, gal strefę wellness&spa centrum rozrywki i rekreacji



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod f3925:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • bilard
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Mównica


Konferencja na:800 os.
Bankiet na:650 os.
Noclegi dla:224 os.
Wesele:650 os.
Wesele od:150 zł os.
Wszystkich sal:8
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Kielce:

Best Western Grand Hotel

Konferencje na: 600 Wesele na: 270 Bankiet na: 270 Nocleg na: 240


Zobacz także sale na wynajem w świętokrzyskim:

Best Western Grand Hotel

Konferencje na: 600 Wesele na: 270 Bankiet na: 270 Nocleg na: 240


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    f3925