Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne Activ


sala  weselna Jastrowie

Telefon:67 266 11 69
Tel kom:508 467 299
Rodzaj:
Adres:Mickiewicza 1c
Miasto: 64-915
Woj:
www: www.centrumactiv.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 1901008085220
Sala 2180200160180450
Sala 340503040150
Sala 435402535125
Sala 516202030
Sala 6201530

Centrum Konferencyjne Jastrowie 0 Centrum Konferencyjne Jastrowie 1 Centrum Konferencyjne Jastrowie 2 Centrum Konferencyjne Jastrowie 3 Centrum Konferencyjne Jastrowie 4 Centrum Konferencyjne Jastrowie 5 Centrum Konferencyjne Jastrowie 6 Centrum Konferencyjne Jastrowie 7 Centrum Konferencyjne Jastrowie 8 Centrum Konferencyjne Jastrowie 9 Centrum Konferencyjne Jastrowie 10 Centrum Konferencyjne Jastrowie 11 Centrum Konferencyjne Jastrowie 12 Centrum Konferencyjne Jastrowie 13 Centrum Konferencyjne Jastrowie 14 Centrum Konferencyjne Jastrowie 15 Centrum Konferencyjne Jastrowie 16 Centrum Konferencyjne Jastrowie 17 Centrum Konferencyjne Jastrowie 18 Centrum Konferencyjne Jastrowie 19 Centrum Konferencyjne Jastrowie 20 Centrum Konferencyjne Jastrowie 21 Centrum Konferencyjne Jastrowie 22 Centrum Konferencyjne Jastrowie 23 Centrum Konferencyjne Jastrowie 24 Centrum Konferencyjne Jastrowie 25 Centrum Konferencyjne Jastrowie 26 Centrum Konferencyjne Jastrowie 27 Centrum Konferencyjne Jastrowie 28 Centrum Konferencyjne Jastrowie 29 Centrum Konferencyjne Jastrowie 30 Centrum Konferencyjne Jastrowie 31 Centrum Konferencyjne Jastrowie 32 Centrum Konferencyjne Jastrowie 33 Centrum Konferencyjne Jastrowie 34 Centrum Konferencyjne Jastrowie 35 Centrum Konferencyjne Jastrowie 36 Centrum Konferencyjne Jastrowie 37 Centrum Konferencyjne Jastrowie 38

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Activ jest idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Oferujemy Państwu organizację imprez wewnątrz obiektu ale również na rozległych terenach przyległych. Jesteśmy gotowi zorganizować każdą uroczystość. Zapewniamy dekorację, indywidualnie ustalenie menu, oprawę świetlną oraz muzyczna, a także dodatkowe atrakcje wedle życzenia. Zapraszamy do organizacji: bali, komunii, przyjęć weselnych, imprez urodzinowych, imprez zamkniętych, studniówek, rocznic, zjazdów oraz zlotów. Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne ACTIV swoim Gościom zapewnia nocleg w 180 komfortowych dwu oraz czteroosobowych pokojach.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod c07e8:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • sala sportowa
  • bilard
  • kręgle
  • kort tenisowy
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Mównica


Konferencja na:250 os.
Bankiet na:200 os.
Noclegi dla:500 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:6
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    c07e8