Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Green Hotel


sala  weselna Komorniki

Telefon:(48) 61 810 80 75
Tel kom:+48 506 970 293
Rodzaj:
Adres:Jeziorna 1a
Miasto: 62-052
Woj:
www: www.greenhotel.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Reprezentacyjna I225443603054
Reprezentacyjna II194738522647
Kameralna246048673360
Klubowa102419271324
Gabinetowa 101102419271324
Gabinetowa 117123024331730
Gabinetowa 126153830422138
Gabinetowa 133143528391935

Hotel Komorniki 0 Hotel Komorniki 1 Hotel Komorniki 2 Hotel Komorniki 3 Hotel Komorniki 4 Hotel Komorniki 5 Hotel Komorniki 6 Hotel Komorniki 7 Hotel Komorniki 8 Hotel Komorniki 9 Hotel Komorniki 10 Hotel Komorniki 11 Hotel Komorniki 12 Hotel Komorniki 13 Hotel Komorniki 14 Hotel Komorniki 15 Hotel Komorniki 16 Hotel Komorniki 17 Hotel Komorniki 18 Hotel Komorniki 19 Hotel Komorniki 20 Hotel Komorniki 21 Hotel Komorniki 22 Hotel Komorniki 23 Hotel Komorniki 24 Hotel Komorniki 25 Hotel Komorniki 26 Hotel Komorniki 27 Hotel Komorniki 28 Hotel Komorniki 29 Hotel Komorniki 30 Hotel Komorniki 31 Hotel Komorniki 32

Green Hotel - Atelier Ślubne Biała Orchidea Ślub to jedyny i wyjątkowy dzień, najważniejszy dla każdego z nas. Pragniemy spełnić Wasze marzenia i oczekiwania. Jesteśmy kreatywnym i zgranym zespołem, któremu nie umknie uwadze nawet najmniejszy szczegół. Potrafimy zorganizować najbardziej niebanalne śluby i wesela. Podejmiemy się na Państwa życzenie kompleksowej organizacji tej wyjątkowej uroczystości, dzięki czemu oszczędzą Państwo czas i stres związany z przygotowaniami.   Marzycie o weselu w eleganckich wnętrzach, czy marzy Wam się uroczystość na wolnym powietrzu przy szumie drzew ?... Zapoznajcie się z naszą ofertą, a my... SPEŁNIMY WASZE MARZENIA !     Sala Bankietowa Wyjątkowa, elegancka i przestronna Sala bankietowa mogąca pomieścić do 120 osób. Można ją również podzielić na trzy lub dwie bardziej kameralne sale. Połączona jest z podświetlanym parkietem tanecznym oraz przepięknym przeszkleniem. Wszystkie sale bankietowe posiadają klimatyzację, podwieszany projektor z ekranem i własne nagłośnienie.   Sala Restauracyjna Nasza Restauracja swoim widokiem przypomina ogród zimowy. Może pomieścić do 45 osób. Posiada własny drink-bar, ciepłą kolorystykę i bardzo przytulne wnętrze. Idealne miejsce na małe,kameralne przyjęcia.   Park Biesiadny Cudowne miejsce, położone przy samym hotelu. Park oddaje niepowtarzalny klimat o każdej porze roku. Szczególnie polecamy go do organizacji nietypowego wesela lub poprawin. Koszt poprawin już od 60 zł od osoby   Showroom Do Państwa dyspozycji otworzyliśmy pierwszy w Poznaniu showroom. W pięknym wnętrzu, w ciszy i spokoju przy filiżance pysznej kawy, mogą Państwo na żywo zobaczyć dekorację stołu okolicznościowego, zapoznać się z Naszą ofertą, oraz przedstawić Nam swoje sugestie dotyczące tego wyjątkowego dnia. W showroomie przygotowaliśmy dla Państwa wszystkie materiały potrzebne do zorganizowania waszego wymarzonego wesela, począwszy od menu, po fotografa, zespół, wystrój wnętrza i kościoła, makijaż...i wiele, wiele innych atrakcji.   Apartament dla nowożeńców Apartament dla nowożeńców to słoneczny, komfortowy i reprezentacyjny apartament ze śniadaniem dla Młodej Pary. Już od początku uroczystości weselnej Nowożeńcy mogą poczuć się komfortowo i z niego korzystać. Ten najbardziej reprezentacyjny apartament mieści się nad samym głównym wejściem do hotelu. Posiada sypialnię z bezpośrednim przejściem do przestronnej łazienki oraz salon z balkonem. Śniadanie Młoda Para w zależności od decyzji może mieć podane w Apartamencie lub w Restauracji.   Aktualności i informacje dodatkowe Nowe menu weselne-menu już od 189 zł! Dodatkowo udzielamy 10% rabatu na menu weselne w miesiącach: styczeń, luty, marzec, kwiecień, październik, listopad, grudzień   Informacje dodatkowe: 1. Dla Gości weselnych mamy do dyspozycji 36 pokoi dwuosobowych, 4 jednoosobowe i 3 apartamenty. Istnieje także możliwość dostawek. Cena za pokój dwuosobowy ze śniadaniem wynosi 190 zł, za pokój jednoosobowy 180 zł oraz za Apartament 290 zł. Dostawka jest w cenie 60 zł. 2. Nie pobieramy opłat za dostarczenie własnych wyrobów cukierniczych oraz ich podanie,parking, wynajem sali,toalety,klimatyzację. 3. Menu dla dzieci poniżej 10 lat i orkiestry 50% taniej. 4. Impreza bez ograniczeń czasowych.      

Hotel Green - Atelier Ślubne Biała Orchidea Ślub to wyjątkowy i jedyny dzień, najważniejszy dla każdego z nas a my z radością spełnimy Wasze marzenia i oczekiwania. Kreatywność i zgranie zespołu, nie pozwala na to, aby umknął naszej uwadze nawet najmniejszy szczegół. Potrafimy zorganizować wyłącznie niebanalny ślub i wesele. Na Państwa życzenie podejmiemy się kompleksowej organizacji tej wyjątkowej uroczystości. Oszczędzą Państwo dzięki temu czas i stres związany z przygotowaniami. Waszym marzeniem jest wesele w eleganckich wnętrzach, Marzy Wam się uroczystość przy szumie drzew na wolnym powietrzu?... My... SPEŁNIMY WASZE MARZENIA ! Wystarczy zapoznać się z naszą oferta. Hotel Green-Sala Bankietowa Elegancka i przestronna sala bankietowa może pomieścić do 120 osób. W razie potrzeby dzielimy ją na trzy lub dwie bardziej kameralne sale. Sala połączona jest z podświetlanym parkietem tanecznym oraz przepięknym przeszkleniem. Wszystkie sale bankietowe posiadają klimatyzację, własne nagłośnienie i podwieszany projektor z ekranem. Hotel Green-Sala Restauracyjna Swoim widokiem przypomina ogród zimowy i może pomieścić do 45 osób. Ma własny drink-bar a jej przytulne wnętrze przyciąga ciepłą kolorystyka. Po prostu idealne miejsce na małe, kameralne przyjęcia. Hotel Green-Park Biesiadny To cudowne miejsce, położone przy samym hotelu. Oddaje niepowtarzalny klimat o każdej porze roku. Szczególnie polecamy Park do organizacji nietypowego wesela czy poprawin. Koszt poprawin już od 40 zł od osoby. Hotel Green-Showroom Otworzyliśmy pierwszy w Poznaniu showroom. W ciszy i spokoju pięknego wnętrza, przy filiżance pysznej kawy, na żywo mogą Państwo zobaczyć dekorację stołu okolicznościowego. Zapoznać się z ofertą, oraz przedstawić Nam swoje sugestie dotyczące szczegółów tego jedynego dnia. W showroomie przygotowaliśmy dla Państwa wszystkie materiały potrzebne do zorganizowania waszego wymarzonego wesela. Począwszy od menu, poprzez fotografa, czy zespół ale również wystrój wnętrza i kościoła, makijaż...i wiele, wiele innych atrakcji. Hotel Green-Apartament dla nowożeńców Jest to słoneczny, komfortowy i reprezentacyjny apartament, oddawany do dyspozycji Młodej Pary już od początku uroczystości. Młodym zapewniamy również pyszne śniadanie. Nowożeńcy mogą poczuć się komfortowo i w razie potrzeby w każdej chwili wypocząć. Najbardziej reprezentacyjny apartament hotelu mieści się nad jego głównym wejściem. Z sypialni jest bezpośrednie przejściem do przestronnej łazienki i do salonu z balkonem. Śniadanie Młoda Para może mieć podane w Apartamencie lub w Restauracji. Hotel Green-Aktualności Menu weselne-już od 149 zł! Udzielamy 10% rabatu na menu weselne w następujących miesiącach: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, październik, listopad, grudzień. Hotel Green-Informacje dodatkowe: Mamy do dyspozycji 36 pokoi dwuosobowych, 4 jednoosobowe i 3 apartamenty. * Pokój dwuosobowy ze śniadaniem - cena 190 zł, * Pokój jednoosobowy -180 zł * Apartament - 290 zł. * Możliwość dostawek - w cenie 60 zł. Nie pobieramy opłat za: * dostarczenie własnych wyrobów cukierniczych oraz ich podanie, * parking, * wynajem sali, * toalety, * klimatyzację. Menu dla dzieci poniżej 10 lat i orkiestry 50% taniej. Impreza bez ograniczeń czasowych, do ostatniego Gościa.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9f1b1:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • solarium
  • bilard
  • kort tenisowy
  • bar
  • business center
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:120 os.
Bankiet na:250 os.
Noclegi dla:84 os.
Wesele:250 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:8
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    9f1b1