Lord Hotel & Conference Center


sala  weselna Warszawa

Telefon:(22) 574 20 08
Rodzaj:
Adres:Al. Krakowska 218
Miasto: 02-219
Woj:
www: www.hotellord.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Lustrzana I308080406488
Lustrzana II36881001004050105
Witrażowa603001803509680225
Kolumnowa461101001208472124
Owalna26606080404063
Widokowa23454670243240
VIP1530141430
VIP 215301430
Perłowa265050702648

Hotel Warszawa 0 Hotel Warszawa 1 Hotel Warszawa 2 Hotel Warszawa 3 Hotel Warszawa 4 Hotel Warszawa 5 Hotel Warszawa 6 Hotel Warszawa 7 Hotel Warszawa 8 Hotel Warszawa 9 Hotel Warszawa 10 Hotel Warszawa 11 Hotel Warszawa 12 Hotel Warszawa 13 Hotel Warszawa 14 Hotel Warszawa 15 Hotel Warszawa 16 Hotel Warszawa 17 Hotel Warszawa 18 Hotel Warszawa 19 Hotel Warszawa 20 Hotel Warszawa 21 Hotel Warszawa 22 Hotel Warszawa 23 Hotel Warszawa 24 Hotel Warszawa 25 Hotel Warszawa 26 Hotel Warszawa 27 Hotel Warszawa 28 Hotel Warszawa 29 Hotel Warszawa 30 Hotel Warszawa 31 Hotel Warszawa 32 Hotel Warszawa 33 Hotel Warszawa 34 Hotel Warszawa 35 Hotel Warszawa 36 Hotel Warszawa 37 Hotel Warszawa 38 Hotel Warszawa 39 Hotel Warszawa 40 Hotel Warszawa 41 Hotel Warszawa 42 Hotel Warszawa 43 Hotel Warszawa 44 Hotel Warszawa 45 Hotel Warszawa 46 Hotel Warszawa 47 Hotel Warszawa 48 Hotel Warszawa 49 Hotel Warszawa 50 Hotel Warszawa 51 Hotel Warszawa 52 Hotel Warszawa 53 Hotel Warszawa 54 Hotel Warszawa 55 Hotel Warszawa 56 Hotel Warszawa 57

Wielkim atutem Lord Hotel & Conference Center jest atrakcyjne położenie w Warszawie, przy Międzynarodowym Lotnisku Chopina oraz prężnie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Służewca Przemysłowego.
Dobrze rozwinięta sieć dróg i komunikacji miejskiej daje możliwość szybkiego dostania się do Śródmieścia - dojazd do centrum Warszawy zajmuje jedynie 7 minut.
Ponadto oddajemy w Państwa ręce ofertę kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.
W Hotelu Lord nie ma dodatkowych kosztów, ani ukrytego serwisu. Nie pobieramy również opłat za wynajem sali. W jednej cenie otrzymują Państwo KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĘ WESELA.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że ten wyjatkowy dzień musi być najpiękniejszy i perfekcyjnie przygotowany.
Zlecając nam tę przyjemną pracę zdajecie się Państwo na profesjonalistów.
Zapraszamy do kontaktu z działem organizacji wesel

Hotel Lord oferuje trzy sale:
Sala Widokowa – z dwoma zachwycającymi tarasami widokowymi, idealna na kameralne przyjęcia. 110 - 180 osób, 50 m2 + parkiet, VI piętro
Restauracja Kryształowa - klimatyczna sala z dużym parkietem oraz tarasem - wymarzona dla dużych uroczystości weselnych. 80 - 120 osób, 120 m2 + parkiet, Parter
Sala Witrażowa - największa sala zdobiona witrażami, dająca wiele możliwości aranżacyjnych, często z wykorzystaniem sąsiedniej Sali Lustrzanej pozwala na organizację dużych przyjęć. 140 osób 180 osób, 225 m2 + parkiet, Poziom – 1

W cenie proponujemy:
• powitanie chlebem i solą
• toast powitalny winem musującym
• 5 serwowanych dań gorących
• zimne przekąski uzupełniane
• kawa, herbata, woda mineralna
• ryby i indyki na postumentach
• deser
• bufet słodkości z domowymi ciastami i owocami
• wystrój stołów: świeże kwiaty, serwety, świece
• sala weselna z parkietem
• profesjonalny serwis i obsługa
• apartament dla nowożeńców
• 2 pokoje dla rodziców
• brak korkowego
• indywidualny nadzór nad weselem
Pokoje dla Gości weselnych w Hotelu Lord:
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z noclegów podczas organizowanego wesela. Oferujemy Państwu 90 pokoi o wysokim standardzie.
W cenie wesela Hotel oferuje:
• Dla Państwa Młodych apartament ze śniadaniem oraz obsługą room-service.
• Dla Rodziców Państwa Młodych 2 pokoje dwuosobowe ze śniadaniem.
• Dla Gości Weselnych 20 % rabatu od obowiązujących cen pokoi.
Przy rezerwacjach powyżej 20 pokoi zapraszamy do negocjacji cen!
Zapraszamy do Hotelu Windsor Palace Hotel & Conference Centre ****



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 7e1f7:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • bilard
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:160 os.
Wesele:180 os.
Wesele od:2 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Hotel Tumski

Konferencje na: 200 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 44


Dwór Mościbrody

Wesele na: 100 Nocleg na: 68


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    7e1f7