Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel SPA Faltom


sala  konferencyjna Gdynia

Telefon:58 78 58 100
Tel kom:58 78 58 262
Rodzaj:
Adres:Grunwaldzka 7
Miasto: 84-230
Woj:
www: www.hotel-faltom.com.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bałtycka10008008001480
Morska6004503001050
Bankietowa12012080350
Gdańsk200180120286
Sopot1208080215
Gdynia806040144
Panorama30202036
Business Room10101036
Hel45303060
Jurata45303060

Hotel Gdynia 0 Hotel Gdynia 1 Hotel Gdynia 2 Hotel Gdynia 3 Hotel Gdynia 4 Hotel Gdynia 5 Hotel Gdynia 6 Hotel Gdynia 7 Hotel Gdynia 8 Hotel Gdynia 9 Hotel Gdynia 10 Hotel Gdynia 11 Hotel Gdynia 12 Hotel Gdynia 13 Hotel Gdynia 14 Hotel Gdynia 15 Hotel Gdynia 16 Hotel Gdynia 17 Hotel Gdynia 18 Hotel Gdynia 19 Hotel Gdynia 20 Hotel Gdynia 21 Hotel Gdynia 22 Hotel Gdynia 23 Hotel Gdynia 24 Hotel Gdynia 25 Hotel Gdynia 26 Hotel Gdynia 27 Hotel Gdynia 28 Hotel Gdynia 29 Hotel Gdynia 30 Hotel Gdynia 31 Hotel Gdynia 32 Hotel Gdynia 33 Hotel Gdynia 34 Hotel Gdynia 35 Hotel Gdynia 36 Hotel Gdynia 37 Hotel Gdynia 38 Hotel Gdynia 39 Hotel Gdynia 40 Hotel Gdynia 41 Hotel Gdynia 42 Hotel Gdynia 43 Hotel Gdynia 44 Hotel Gdynia 45 Hotel Gdynia 46 Hotel Gdynia 47 Hotel Gdynia 48 Hotel Gdynia 49 Hotel Gdynia 50

Czterogwiazdkowy Hotel SPA Faltom umiejscowiony jest 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki transport do Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz na Półwysep Helski. W Hotelu znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar, Klub Nocny, Sala Balowa dla 800 osób, Klub Malucha.
Centrum SPA & Wellness – jedno z największych w Polsce o powierzchni 2100 mkw z 24 profesjonalnymi gabinetami. Poleca zabiegi z botoksu, mikrodermabrazję i zabiegi zwalczające cellulit - wyszczuplające sylwetkę.
Aqua Centrum: basen ze zjeżdżalniami wodnymi, łaźnia parowa, sauna sucha z codziennymi seansami zapachowymi, infra sauna, jacuzzi, Salon Casino, 4-torowy bowling, bilard, squash, zajęcia fitness, tenis stołowy, Studio Cardio, TechnoGym.

Centrum Kongresowo – Szkoleniowe (2600 mkw) posiada 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych - największa dla 800 osób - 1600 mkw. Dla grup imprezy integracyjne i sporty ekstremalne w Leśnej Karczmie Faltom, położonej w lesie.
Oferujemy:
- 104 pokoje dwuosobowe
- 3 ekskluzywne apartamenty
- 4 pokoje z dużymi tarasami
- pokój z salą konferencyjną do 10 osób
- pokój dla gości niepełnosprawnych.
Wszystkie pokoje wyposażone są w:
- klimatyzację indywidualnie sterowaną lub taras
- kabinę prysznicową, wannę lub wannę z hydromasażem
- internet bezpłatny
- telefon
- TV Sat
- minibar
- sejf
- suszarkę do włosów.

Dodatkowo w hotelu:
W cenie noclegu możliwość korzystania bez ograniczeń z:
- basenu ze zjeżdżalniami, sauny, łaźni parowej
- aneksu kuchennego
- klubu Malucha z małpim gajem (w sobotę zajęcia z animatorką)
- prasowalni
- dwóch tarasów letnich z leżakami
- sali fitness z rowerami do spininngu
- studia Cardio TechnoGym.
Odpłatnie:
- sala do squasha i tenisa stołowego
- Salon Casino z ruletką
- czterotorowy bowling, 3 bilardy
- parking monitorowany
- pralnia dla Gości.
Zabawa dla najmłodszych!
Zapraszamy do korzystania ze specjalnego brodzika (25 mkw).?W tej części dzieci mogą się bawić w płytkiej wodzie, której poziom nie przekracza 43 cm, a temperatura wody ma 33?C. Rodzice obserwując swoje pociechy mogą odpocząć na leżakach.

W sprzedaży recepcji basenu posiadamy pieluszki wodoodporne. W szatni damskiej znajduje się przewijak dla dzieci.

Zapraszamy

Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia**** położony jest 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do Gdańska, Gdyni i Sopotu. W Hotelu znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar, Klub Nocny, Sala Balowa na 800 osób, Klub Malucha, Ogród Hotelowy i tarasy z placem zabaw.Centrum SPA & Wellness – jedno z największych w Polsce o powierzchni 2100 m2 z 24 gabinetami. Oferuje ponad 150 zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, w tym mikrodermabrazję oraz zabiegi zwalczajace cellulit-wyszczuplające sylwetkę.Proponuje także masaże klasyczne, ciepłymi kamieniami, muszlami, San Shui-gorącymi stemplami, masaż ayurveda-abhyanga, masaże aromatyczne, kapsułę SPA, basen solankowy z hydromasażem, mezoterapię bezigłową, krioterapię, hydroterapię, laseroterapię, magnetoterapię, Vacu Well, Grotę Solną.Aqua Centrum: basen ze zjeżdżalniami wodnymi, wodna strefa dla dzieci (33"C), łaźnia parowa, infra sauna, sauna sucha z codziennymi seansami zapachowymi, jacuzzi, 4-torowy bowling, squash, bilardy, zajęcia fitness, tenis stołowy, Studio Cardio z urządzeniami TechnoGym.Centrum Kongresowo - Szkoleniowe (2600 m2) posiada 10 klimatyzowanych sal konferencyjnych - największa dla 800 osób - 1600 m2. Dla grup Park Linowy Faltom, imprezy integracyjne i sporty ekstremalne w Leśnej Karczmie Faltom, położonej w lesie.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod e213c:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • sala sportowa
  • bilard
  • kręgle
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:1000 os.
Bankiet na:800 os.
Noclegi dla:226 os.
Wesele:800 os.
Wesele od:169 zł os.
Wszystkich sal:10
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w pomorskim:

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Posejdon

Konferencje na: 250 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 199


Gościniec Figlówka

Wesele na: 110 Nocleg na: -


Ośrodek Wczasowy REWA

Wesele na: 150


Hotel Almond Business & SPA ****

Konferencje na: 320 Wesele na: 220 Bankiet na: 220 Nocleg na: 250


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    e213c