Mercure


sala  weselna Jelenia Góra

Telefon:75 754 91 48
Tel kom:495 705948
Rodzaj:
Adres:ul. Sudecka 63
Miasto: 58-500
Woj:
www: www.mercure.com/pl/hotel-3408-hotel-mercure-jelenia-gora/index.shtml


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Nefryt10022015013016040203
Arnika40855045602687
Dracena40855045602687
Szafir103024161028
Topaz253024161229
Rubin10151281015
Agat14201616201661
Opal102016151026
Koral40705680404064

Hotel Jelenia Góra 0 Hotel Jelenia Góra 1 Hotel Jelenia Góra 2 Hotel Jelenia Góra 3 Hotel Jelenia Góra 4 Hotel Jelenia Góra 5 Hotel Jelenia Góra 6 Hotel Jelenia Góra 7 Hotel Jelenia Góra 8 Hotel Jelenia Góra 9

Wesele w salach hotelu

Mercure


Hotel Mercure Jelenia Góra jest najlepszym miejscem na rodzinne uroczystości.Położony w samym sercu malowniczej górskiej kotliny i jednocześnie niedaleko zabytkowego centrum miasta, wód termalnych uzdrowiska Cieplice - jest też dogodnym miejscem wypadowym dla wycieczek do pobliskich parków, pałaców oraz gór.
Podejmij swoich gości w eleganckich wnętrzach naszego hotelu. Skorzystaj z usług naszego wykwalifikowanego personelu, aby było to wydarzenie Twoich marzeń.
Wesele w Hotelu Mercure Jelenia Góra uczyni ten dzień niezapomnianym.

Hotel Mercure położony jest w Jeleniej Górze, w południowo-zachodniej Polsce, blisko granic z Czechami i Niemcami, u stóp malowniczych Karkonoszy. To doskonały punkt wypadowy w malownicze Karkonosze - latem wycieczki turystyczne po górskich trasach, zimą - narciarskie eskapady. Do Karpacza jest tylko 20 km, a do Szklarskiej Poręby zaledwie 25km. Hotel położony jest niespełna 800 metrów od zabytkowego centrum starego miasta.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 5c7c5:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • sauna
  • solarium
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:240 os.
Bankiet na:150 os.
Noclegi dla:342 os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:9
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w dolnośląskim:

Gościniec Nowa Wioska

Wesele na: 100 Nocleg na: -


QUBUS HOTEL Legnica

Wesele na: 420


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    5c7c5