Haston City Hotel


sala  konferencyjna Wrocław

Telefon:+48 71 322 55 00
Tel kom:+48 71 320 97 01
Rodzaj:
Adres:ul. Irysowa 1
Miasto: 51-117
Woj:
www: www.haston.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Rolls Royce A400320240340
Rolls Royce B250180160250
Sala Bentley B200150130190
Sala Bentey A200150130190
Sala Chrysler A80605078
Sala Chrysler B80605077
Sala Chevrolet45302542
Sala Lincoln45402542
Sala Cadillac A50303044
Sala Cadillac B65403555

Hotel Wrocław 0 Hotel Wrocław 1 Hotel Wrocław 2 Hotel Wrocław 3 Hotel Wrocław 4 Hotel Wrocław 5 Hotel Wrocław 6 Hotel Wrocław 7 Hotel Wrocław 8 Hotel Wrocław 9 Hotel Wrocław 10 Hotel Wrocław 11 Hotel Wrocław 12 Hotel Wrocław 13 Hotel Wrocław 14 Hotel Wrocław 15 Hotel Wrocław 16 Hotel Wrocław 17 Hotel Wrocław 18 Hotel Wrocław 19 Hotel Wrocław 20 Hotel Wrocław 21 Hotel Wrocław 22 Hotel Wrocław 23 Hotel Wrocław 24 Hotel Wrocław 25 Hotel Wrocław 26 Hotel Wrocław 27 Hotel Wrocław 28 Hotel Wrocław 29

HASTON CITY HOTEL zapewnia obsługę związaną
z przygotowaniem bankietów, uroczystych obiadów i kolacji.
Dysponujemy nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami
bankietowo - konferencyjnymi umożliwiającymi
dowolną aranżację przestrzeni.

Haston City Hotel to luksusowy hotel biznesowy położony w malowniczej okolicy, przy głównej trasie na Poznań.
Hotel oferuje 111 komfortowych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi, każdy wyposażony w sejf na laptop, minibar, szybkie łącze internetowe oraz telewizor LCD, mini sety do parzenia herbaty i kawy.
Oferujemy bogaty zestaw menu, jak i realizujemy indywidualne zamówienia.
Organizujemy:
- przyjęcia firmowe, uroczyste bankiety,
- wesela,
- urodziny, jubileusze,
- uroczystości towarzyszące organizacji chrztu, Komuni Św.,
- studniówki,
- bale.
CATERING:
Hotel Haston City Hotel zamierza prężnie działać na rynku cateringowym oferując swoim klientom szeroki wachlarz usług, takich jak: kompleksowa realizacja przyjęć karnawałowych, weselnych, uroczystych kolacji zasiadanych oraz bufetowych,przyjęć koktajlowych, konferencji, lunchów i pikników.
Menu tworzymy wg sugestii i preferencji zamawiających.
Nasi kucharze czerpią smaki i aromaty dań z kuchni całego świata, dania są różnorodne, lekkie i ciekawie podane.

NAJWIĘKSZE HOTELOWE CENTRUM KONGRESOWE WE WROCŁAWIU! KONFERENCJE DLA 600 OSÓB! BANKIETY DLA 500 OSÓB! Hotel Haston City Hotel**** to nowoczesny, w pełni klimatyzowany obiekt, wyróżniający się wysoką jakością świadczonych usług. Hotel oferuje 111 komfortowo urządzonych pokoi, w tym w tym także takie, które są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada restaurację, serwującą dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, a także klimatyczny lobby bar - doskonałe miejsce spędzania wolnego czasu i spotkań "after work". Zmotoryzowanym Gościom hotel zapewni bezpieczny parking strzeżony. Hotel oferuje bezpłatne łącze internetowe w każdym pokoju oraz w ogólnodostępnych pomieszczeniach. Atutem Hotelu Haston City Hotel jest bogate centrum konferencyjne z 7 klimatyzowanymi salami o powierzchni od 42 do 590 m kw. We wszystkich salach jednocześcnie hotel pomieści do 1000 osób. Jego doskonała lokalizacja - w wydzielonej od części hotelowej przestrzeni - sprawi, że każde spotkanie będzie przebiegało w komfortowych warunkach. Centrum konferencyjne posiadać będzie szerokie możliwości aranżacji wnętrza według indywidualnych potrzeb Gości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod a8ac9:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie


Konferencja na:600 os.
Bankiet na:500 os.
Noclegi dla:- os.
Wesele:500 os.
Wesele od:1 zł os.
Wszystkich sal:10
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w dolnośląskim:

QUBUS HOTEL Legnica

Wesele na: 420


Gościniec Nowa Wioska

Wesele na: 100 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    a8ac9