COPERNICUS TORUŃ HOTEL


sala  konferencyjna Toruń

Telefon:0048 56 611 57 0
Tel kom:797 010 166
Rodzaj:
Adres:Bulwar Filadelfijski 11
Miasto: 87-100
Woj:
www: www.copernicustorunhotel.com



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
TERRA A48200150250120226
TERRA B481309015080137
TERRA C381208012070125
TERRA BL3263320
TERRA BP30632468.5
TERRA CP3058240
TERRA CL3058240
LUNA A3090705099
LUNA B401008050111
LUNA C4080704089
BOARD ROOM1625
TERENY ZIELONE200300200
LUNA AB LUB LUNA BC80190150100200
TERRA AB LUB TERRA BC80250200200300
STARS CLUB & LOUNGE150800500

Hotel Toruń 0 Hotel Toruń 1 Hotel Toruń 2 Hotel Toruń 3 Hotel Toruń 4 Hotel Toruń 5 Hotel Toruń 6 Hotel Toruń 7 Hotel Toruń 8 Hotel Toruń 9 Hotel Toruń 10 Hotel Toruń 11 Hotel Toruń 12 Hotel Toruń 13 Hotel Toruń 14 Hotel Toruń 15 Hotel Toruń 16 Hotel Toruń 17 Hotel Toruń 18 Hotel Toruń 19 Hotel Toruń 20 Hotel Toruń 21 Hotel Toruń 22 Hotel Toruń 23 Hotel Toruń 24 Hotel Toruń 25 Hotel Toruń 26 Hotel Toruń 27 Hotel Toruń 28 Hotel Toruń 29 Hotel Toruń 30 Hotel Toruń 31 Hotel Toruń 32 Hotel Toruń 33 Hotel Toruń 34 Hotel Toruń 35 Hotel Toruń 36

W Hotelu Copernicus organizujemy wspaniałe przyjęcia, bankiety i inne uroczystości, czy imprezy okolicznościowe. Traktujemy indywidualnie każdą uroczystość, tak by zaspokoić wszelkie wymagania naszych Gości. W hotelu znajdują się 2 sale bankietowe z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Układ naszych sal pozwala na organizację imprezy okolicznościowej do 200 osób. Spotkania towarzyskie w Copernicus Toruń Hotel oraz przyjęcia okolicznościowe mają niepowtarzalny charakter. Indywidualna obsługa w połączeniu z profesjonalnym podejściem do klienta pozwoli przyjąć gości w wielkim stylu. Atmosfera panująca w hotelu czy wykwintne potrawy serwowane przez restaurację ‘Sfera’ uświetnią Państwa uroczystość. Wesela w Hotel Copernicus są gwarancją przyjęcia na najwyższym poziomie. Cały nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Państwa szczególny dzień był tym najpiękniejszym w życiu. Nowożeńcy otrzymują w prezencie od naszego hotelu apartament na noc poślubną. Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 pokoi jednoosobowych.

Copernicus Toruń Hotel Copernicus Toruń Hotel**** położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru wiślanego z pięknym widokiem na most im. Piłsudskiego i Toruńską Starówkę. Niepowtarzalna bryła architektoniczna doskonale wkomponowuje się w krajobraz, nadając miejscu nowoczesny klimat. Miejsce to sprzyja spotkaniom i wypoczynkowi w atmosferze relaksu i odprężenia. Copernicus Toruń Hotel**** jest kompleksem hotelowo-konferencyjnym z bogatym i nowoczesnym zapleczem rekreacyjnym. Posiadamy 149 pokoi oraz sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 800m2. Do Państwa dyspozycji oddajemy także basen wewnętrzny i zewnętrzny, siłownię, Blue Moon Wellness & Spa, Górny Hair Spa, kręgielnię oraz klub nocny Stars.   Chlubą naszego hotelu jest  wyjątkowa restauracja Sfera, której Szefem jest Sebastian Krauzowicz laureat wielu nagród zdobytych w prestiżowych konkursach kulinarnych zarówno w kraju jak i zagranicą, w tym m.in. brązowy medalista Kulinarnego Pucharu Świata w kategorii indywidualnej w Luksemburgu w 2010 roku oraz Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie „IKA 2008”. Nasz Szef Kuchni jest prawdziwym pasjonatem, kreatorem i poszukiwaczem nowych smaków. Obiekt usytuowany jest wśród przepięknej zieleni, w sąsiedztwie malowniczego parku, co umożliwia naszym Weselnikom wypoczynek w ciszy i spokoju o każdej porze roku. Hotel reprezentuje najwyższy międzynarodowy standard. Każda z usług stworzona jest tak, aby zaspokoić różnorodne wymagania gości ze wszystkich zakątków Świata. Wysoko wykwalifikowany personel, zadba o każdy szczegół, gwarantując najwyższej jakości obsługę.   Wesela Hotel Copernicus gwarantuje organizację niepowtarzalnego przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie. Cały nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby ten szczególny dla Państwa dzień był jednym z najpiękniejszych.   Nowożeńcy otrzymują w prezencie od Copernicus Toruń Hotel apartament na noc poślubną.        



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 39cd6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • kręgle
  • kort tenisowy
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:700 os.
Bankiet na:390 os.
Noclegi dla:300 os.
Wesele:100 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:15
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    39cd6