Zamek SIMP w Rydzynie


sala  konferencyjna Rydzyna

Telefon:603 517 817
Tel kom:+48 65 529 50 26
Rodzaj:
Adres:Plac Zamkowy 1
Miasto: 64-130
Woj:
www: zamek@zamek-rydzyna.com.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Balowa8025010025070100250
Sala Morska30352835203058
Sala 4 Pór Roku45806580704580
Sala Posągowa4570557070
Sala Pokój Szary3040304070
Sala Rycerska30302430202050
Sala Wielka Alkowa4080648075
Sala Audiowizualna A3060486061
Sala Audiowizualna B2424192448

Zamek Rydzyna 0 Zamek Rydzyna 1 Zamek Rydzyna 2 Zamek Rydzyna 3 Zamek Rydzyna 4 Zamek Rydzyna 5 Zamek Rydzyna 6 Zamek Rydzyna 7 Zamek Rydzyna 8 Zamek Rydzyna 9 Zamek Rydzyna 10 Zamek Rydzyna 11 Zamek Rydzyna 12 Zamek Rydzyna 13 Zamek Rydzyna 14 Zamek Rydzyna 15 Zamek Rydzyna 16 Zamek Rydzyna 17 Zamek Rydzyna 18 Zamek Rydzyna 19 Zamek Rydzyna 20 Zamek Rydzyna 21 Zamek Rydzyna 22 Zamek Rydzyna 23 Zamek Rydzyna 24 Zamek Rydzyna 25 Zamek Rydzyna 26 Zamek Rydzyna 27 Zamek Rydzyna 28 Zamek Rydzyna 29 Zamek Rydzyna 30 Zamek Rydzyna 31 Zamek Rydzyna 32 Zamek Rydzyna 33 Zamek Rydzyna 34

Szukacie Państwo miejsca, gdzie mogłoby odbyć się Wesele tak, jak sobie je wymarzyliście. Nasza oferta przygotowana została z myślą, aby te oczekiwania spełnić. Oferujemy w przystępnych cenach wspaniałą SALĘ BALOWĄ , dobrą kuchnię ale także pokoje hotelowe. Piękne otoczenie i atmosfera dawnej królewskiej rezydencji zapewniamy gratis :). Zapraszamy więc do Rydzyny ! Trzy pakiety przygotowane dla Państwa a w każdym z nich - prezent Zamku w Rydzynie dla Młodej Pary - Pokój Królewski na noc poślubną.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod ccde5:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • bilard
  • recepcja 24h
  • fax
  • wifi w lobby
  • Zaciemnienie
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon


Konferencja na:250 os.
Bankiet na:120 os.
Noclegi dla:110 os.
Wesele:90 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:9
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    ccde5