Hotel Gołębiewski w Białymstoku


sala  weselna Białystok

Telefon:(48) 85 678 25 00
Tel kom:503 011 800
Rodzaj:
Adres:Pałacowa 7
Miasto: 15-064
Woj:
www: www.golebiewski.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 130503090
Sala 25010050109
Sala 325403073
Sala 4407040106
Sala 58616
Sala 7205030125
Sala 85015060165
Sala 94070400
Sala 1061123
Sala 1112301437
Sala Kongresowa100700700900160622
Sala 126017080146

Hotel Białystok 0 Hotel Białystok 1 Hotel Białystok 2 Hotel Białystok 3 Hotel Białystok 4 Hotel Białystok 5 Hotel Białystok 6 Hotel Białystok 7 Hotel Białystok 8 Hotel Białystok 9 Hotel Białystok 10 Hotel Białystok 11 Hotel Białystok 12 Hotel Białystok 13 Hotel Białystok 14 Hotel Białystok 15 Hotel Białystok 16 Hotel Białystok 17 Hotel Białystok 18

Eleganckie wnętrze Restauracji Zielonej dla 150 osób, kwiaty, świece, nastrojowa muzyka w tle i w pełni profesjonalna obsługa to doskonały wstęp do celebracji posiłku, bez względu na to, czy jest to lunch biznesowy, wytworna lub romantyczna kolacja, czy też impreza w rodzinnym gronie. Proponujemy wyśmienite dania kuchni regionalnej, gdyż regionalizm to charakterystyczna cecha kuchni polskiej, w której na kształtowanie się świadomości kulinarnej smakosza miały wpływ przemiany historyczne. Na przestrzeni dziejów ulegała wielu wpływom i zmianom, aby pozostawić to, co najlepsze. W Restauracji Czerwonej obsłużymy 250 Gości pysznymi śniadaniami w formie stołu szwedzkiego. Oferujemy organizację: - wesel, - bankietów, - koktajli, - gali, - imprez integracyjnych, - komunii, - chrzcin - innych imprez okolicznościowych, - konferencyji - śniadań biznesowych. Opracujemy kompleksowy program imprezy począwszy od aranżacji pomieszczenia i dekoracji stołów, po różnego rodzaju dodatkowe atrakcje. Proponujemy Państwu organizację przyjęć weselnych już od 155 zł od osoby. Młodej Parze hotel oferuje GRATIS - PAKIET WELLNESS !!! -APARTAMENT W NOC POŚLUBNĄ!!! (przy organizacji przyjęć powyżej 50 os.) - DWUDNIOWY POBYT W JEDNYM Z HOTELI GOŁĘBIEWSKI (przy organizacji wesel na kwotę powyżej 27 000 zł) Dodatkowo wszystkim Gościom weselnym nocującym w naszym hotelu proponujemy do 40% rabatu od standardowych cen pokoi! Zapraszamy



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod a9faa:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • sauna
  • jacuzzi
  • solarium
  • bilard
  • kręgle
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:700 os.
Bankiet na:700 os.
Noclegi dla:500 os.
Wesele:300 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:12
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    a9faa