Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane


sala  weselna Zakopane

Telefon:18 202 40 00
Tel kom:(0048) 18 202 40 23
Rodzaj:
Adres:Szymaszkowa
Miasto: 34-500
Woj:
www: www.kasprowy.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Tatry A501205010090105
Tatry B501205010090102
Tatry C50120501009040112
Rysy A40100321006014100
Giewont305030302052
Zawrat304030302056
Czarny Staw10101220
Wielka Krokiew20403050302046
Mała Krokiew101223
Ornak401301602006032215
Rysy B409050604080
Morskie Oko244030301643
Krokus301003250210

Hotel Zakopane 0 Hotel Zakopane 1 Hotel Zakopane 2 Hotel Zakopane 3 Hotel Zakopane 4 Hotel Zakopane 5 Hotel Zakopane 6 Hotel Zakopane 7 Hotel Zakopane 8 Hotel Zakopane 9

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane oferuje wynajęcie sali weselnej/bankietowej dla 550 osób w cenie już od - PLN zł/osoba. Salę tą wynająć można w mieście Zakopane, posiadamy wolne terminy! Serdecznie Zapraszamy!



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod e4f2f:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • solarium
  • kort tenisowy
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Telefon
  • Podest sceniczny
  • Mównica


Konferencja na:550 os.
Bankiet na:550 os.
Noclegi dla:576 os.
Wesele:550 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:13
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Pensjonat & Restauracja Szczebel

Wesele na: 170 Bankiet na: 170 Nocleg na: 55


Hotel BEATA***

Wesele na: 84


Zajazd Forteca

Wesele na: 100


Dom Wczasowy "Harnaś II"

Wesele na: 100 Nocleg na: 180


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    e4f2f