Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Focus Katowice Chorzów


sala  bankietowa Katowice

Telefon:+48 669 979 190
Tel kom:+48 724 777 765
Rodzaj:
Adres:ul. Armii Krajowej 15
Miasto: 41-506
Woj:
www: www.focushotels.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Batory6018014090193
Hajduczek2350282046
Wirek 1352041
Halemba3656362869
Guido3656362871
Luiza1012108414
Wirek 2201628

Hotel Katowice 0 Hotel Katowice 1 Hotel Katowice 2 Hotel Katowice 3 Hotel Katowice 4 Hotel Katowice 5 Hotel Katowice 6 Hotel Katowice 7 Hotel Katowice 8 Hotel Katowice 9 Hotel Katowice 10 Hotel Katowice 11 Hotel Katowice 12 Hotel Katowice 13 Hotel Katowice 14 Hotel Katowice 15 Hotel Katowice 16 Hotel Katowice 17 Hotel Katowice 18 Hotel Katowice 19 Hotel Katowice 20 Hotel Katowice 21 Hotel Katowice 22 Hotel Katowice 23 Hotel Katowice 24 Hotel Katowice 25 Hotel Katowice 26 Hotel Katowice 27 Hotel Katowice 28 Hotel Katowice 29

Jesteśmy pewni, że dzień Państwa ślubu jest jednym z najważniejszych dni w Państwa życiu. Zdajemy sobie sprawę jak trudno jest znaleźć miejsce na idealne przyjęcie weselne, które spełni wszystkie oczekiwania i pozostanie w Państwa pamięci, jako niesamowite przeżycie. Będzie dla nas największym zaszczytem gościć Państwa - to u nas spotykają się marzenia i ich spełnienie, w „Restauracji w hotelu” i w Hotelu Focus – „szytych na miarę” każdego naszego gościa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również specjalnie przygotowany pokój dla nowożeńców ze śniadaniem prosto do pokoju, romantyczną kolację w rocznicę ślubu, darmowy parking czy preferencyjne ceny na pokoje ( wraz z możliwością przedłużenia doby hotelowej) dla gości weselnych. Dla nas każde wesele jest inne, nie mamy określonych standardów i cen, najważniejsze dla nas są Państwa oczekiwania, dlatego najpierw dokładnie wysłuchamy a potem dopasujemy do Państwa potrzeb menu (uwzględniając specjalne diety czy dania dla najmłodszych Państwa gości), aranżację stołów czy ustawienie i wystrój sali. „Restauracja w Hotelu” mieści się w sercu miasta Łodzi przy ulicy Łąkowej 23/25,w zabytkowe Fabryce Juliusza Kindermanna wybudowanej w 1897r. Profesjonalne doradztwo i obsługa, wyśmienite menu i eleganckie wnętrze to tylko ułamek tego,co Państwu proponujemy.

Hotel Focus Katowice Chorzów Focus Katowice Chorzów to otwarty w 2013 roku hotel trzygwiazdkowy, znajdujący się: - 2 km od centrum Chorzowa, - 8 km od centrum Katowic, - 29 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, - naprzeciwko stadionu Ruchu Chorzów.   Posiada 137 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi, które wyposażone są w przestronną łazienkę, LCD TV, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. W hotelu znajduje się restauracja, lobby bar oraz bezpłatne dla gości hotelowych sauna i siłownia. Do dyspozycji gości jest darmowy dostęp do szybkiego Internetu WiFi, 6 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz kącik biznesowy. Dzieci i młodzież do lat 18-stu zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami gościmy bezpłatnie. Naszym gościom oferujemy kanapkę i kawę na podróż - zawsze gratis. Dzięki przestronnym wnętrzom i znakomitej kuchni jest to doskonałe miejsce na wyprawienie każdej imprezy okolicznościowej. Służymy kompleksową pomocą w organizacji konferencji, szkoleń, wesel, targów, wystaw, bali. Największa z sal jest przystosowana do ekspozycji samochodu osobowego.   Focus Restauracja, Bar Zapraszamy do naszego Lobby Baru oraz Restauracji. To doskonałe miejsca na szybki lunch, obiad czy wykwintną kolację. Nasz profesjonalny serwis zadba o Państwa zadowolenie. Na śniadaniach w formie bufetu serwujemy bogaty asortyment potraw na ciepło i na zimno, zaś w szczególnej trosce o naszych Gości oferujemy bezpłatną kanapkę i kawę na wynos. Nasz Hotel to idealne miejsce do zorganizowania pięknego wesela – klimatyzowana sala, duży taras, wyśmienite menu, prezenty dla nowożeńców, atrakcyjne ceny pokoi dla gości – to tylko niektóre z naszych atutów. Ponadto oferujemy profesjonalne usługi bankietowe – organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: bale, studniówki, wystawy, pokazy, targi, a nawet prezentacje samochodów osobowych.   Wesela Wymarzone wesele tylko w nowym Hotelu Focus Katowice Chorzów. Zupełnie nowy obiekt z przestronną, klimatyzowaną salą bankietową z tarasem. Rozkładany parkiet i nietuzinkowa dekoracja stołów. Wsparcie i doradztwo specjalisty na każdym etapie organizacji wesela.   Dlaczego Warto Wybrać Nas? * Nowy hotel z przestronną klimatyzowaną salą i tarasem * Rozkładany parkiet i nietuzinkowa dekoracja stołów * Wsparcie i doradztwo specjalisty * Bogaty wybór menu wraz z wcześniejszą degustacją* * Pokój Premium dla nowożeńców w noc poślubną * Miejsca parkingowe dla gości bezpłatnie * Check-out dla pary młodej i Gości do godz. 18:00 * Menu dla dzieci do lat 6 gratis, dzieci do lat 12 – 50% * Śniadanie Nowożeńców serwowane na życzenie do pokoju * Liczne prezenty od hotelu do wyboru *degustacja menu po podpisaniu umowy wstępnej          



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9e768:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • sala sportowa
  • recepcja 24h
  • bar
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon


Konferencja na:180 os.
Bankiet na:140 os.
Noclegi dla:249 os.
Wesele:150 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:7
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Qubus Hotel Bielsko-Biała

Wesele na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    9e768