Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Holiday Park


sala  weselna Warszawa

Telefon:+48 511 49 49 49
Rodzaj:
Adres:Heroldów 1 B
Miasto: 01-991
Woj:
www: www.hphotel.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
SALA WARSZAWSKA I10015080120100138
SALA WARSZAWSKA II100150150250100138
SALA PARKOWA I203020302042
SALA PARKOWA II203020302042
SALA KLUBOWA202520302043
SALA VIP203030302030
SALA BIELAŃSKA50707010050120

Hotel Warszawa 0 Hotel Warszawa 1 Hotel Warszawa 2 Hotel Warszawa 3 Hotel Warszawa 4 Hotel Warszawa 5 Hotel Warszawa 6 Hotel Warszawa 7 Hotel Warszawa 8 Hotel Warszawa 9 Hotel Warszawa 10 Hotel Warszawa 11 Hotel Warszawa 12 Hotel Warszawa 13 Hotel Warszawa 14 Hotel Warszawa 15

Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park to elegancki obiekt położony w Warszawskiej dzielnicy Bielany w odległości tylko 8 min jazdy samochodem od wyjątkowego Starego Miasta, Zamku Królewskiego oraz 10 min jazdy od Pałacu Kultury i Centrum Warszawy. Hotel oferuje 100 stylowe i eleganckie pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Każdy pokój wyposażony jest w 32” plazmowy telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz możliwość skorzystania z 12stu świetnie wyposażonych, przestronnych i klimatyzowanych sal, które gwarantują sukces każdego wydarzenia.     Hotel Holiday Park to idealne miejsce na wesele, organizację imprezy okolicznościowej, jubileuszu czy eleganckiego bankietu.     W naszej ofercie proponujemy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego poprzez dobór jedynego w swoim rodzaju menu weselnego, wystroju wnętrza sali i właściwej muzyki poprzedzony konsultacją z Młodą Parą.   Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę menu weselnego do wyboru z 5 zestawów, z możliwością zmiany dań na życzenie Pary Młodej. Oferta weselna również obejmuje specjalne ceny na pokoje hotelowe oraz parking dla wszystkich gości weselnych. W Hotel Holiday Park *** nie zapominamy o Naszych Parach - wszyscy, którzy podejmą się zorganizowania uroczystości w naszym hotelu, zaproszeni są na kolację upamiętniającą pierwszą rocznicę ślubu.   Zapraszamy do kontaktu !!    



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 83476:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • jacuzzi
  • recepcja 24h
  • bar
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon


Konferencja na:250 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:130 os.
Wesele:170 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:7
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Tumski

Konferencje na: 200 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 44


Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Boathouse

Konferencje na: 100/150 Wesele na: 300 Bankiet na: 700


Dom Gościnny Mineralna

Wesele na: 70 Nocleg na: -


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    83476