Centrum Konferencyjno - Hotelowe FORT


sala  bankietowa Warszawa

Telefon:(48 22) 676 80 80
Tel kom:(48 22) 819 01 71(48
Rodzaj:
Adres:Modlińska 310/312
Miasto: 03-152
Woj:
www: www.forthotel.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Zielona70150110190
Słoneczna20303050
Zegarowa20403669
Herbowa20403669.5
Basztowa20303050
Salonik20403675
Szlachecka A50130900
Szlachecka B702201300

Centrum Konferencyjne Warszawa 0 Centrum Konferencyjne Warszawa 1 Centrum Konferencyjne Warszawa 2 Centrum Konferencyjne Warszawa 3 Centrum Konferencyjne Warszawa 4 Centrum Konferencyjne Warszawa 5 Centrum Konferencyjne Warszawa 6 Centrum Konferencyjne Warszawa 7 Centrum Konferencyjne Warszawa 8 Centrum Konferencyjne Warszawa 9 Centrum Konferencyjne Warszawa 10 Centrum Konferencyjne Warszawa 11 Centrum Konferencyjne Warszawa 12 Centrum Konferencyjne Warszawa 13 Centrum Konferencyjne Warszawa 14 Centrum Konferencyjne Warszawa 15 Centrum Konferencyjne Warszawa 16 Centrum Konferencyjne Warszawa 17 Centrum Konferencyjne Warszawa 18 Centrum Konferencyjne Warszawa 19 Centrum Konferencyjne Warszawa 20 Centrum Konferencyjne Warszawa 21 Centrum Konferencyjne Warszawa 22 Centrum Konferencyjne Warszawa 23 Centrum Konferencyjne Warszawa 24 Centrum Konferencyjne Warszawa 25 Centrum Konferencyjne Warszawa 26 Centrum Konferencyjne Warszawa 27 Centrum Konferencyjne Warszawa 28 Centrum Konferencyjne Warszawa 29 Centrum Konferencyjne Warszawa 30 Centrum Konferencyjne Warszawa 31 Centrum Konferencyjne Warszawa 32 Centrum Konferencyjne Warszawa 33 Centrum Konferencyjne Warszawa 34 Centrum Konferencyjne Warszawa 35 Centrum Konferencyjne Warszawa 36 Centrum Konferencyjne Warszawa 37 Centrum Konferencyjne Warszawa 38

Centrum Konferencyjno - Hotelowe FORT Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką kawiarnię oraz restaurację w staropolskim stylu. Duże bankiety i wielkie bale organizowane są w dwóch przestronnych salach - Szlacheckiej i Kolumnowej dla 250 osób.   W naszym *** Hotelu możemy przenocować do 159 gości   Nasza oferta weselna to: * Nocleg w apartamencie dla Pary Młodej gratis * Powitanie chlebem i solą * Powitanie lampką szampana gości i pary młodej * Białe pokrowce na krzesła z kokardami gratis * Sale Bankietowe, Restauracja i przytulna kawiarnia na wyłączność * Uroczysta kolacja w prezencie z okazji rocznicy ślubu i 10% rabatu na organizację chrzcin.   Wykwintne menu już od 170zł 10% rabatu na wesele w piątek   *** NA ŻYCZENIE GOŚCI - Prosiak pieczony - Wiejski stół - Sushi Master na Weselu – Stół Sushi - oprawa muzyczna, współpracujemy z DJ"ami i zespołami muzycznymi - torty weselne - animatorzy dla dzieci - samochód do ślubu - transport gości - pokaz sztucznych ogni      

Jako jedyny zapewnia nie tylko niepowtarzalną atmosferę uroczystości, bogate i smaczne menu, ale także dodatkowe atrakcje dla Nowożeńców: prezent - niezapomniana noc w ekskluzywnym apartamencie z okrągłym łóżkiem i lustrem w suficie oraz: - 50 % upustu na noclegi dla Gości weselnych - profesjonalna i miła obsługa kelnerska - 50% zniżki na parking dla Gości weselnych

Hotel FORT to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju obiekt na mapie Warszawy. Utrzymany w iście brytyjskim stylu łączy niezwykły komfort, klasę i elegancję, a także zachwyca i czaruje pełną relaksującego spokoju i elegancji atmosferą. Dzięki temu, że jest usytuowany w dzielnicy Białołęka, pozwala odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie ułatwia szybki dojazd do centrum i innych ważnych miejsc stolicy. Jeżeli są Państwo zainteresowani noclegami w Warszawie, to z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu. FORT – hotel dla wymagających Nasz hotel w Warszawie powstał z myślą zarówno o gościach biznesowych, jak i podróżujących w celach turystycznych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 82 stylowe i niezwykle komfortowe pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu Wi-fi. Dla najbardziej wymagających mamy 4 specjalne pokoje o podwyższonym standardzie z aneksem wypoczynkowym i dużą przestronną łazienką. Nasze wnętrza odzwierciedlają połączenie najnowocześniejszego komfortu i ponadczasowej elegancji, urzekają miłą dla oka kolorystyką i luksusem w najpiękniejszym wydaniu. U nas, poza samym pobytem, mogą Państwo skorzystać również z licznych atrakcji dla duszy i ciała: siłowni, sauny, zajęć fitness. Wszystkie usługi wliczone są w cenę noclegu. Do Państwa dyspozycji oddajemy również przestronne lobby – miejsce idealne do miłego spędzenia czasu, a także bezpłatny parking. Na terenie naszego obiektu dostępnych jest wiele punktów handlowo-usługowych (restauracja, apteka, klub bilardowy), dzięki czemu to, co najbardziej potrzebne jest zawsze pod ręką. W naszym hotelu dostępnych jest aż 8 sal konferencyjnych, idealnie przygotowanych do organizacji różnego rodzaju szkoleń, konferencji, bankietów, wystaw, a nawet i wesel. Każda z oferowanych przez nas sal jest wyposażone w sposób niezwykle profesjonalny i kompleksowy. Posiadamy zaplecze multimedialne, a także dostęp do bezpłatnego Internetu. Niepowtarzalna architektura naszego obiektu, jak również wspaniały wystrój pokoi hotelowych sprawiają, że konferencje, szkolenia czy bankiety są czymś więcej, aniżeli zwykłymi spotkaniami biznesowymi. Gwarantujemy, że czas spędzony w hotelu FORT będzie należał do jednych z najprzyjemniejszych w życiu. Wyjątkowy klimat, niepowtarzalna atmosfera, nietuzinkowe wnętrza, a także troskliwa, przyjazna i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu odpocząć, zrelaksować się i choć na chwile oderwać się od rzeczywistości.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 56b7c:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • Obsługa kelnerska
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • bilard
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • fryzjer/salon
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Telefon
  • Podest sceniczny


Konferencja na:400 os.
Bankiet na:280 os.
Noclegi dla:159 os.
Wesele:250 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Warszawa:

Reduta Banku Polskiego

Konferencje na: 350 Wesele na: 250 Bankiet na: 250 Nocleg na: -


Zobacz także sale na wynajem w mazowieckim:

Hotel Riviera

Konferencje na: 1500 Wesele na: 800 Bankiet na: 1500 Nocleg na: 100


Reduta Banku Polskiego

Konferencje na: 350 Wesele na: 250 Bankiet na: 250 Nocleg na: -


Sala Weselna Agata w Raszynie

Konferencje na: 250 Wesele na: 200 Bankiet na: 200 Nocleg na: 10


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    56b7c