Międzynarodowe Centrum Kultury


sala  do wynajęcia Kraków

Telefon:+48124242811
Rodzaj:
Adres:Rynek Główny 25
Miasto: 31-008
Woj:
www: www.mck.krakow.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna802001602001100
Patio701801402001000
Sala panoramiczna12302530150
Sala seminaryjna I w piwnicach15403045200
Sala seminaryjna II w piwnicach10302530150
Sala seminaryjna III25605060300

Obiekt kultury Kraków 0Obiekt kultury Kraków 1Obiekt kultury Kraków 2Obiekt kultury Kraków 3Obiekt kultury Kraków 4

Sale konferencyjne i seminaryjne, wchodzące w skład Zespołu konferencyjnego „Pod Kruki”, należą do najbardziej atrakcyjnych pod względem komfortu, estetyki i wyposażenia w Krakowie. Ich szczególnym atutem jest położenie w sercu Krakowa oraz architektura łącząca współczesne rozwiązania z zabytkowymi wnętrzami. Pomieszczenia Zespołu konferencyjnego wykorzystywane są podczas organizowanych przez MCK wydarzeń – konferencji, spotkań, seminariów, wernisaży i programów edukacyjnych, są także wynajmowane komercyjnie. W skład Zespołu konferencyjnego „Pod Kruki” wchodzą: sala konferencyjna na parterze (dla 200 osób przy teatralnym układzie krzeseł), przeszklone, wysokie na 14 m Patio na pierwszym piętrze (dla 180 osób przy teatralnym układzie krzeseł), dwa foyer, na parterze i na pierwszym piętrze, Sala Panoramiczna na piątym piętrze oficyny (dla 30 osób przy teatralnym układzie krzeseł), dwie sale seminaryjne w piwnicach (odpowiednio dla 40 i 30 osób przy teatralnym układzie krzeseł), sala seminaryjna na czwartym piętrze budynku frontowego (dla 60 osób przy teatralnym układzie krzeseł).   Wszystkie sale są klimatyzowane, dysponują profesjonalnym nagłośnieniem, sprzętem multimedialnym, łączami internetowymi i systemem dyskusyjnym oraz przystosowane są dla potrzeb osób niepełnosprawnych (z wyjątkiem piwnic). Sala konferencyjna posiada aparaturę do tłumaczenia symultanicznego, a piwnice wyposażone są w galeryjny system zawieszania obrazów, grafik, fotografii i mogą być wykorzystywane jako galeria sztuki.



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 7c01c:
Ładowanie mapy...


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:160 os.
Noclegi dla:0 os.
Wesele:160 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:6
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Kraków:

Crown Piast Hotel & Park

Konferencje na: 300 Wesele na: 200 Bankiet na: 180 Nocleg na: 300


Dom Weselny "U NIEDŹWIEDZIA"

Wesele na: 180


Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Crown Piast Hotel & Park

Konferencje na: 300 Wesele na: 200 Bankiet na: 180 Nocleg na: 300


Hotel BEATA***

Wesele na: 84


Dom Wczasowy "Harnaś II"

Wesele na: 100 Nocleg na: 180


Sala Weselna Stary Olkusz

Wesele na: 200


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    7c01c