Dom Muzyka


sala  bankietowa Gdańsk

Telefon:+48 58 326 06 00
Rodzaj:
Adres:Łąkowa 1-2
Miasto: 80-743
Woj:
www: www.dommuzyka.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Domu Muzyka3528562056
Sala Audytoryjna 1707878
Sala kameralna S26048133133
Sala prób S1150120203100203
Sala Koncertowa 1250200298150298
Sala Koncertowa 2450592592
Sala Senatu10080966096
Sala Audytoryjna 2707878

Hotel Gdańsk 0Hotel Gdańsk 1Hotel Gdańsk 2Hotel Gdańsk 3Hotel Gdańsk 4

Lokalizacja: Dom Muzyka usytuowany jest nieopodal Starego Miasta w Gdańsku, zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta. Architektura: XIX-wieczny, odrestaurowany budynek Akademii Muzycznej w Gdańsku. Sale konferencyjne: Obiekt posiada 8 sal konferencyjnych, mieszczących od 35 do 450 osób oraz restaurację, w której można zgromadzić 80 osób. Pokoje: 86 pokoi i 1 apartament, mieszczące do 138 osób. Inne: Istnieje możliwość (za pośrednictwem połączenia audiowizualnego miedzy salami) zorganizowania konferencji dla około 1 000 osób.  



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 38bf6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • konferencje
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • recepcja 24h
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Podest sceniczny


Konferencja na:450 os.
Bankiet na:200 os.
Noclegi dla:138 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:8
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Najczęściej rezerwowane sale Gdańsk:

Hotel Almond Business & SPA ****

Konferencje na: 320 Wesele na: 220 Bankiet na: 220 Nocleg na: 250


Zobacz także sale na wynajem w pomorskim:

Hotel Almond Business & SPA ****

Konferencje na: 320 Wesele na: 220 Bankiet na: 220 Nocleg na: 250


Ośrodek Wczasowy REWA

Wesele na: 150


Okulski GRAND Rozewie

Konferencje na: 150 Wesele na: 300 Bankiet na: 350 Nocleg na: 100-200


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    38bf6