Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Novotel Katowice Centrum


sala  konferencyjna Katowice

Telefon:32 200 44 44
Rodzaj:
Adres:Roździeńskiego 16
Miasto: 40-202
Woj:
www: www.accorhotels.com/pl/hotel-3377-novotel-katowice-centrum/index.shtml


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala A1423
Sala B1423
Sala C16815181223
Sala D1423
Sala E1423
Sala Bolero22604860303076
Sala Rumba18503640182057
Sala Flamenco2810072904040112
Sala Salsa12302430161535
Sala Tango14453240182048
Sala Samba14362435181543

Hotel Katowice 0Hotel Katowice 1Hotel Katowice 2Hotel Katowice 3Hotel Katowice 4

Czterogwiazdkowy hotel Novotel Katowice Centrum jest znany z usług o najwyższej jakości. Hotel jest doskonałym miejscem zarówno na podróż służbową jak i na pobyt o charakterze wypoczynkowym. Do dyspozycji gości jest 300 komfortowych, klimatyzowanych pokoi, 11 funkcjonalnych sal konferencyjnych, centrum rekreacji "In Balance by Novotel Wellness" z basenem, sauną, siłownią oraz jacuzzi.    NOVO SQUARE Lounge Bar gwarantuje wyjątkowe doznania kulinarne, a także zachwyca oryginalnymi drinkami i doskonałą kawą. 



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 9e2e6:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
W obiekcie:
Konferencje:
  • studniówki
  • szkolenia
  • konferencje
  • spotkania biznesowe
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • spotkania dla firm
  • półmetki
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • osiemnastki
  • stypy
  • przyjecia okolicznościowe
  • basen kryty
  • siłownia/fitness
  • sauna
  • jacuzzi
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • klimatyzacja
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Ekran
  • Flipchart
  • Rzutnik pisma
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Mixer audio + mikrofon
  • Telefon
  • Mównica


Konferencja na:230 os.
Bankiet na:152 os.
Noclegi dla:523 os.
Wesele:152 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:11
dekoracja sali
Pokój dla młodej pary
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Qubus Hotel Bielsko-Biała

Wesele na: 100


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    9e2e6