Hotel Millenium


sala  weselna Bochnia

Telefon:14 615 30 01
Tel kom:14 615 30 00
Rodzaj:
Adres:ul. Poniatowskiego 24
Miasto: 32-700
Woj:
www: www.bochniahotel.pl



Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
VIP3058
Audiowizualna601308015067120
Bankietowa I10015013020061115
Bankietowa II305030603054
Klubowa305030602850
Magnacka4680461003766
Złota10020018025078140
Jubileuszowa50100701204480
Rubinowa4680461003766
Hol Ekspozycyjny29
Sekretariat VIP1017

Centrum Konferencyjne Bochnia 0 Centrum Konferencyjne Bochnia 1 Centrum Konferencyjne Bochnia 2 Centrum Konferencyjne Bochnia 3 Centrum Konferencyjne Bochnia 4 Centrum Konferencyjne Bochnia 5 Centrum Konferencyjne Bochnia 6 Centrum Konferencyjne Bochnia 7 Centrum Konferencyjne Bochnia 8 Centrum Konferencyjne Bochnia 9 Centrum Konferencyjne Bochnia 10 Centrum Konferencyjne Bochnia 11 Centrum Konferencyjne Bochnia 12 Centrum Konferencyjne Bochnia 13 Centrum Konferencyjne Bochnia 14 Centrum Konferencyjne Bochnia 15 Centrum Konferencyjne Bochnia 16 Centrum Konferencyjne Bochnia 17

Hotel Millenium Wellness&SPA w Bochni oferuje 200 miejsc noclegowych w komfortowych, eleganckich pokojach i ekskluzywnych apartamentach, 10 klimatyzowanych sal konferencyjno-szkoleniowych oraz największe w Małopolsce Centrum Wellness&SPA. Centrum obejmuje SPA Sport z 25-m basenem i gabinetami odnowy oraz SPA Relaks z łaźnią turecką, komorą solną, masażami, łaźnią parową, kąpielami, ekskluzywnymi zabiegami i hydromasażem.

Łączna powierzchnia Centrum Wellness&SPA przekracza 3000 m2. Do dyspozycji Gości hotelowych są: Chata do organizacji imprez przy grillu i regionalnych biesiad, restauracja, Sale Bankietowe i pub. Hotel Millenium daje szerokie możliwości organizacji imprez firmowych i motywacyjnych o złożonych i rozbudowanych scenariuszach.

Zaledwie 0,5 km od hotelu znajduje się Kopalnia Soli Bochnia, w której są organizowane imprezy i bankiety. Blisko Bochni jest położone Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek”. Bochnia leży 30 km od Krakowa, blisko trasy E40 i posiada połączenie kolejowe z największymi miastami Polski.

Serdecznie Zapraszmy.

Jako jedyny zapewnia nie tylko niepowtarzalną atmosferę uroczystości, bogate i smaczne menu, ale także dodatkowe atrakcje dla Nowożeńców: prezent - niezapomniana noc w ekskluzywnym apartamencie z okrągłym łóżkiem i lustrem w suficie oraz: - 50 % upustu na noclegi dla Gości weselnych - profesjonalna i miła obsługa kelnerska - 50% zniżki na parking dla Gości weselnych

Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie sale bankietowe usytuowane na tym samym poziomie co Restauracja „Antyczna” oraz Pub „Gwarek”, co umożliwia organizację dużych imprez wieczornych. Istnieje możliwość wyłączenia całego poziomu  -  wyłącznie do dyspozycji uczestników imprezy. Duże bankiety i wielkie przyjęcia organizowane są w dwóch salach: Złotej – do 120 osób oraz Bankietowej I – do 100 osób.   Sala Weselna w Bochni Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia to elegancja współczesnego stylu przeplatająca się z nutą barokowego blasku, co w połączeniu ze znakomitą kuchnią i eleganckimi salami balowymi sprawi, że wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. W naszym obiekcie możemy przenocować do 200 gości.   Nasza oferta weselna to: * Nocleg w apartamencie dla Pary Młodej gratis * Powitanie chlebem i solą * Powitanie lampką szampana gości i pary młodej * Sale Bankietowe na wyłączność * Uroczysta kolacja w prezencie z okazji rocznicy ślubu i 10% rabatu na organizację chrzcin.   *** NA ŻYCZENIE GOŚCI - Prosiak pieczony - Wiejski stół - oprawa muzyczna, współpracujemy z DJ"ami i zespołami muzycznymi - torty weselne - animatorzy dla dzieci - samochód do ślubu - transport gości      



Zapytaj o wolny termin:




  • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 3b7a1:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
  • bale sylwestrowe
  • uroczystości jubileuszowe
  • półmetki
  • bankiety
  • chrzciny
  • imieniny, urodziny
  • rocznice
  • Limuzyna
  • Zespół muzyczny
  • Filmowanie imprezy
  • Fotografowanie imprezy
  • Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
  • Obsługa kelnerska
  • prowadzenie imprezy
  • Zespół muzyczny, Kapela
  • Wodzirej
  • dj
  • basen kryty
  • sauna
  • jacuzzi
  • bilard
  • dyskoteka
  • recepcja 24h
  • bar
  • kiosk
  • bezpłatna prasa
  • business center
  • fax
  • ksero
  • wifi w lobby
  • Klimatyzacja
  • Zaciemnienie
  • Światło dzienne
  • Internet LAN
  • Internet WiFi
  • Tablica
  • Ekran
  • Flipchart
  • Projektor
  • Nagłośnienie
  • Podest sceniczny


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:200 os.
Noclegi dla:200 os.
Wesele:120 os.
Wesele od:230 zł os.
Wszystkich sal:90
wynajem bryczki
dekoracja sali
osobna sala taneczna
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Ogród
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Oczko wodne
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
profesjonalne nagłośnienie
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Sala Weselna Stary Olkusz

Wesele na: 200


Dom Wczasowy "Harnaś II"

Wesele na: 100 Nocleg na: 180


Pensjonat & Restauracja Szczebel

Wesele na: 170 Bankiet na: 170 Nocleg na: 55


Hotel BEATA***

Wesele na: 84


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


  • Kod:

    3b7a1



Okoliczne Miasta: