O NasNasze usługi:

Serwis konferencjeiwesela.pl to katalog i wyszukiwarka polskich obiektów oferujących sale do wynajęcia. Konferencjeiwesela.pl to także doskonałe narzędzie dla organizatorów wszelakich imprez. Zoptymalizowana wyszukiwarka obiektów, atrakcji i usług daje możliwość znalezienia sprecyzowanych ofert, które spełniają wymagania nawet najabardziej wymagających organizatorów imprez i konferencji.

Zbudowaliśmy go tak, że w szerokiej ofercie umożliwiamy Ci wybór i wynajem sal, które spełniają Twoje oczekiwania. W jednej chwili możesz odnaleźć salę swoich marzeń. Konferencjeiwesela.pl to także grupa profesjonalistów przygotowana do obsługi wszelkiego rodzaju imprez i eventów.

Rosnące zapotrzebowanie naszych odwiedzających stronę użytkowników na sale o wysokim standardzie, wzmaga w nas potrzebę ciągłego rozwoju oraz poszukiwania nowych możliwości promoocji sal naszych klientów.
Właściciele sal współpracujący z naszą firmą czerpią wiele korzyści powierzając nam do obsługi swoje sale. Oferujemy Państwu uczciwe i jasno określone warunki współpracy.

Od 2008 roku z powodzeniem, kompleksowo zarządzamy salami na terenie całej Polski. Nasi klienci to osoby prywatne a także korporacje, które wynajmują sale. Dysponujemy bazą stałych klientów, którzy wciąż szukają nowych sal na krótkie oraz długie terminy.

Jeśli posiadacie Państwo sale do wynajęcia ale nie macie czasu by zająć się organizacją jego najmu, cenicie sobie wygodę i maksymalną oszczędność czasu, przy jednoczesnym osiąganiu wysokich zysków to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji współpracy.

Tworzymy serwis, który ciągle dynamicznie się rozwija. Każdego dnia staramy się wzbogacać ofertę o nowe sale. Jesteśmy najlepszym serwisem w kraju oferującym system do rezerwacji sal. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości sale na wyjątkowe spotkania biznesowe i konferencje, sale szkoleniowe, sale weselne a także specjalistyczne sale z profesjonalnym wyposażeniem.

W ofercie mamy ponad 7000 sal z całej Polski. Jest to najbardziej rozbudowana platforma wynajmu sal w naszym kraju. Rozpocznij z nami współpracę już dzisiaj, dodaj swoją salę na bezpłatny okres próbny, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie nawiążemy współpracę, a Ty w prosty i szybki sposób rozpoczniesz nowy rozdział swojej działalności.

W Konferencjeiwesela.pl skupiliśmy całą swoją energię i wysiłek na jednym aspekcie - wynajmu sal pod imprezy i konferencje. Współpracuje z nami podnad 7000 obiektów udostępniających salę do wynajęcia z całej Polski.

Chcemy pozostać najpopularniejszym serwisem dla organizatorów imprez, posiadający największą bazę obiektów z całej Polski. Dzięki serwisowi dajemy narzędzie dla wszystkich specjalistów od wynajmu oraz dla zwykłych użytkowników szukających miejsca na zorganizowanie imprez.

Proponujemy:

- dotarcie do 240 000 użytkowników każdego miesiąca, szukających u nas sali do wynajęcia
- promocję lokalu wśród najlepszych obiektów weselnych w okolicy
- nawet 15 dodatkowych imprez w roku
- profesjonalnie przygotowana prezentacja, zawierająca kluczowe frazy
- ofertę dostępną przez 365 dni w roku, 24h/ dobę

Dlaczego nasz serwis jest skuteczny?

- jesteśmy największym w Polsce portalem zrzeszających lokale organizujące przyjęcia weselne i konferencyjne
- współpracuje z nami już ponad 7000 lokali;
- miesięcznie odwiedza Nas około 240 000 unikatowych użytkowników
- oglądalność naszego serwisu stale rośnie
- stały wgląd w szczegółowe statystyki wizytówki
- można zamieścid dowolną ilość informacji o Państwa lokalu – nie ma limitów
- nasz serwis jest wysoko wypozycjonowany w Google
- gwarantujemy skuteczność prezentacji w naszym serwisie.