Sale do wynajęcia Kraków


Kraków to największe turystyczne miasto w Polsce. Zamieszkiwane jest przez lokalne małe firmy a także duże korporacje nieustannie organizujące konferencje.


To Kraków jest miejscem w którym spotkania biznesowe są chętnie organizowane, dzięki specyficznemu urokowi miasto to, jest chętnie wybieranym na konferencje. Zaraz po Warszawie przyciąga do siebie biznesmenów z kraju i za granicy. Sale konferencyjne i sale weselne cieszą się tu dużą popularnością. Użytkownicy chcący zaplanować wesele szukają sal do wynajęcia, które będą dostosowane do ich potrzeb. Najlepiej jeżeli będą w dobrej lokalizacji z dogodnym dojazdem na miejsce oraz posiadający specjalistyczne wyposażenie. Nie da się ukryć, że Kraków to najpiękniejsze miasto w Polsce.


Jak wypełnić salę do wynajęcia w Krakowie do ostatniego miejsca? Najlepiej kierować się wyglądem sali oraz profesjonalną obsługą by uczestnicy wesela, byli zadowoleni z imprezy. Z kolei dojazd na miejsce weselne jest w Krakowie bardzo ułatwione.W jaki sposób dojechać na miejsce?


Infrastruktura komunikacyjna jest bardzo rozbudowana. Można się dostać na dowolne miejsce w Krakowie w bardzo prosty sposób, czy to autobusem czy tramwajem a także taksówką. Jeżeli planujesz spotkanie biznesowe w centrum Krakowa to najlepszą opcją będzie wypożyczenie autokaru i bezpośrednie podjechanie na miejsce spotkania biznesowego. Chyba, że goście będą chcieli dojechać samodzielnie samochodem. W takim przypadku nic nie stoi na przeszkodzie ponieważ każda sala do wynajęcia ma przy sobie rozległy parking. Jeżeli jednak gości przylatują na spotkanie samolotem, wtedy warto pomyśleć o organizacji konferencji czy szkolenia przy lotnisku.Jakie atrakcje turystyczne można obejrzeć podczas kilkudniowej konferencji?


Kraków opiewa w atrakcje turystyczne. Nie brakuje zamków, staroświeckich uliczek czy zabytków. Zwiedzający te piękne miasto goście, na pewno będą zadowoleni. Warto pamiętać, że można wybrać obiekt szkoleniowy blisko centrum. Wtedy dostęp do atrakcji będzie jeszcze bliższy, dosłownie rzut beretem od Starego Rynku, Kościoła Mariackiego czy Sukiennic oraz oczywiście Wawel w Krakowie sprawi, że na pewno goście będą zadowoleni z odbywanej imprezy integracyjnej.


Nie można zapomnieć o żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Żydzi razem z przedsiębiorcami i architektami budowali kamienice Krakowskie przed wojną. Kazimierz stał się bazą dla żydowskich instytucji. Partie polityczne reprezentowały ludność żydowską. Było to też centrum religijne Żydów. Współcześnie dzielnica Kazimierz jest najchętniej odwiedzaną częścią Krakowa. Oblegane są kafejki, galerie, miejsca zabytkowe. Wszystkie puby i kawiarnie mają niepowtarzalny urok i wystrój.


Kraków to jedno z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast w Polsce. Jest to popularne miejsce turystyczne ze względu na swoje bogate dziedzictwo historyczne i kulturowe.


W centrum Krakowa znajduje się wiele zabytków, w tym Rynek Główny, największe centralne plac miejskie w Europie, który jest otoczony pięknymi kamienicami i kościołami, w tym Kościół Mariacki z imponującą wieżą. Wiele z tych budynków jest zachowanych w oryginalnym stanie i odzwierciedla różne style architektoniczne, takie jak gotyk, renesans i barok.


W Krakowie można także odwiedzić Wawel, dawną siedzibę królów polskich i miejsce ważnych wydarzeń historycznych, w tym koronacji i pochówku wielu władców. Wawel jest również siedzibą katedry Wawelskiej, miejsca pochówku wielu ważnych postaci z polskiej historii.


Inne popularne atrakcje turystyczne to Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Czartoryskich z wieloma cennymi dziełami sztuki, a także synagoga Remuh i kurhan na Cmentarzu Żydowskim.


Poza tymi historycznymi i kulturowymi atrakcjami, Kraków oferuje turystom także szeroki wybór restauracji, barów i klubów nocnych, a także liczne sklepy i galerie handlowe. Miasto jest również bardzo przyjazne dla pieszych i oferuje wiele parków i zielonych terenów rekreacyjnych, takich jak Planty i Bulwary Wiślane.


W sumie, Kraków to niezwykle urokliwe miasto pełne historii i kultury, które zachwyca turystów swoim pięknem i atrakcjami.


Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva ma doskonały dojazd przy nie wygórowanej cenie za miejsce od osoby na wesele. Obiekt mieści się 14 km od lotniska Kraków-Balice. Może pomieścić aż 1200 osób.


Lokal weselny

Warto też zwrócić uwagę na Hotel Modrzewiówka w którym można zorganizować od przyjęcia weselnego, przez chrzciny, komunie, szkolenie czy konferencje w przepiękniej okolicy Krakowa.


Lokal weselny

Natomiast jeżeli chodzi o wynajem sali bankietowej w Krakowie to niezapomniane wrażenia można czerpać z przepięknej Sali Szafran gdzie wyjątkowy wystrój wnętrz oraz menu dostosowane do indywidualnych życzeń na pewno zaspokoi każdego gościa i pozostawi z zadowoleniem na długi czas.


Natomiast jeżeli chodzi o organizację konferencji w Krakowie to nie można pominąć Hotelu Polonez, który jest w stanie sprostać najwybredniejszym gustom. Kreatywny personel zadba o każdy drobiazg i sprawi, że konferencja czy wesele stanie się specjalnym dniem w życiu wszystkich gości. Sala może przyjąć do 250 osób.Obiekty konferencyjne w okolicach Krakowa


Ciekawym pomysłem jest też wybór miejsca na konferencje na obrzeżach Krakowa. Lekko oddalone od centrum Krakowa hotele oferują zajęcia teambuildingowe, gotowe na każdy wyjazd integracyjny jaki tylko możesz sobie wymyśleć. Grillowanie na świeżym powietrzu są dużym atutem takiego obiektu. Za to jeżeli planujesz kilkudniowe zajęcia integracyjne to ciekawym pomysłem jest organizacja imprezy właśnie w Hotelu Polonez. To nowoczesny hotel położony w Krakowie gwarantujący gościom odpoczynek w samym centrum Krakowa. Spacer po rynku, fotki na Wawelu, obwarzanek krakowski to tylko nieliczne z wielu atrakcji z jakich można skorzystać w takiej okolicy. Spokojna okolica sprawia, że relaks w tym Hotelu bierze się z świetnej atmosfery jakiej goście są w stanie doświadczyć.Jednodniowe konferencje w Krakowie


Kraków posiada także miejsca blisko rynku doskonałe na małe konferencje czy szkolenie. Dla takich imprez sprawdzą się sale profesjonalnie wyposażone, eleganckie sale szkoleniowe. Nowoczesne wnętrza sprawią, że spotkanie biznesowe będzie zapamiętane na najwyższym poziomie.
Przy podejmowaniu decyzji odnośnie wynajęcia sali na wesele należy pamiętać o potrzebach gości. Dla nich będzie równie ważna lokacja jak i wyposażenie sali. W zależności od budżetu można zorganizować wesele w pięcio-gwiazdkowym hotelu jak również w domu weselnym. Na wynajęcie wpłynie także dostosowanie się do potrzeb gości – na pewno każdy znajdzie coś dla odpowiedniego dla siebie.
Mówiąc o dużych konferencjach nie sposób nie wspomnieć o Tauron Arena Kraków, który jest w stanie pomieścić więcej niż dwadzieścia tysięcy osób. Można także zorganizować wesele w Kopalni Soli "Wieliczka".
To ile będzie kosztować wynajęcie sali weselnej w Krakowie zależy od wyboru usług np. noclegi, jedzenie, sprzęt audio-wizualny, parking, ilość gości oraz standard jaki gwarantuje dany obiekt weselny. Dodatkowo cena zależy też od liczby zaproszonych gości. W takim razie czy przepłacimy za zorganizowanie takiej imprezy w Krakowie? Nie. Dzięki naszemu serwisowi są Państwo w stanie odnaleźć obiekt tani i o wysokim standardzie.
Z kolei konferencje w Krakowie nie muszą odbywać się w drogich miejscach. Można zorganizować taką imprezę na obrzeżach Krakowa gdzie koszty imprezy są o wiele niższe niż w centrum.Jakie wydarzenia można zorganizować w krakowskich salach konferencyjnych?


W krakowskich obiektach konferencyjnych można zorganizować naprawdę udaną imprezę. A to dla tego, że krakowskie sale konferencyjne są o wysokim standardzie. Można w nich zorganizować szkolenia, wesela, wykłady, seminaria, konferencje a także spotkania biznesowe. Nie da się ukryć, że uczestnicy imprezy biznesowej popadną w zachwyt przechadzając się uliczkami Krakowa. Goście mogą liczyć na pomoc pracowników sal do wynajęcia. W naszym serwisie jest to ponad 300 sal konferencyjnych w Krakowie. Dzięki temu można liczyć na wysoki profesjonalizm przedsiębiorców dysponujących salami do wynajęcia. Jeżeli chodzi o wygląd, dostępne sale zapierają dech w piersiach gości imprez a to, że mogą zostać dopasowane do potrzeb firmy wynajmującej salę konferencyjną jest na pewno wielką zaletą. Dynamicznie rozwijający się rynek wynajmu sal biznesowych dopasowuje się do potrzeb klienta pod każdym względem. Rośnie potrzeba wynajmu sali konferencyjnych w Polsce a Kraków oferuje ich naprawdę dużo.Sala szkoleniowa Kraków


W Krakowie znajdują się naprawdę wspaniałe obiekty szkoleniowe. Większość sal można aranżować do woli zmieniając ich układ. Czy to układ sali teatr, bankiet czy układ stojący pozwala na dostosowanie sali do wynajęcia do własnych potrzeb. Nie trudno tutaj wspomnieć, że sale konferencyjne są już wyposażone w rzutnik czy flipchart a oprócz tego obiekty oferują noclegi dla gości. Bez problemu klienci dodają warte uwagi dla siebie rozwiązania. Oferty wynajmu sali szkoleniowej, które są dostosowane do preferencji gości zapewniają profesjonalizm i komfort na najwyższym poziomie.Atrakcje w Krakowie


Stąd też bierze się zadowolenie z usług właścicieli sali konferencyjnych, ciężko o nie zahaczenie o lokalną turystykę i zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce, oglądnięcie Auschwitz-birkenau czy wspólne zwiedzanie miasta i poznawanie jego żydowskiej przeszłości. Warto też pozwiedzać przepiękny historyczny Zamek na Wawelu, który zachwyca swoim wyglądem oraz przyciąga uwagę historią i wawelskim smokiem ziejącym ogniem. Oferty są przygotowane pod preferencje gości, co podnosi morale team-u. Ze względu na swoją historię miasto to jest najbardziej obleganym miastem w Polsce pod względem turystyki. Dla tego warto rezerwować sale z wyprzedzeniem. Wspólne zabawy integrujące zespół podnoszą zaufanie i umacniają więzi między pracownikami. Szeroki wachlarz atrakcji, w których biorą udział goście zapewnia zabawę na cały pobyt w hotelu. W Krakowie można wybrać się do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema czy też warto zwiedzić Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Dla miłośników bardziej wodnych przygód, zabawę zapewni Park Wodny czy spływ po Wiśle. Natomiast w hotelach można liczyć na gabinety SPA z rozległą ofertą oraz bary serwujące fantastyczne drinki. Uroku przysporzy też grill na świeżym powietrzu a jest to popularna forma rozrywki. Dzięki tego typu popularnych atrakcji pracownicy mają możliwość głębszej integracji zespołowej co wpłynie pozytywnie na rozwój firmy.Organizowanie imprezy w Krakowie


Na początku prac organizacyjnych trzeba określić co będzie potrzebne. Jakie wyposażenie będzie potrzebne do zorganizowania spotkania. Co zaspokoi gusta gości. Należy wybrać salę konferencyjną w Krakowie w szybkim czasie, ponieważ są one oblegane szczególnie w letnim czasie. W Krakowie dzięki salom można organizować wszelaki rodzaj spotkań a zadowolenie klientów ukazuje właściwą drogę obraną przez przedsiębiorców organizujących takie imprezy.
Konferencjeiwesela.pl gwarantuje wyświetlanie tylko wysoko ocenianych obiektów na pierwszych listach wyszukiwania w serwisie. Oferty Krakowskich sali pod wynajem są często przekazywane pomiędzy biznesmenami chcącymi zorganizować imprezę firmową. Pod namową kolegów decydują się na kolejny event w tym samym miejscu gdzie ostatnio organizowali imprezę przez kilka dni.
Kraków przyciąga do siebie osoby ceniące atrakcyjną cenę i wysoki standard. W zależności od potrzeb w naszym serwisie jesteś w stanie wybrać z ponad 300 obiektów z Krakowa oferujących salę do wynajęcia. Bogata oferta konferencyjna jak i oferta weselna świeci niczym świetlik w oczach przedsiębiorców chcących wynająć obiekt na imprezy czy coroczny event. A odbywają się one w licznie wynajmowanych hotelach, salach konferencyjnych i salach weselnych i ich bogatych o dodatkowe atrakcje obiektach.Co można zorganizować w Krakowie?


Co tylko chcesz, Kraków stoi otworem dla każdego gościa, który chce zorganizować w doborowej atmosferze dany event. W Krakowie znajdziesz miejsce na małą kameralną imprezę bądź też na duże targi na kilkaset osób. Hotele oferują pokoje w przystępnych cenach, gdzie gościć może nawet kilkaset osób, gości z Polski i za granicy.Jak dokonać rezerwacji sali konferencyjnej w Krakowie?


Wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki by sprecyzować wyszukanie o odpowiadające nam opcje, potem na wizytówce obiektu skorzystać z formularza lub po prostu zadzwonić bezpośrednio do obiektu. Nr telefonu znajduje się w górnej części wizytówki.
Kraków to rozwinięta metropolia. Jest ona w stanie zagwarantować multum sal bankietowych, konferencyjnych i weselnych. Działają tu obiekty wyposażone w świetny sprzęt, oraz wystarczające pomieścić kilkaset osób sale do wynajęcia. A wybrany obiekt konferencyjny to podstawa dobrze zaplanowanego eventu. Wybierać można od nowoczesnych dopiero co postawionych obiektów a między zabytkowymi budynkami z głęboką historią miejsca. Nie da się ukryć, że dzięki temu przyciąga co roku masę turystów.
Kraków to niezwykle atrakcyjne miejsce na mapie Polski, które każdego roku przyciąga rzesze turystów. Krakowskie obiekty konferencyjne cechuje duża różnorodność, również cenowa, co jest ich niewątpliwą zaletą. Mnogość kompleksów umożliwiających zaplanowanie udanej konferencji daje szansę na wybór optymalnej lokalizacji.Gdzie w Krakowie zorganizować konferencje?


W tym mieście naprawdę jest w czym wybierać. Konferencje można zorganizować w samym centrum lub w żydowskim Kazimierzu. Aby odnaleźć satysfakcjonujące miejsce użyj naszej zaawansowanej wyszukiwarki, dzięki której odnajdziesz miejsce na konferencje w Krakowie.


Lokal weselny


Sala konferencyjna na godziny, czy to możliwe?


Tak, w Krakowie jest możliwe wynajęcie sali konferencyjnej na godziny. Po przekroczeniu 6 godzin płacisz za cały dzień. Gdy chcesz wynająć salę na mniej niż 6 godzin to płacisz „za godzinę”.Kraków to szybko rozwijające się miasto pod względem biznesowym. Na jego terenie można odnaleźć dużą liczbę nowoczesnych sal konferencyjnych i weselnych. Obiekty konferencyjne umożliwiające spotkania biznesowe są naprawdę na wysokim poziomie. Sale konferencyjne posiadają nowoczesny sprzęt audio-wizualny, klimatyzację oraz profesjonalne nagłośnienie sali.
Od dawna Kraków przyciąga do siebie swoim specyficznym klimatem. Przepełniony zabytkami ma niezwykłą siłę pozyskującą nowych klientów biznesowych i nie tylko. W tym mieście każdy znajdzie coś specyficznie dla siebie. Czy to Sukiennice, Teatry, krakowskie uliczki, zabytkowe kościoły, czy sam Kopiec Kościuszki. Kraków jest numerem jeden jeżeli chodzi i turystykę – nie sposób się nie nudzić w takim miejscu. Poza masą zabytków, Kraków posiada ogromną liczbę hoteli czy obiektów konferencyjnych i weselnych. Co stawia Kraków na początkowej liście wyborów na sympozja czy różnego rodzaju spotkań biznesowych.Sale konferencyjne w Krakowie


Kraków to najbardziej popularne miasto jeżeli chodzi o wynajem sali na konferencje medyczne, naukowe czy po prostu biznesowe również, jeżeli chodzi o międzynarodowe konferencje. Miasto przyciąga gości swoim klimatycznym wyglądem. Ta historyczna stolica Polski ukazuje odwiedzającym pełną ofertę kulturalną, zabytki oraz sale konferencyjne na najwyższym poziomie dynamicznie rozwijające turystykę biznesową.Kraków jest też chętnie wybieranym przez organizatorów wesel.


Plusem dla Krakowa jest bliskie położenie lotniska im. Jana Pawła II w Balicach. Jest to drugie pod względem odprawionych pasażerów lotnisko w naszym kraju. Od samego centrum dzieli je tylko 11 kilometrów. Jest to też pierwsze lotnisko uruchamiające połączenie kolejowe z Krakowem. Pociągiem można dotrzeć do samego centrum – do Starego Miasta. Kraków ma także połączenie międzynarodowe z Wiedniem czy Lwowem.
Na organizatorów wystawnych konferencji w Krakowie czekają kilku gwiazdkowe obiekty konferencyjne takie jak Hotel Floryan z salą na 50 osób czy Brama Hostel z salą na 100 osób.
Turystyka biznesowa w Krakowie rozrasta się niczym grzyby po deszczu. Hotele zwłaszcza te poza centrum Krakowa są w stanie sprostać wszelkim potrzebom konferencji czy imprez biznesowych. Zwłaszcza te nowoczesne obiekty konferencyjne nawet w centrum samej Wieliczki.Duże obiekty konferencyjne w Krakowie


W Krakowie jest kilkanaście naprawdę dużych obiektów konferencyjno-eventowych. Dla przykładu Centrum Kongresowe ICE posiadajacę 2100 miejsc, przyciąga gości na eventy z całej Europy. To centrum może się pochwalić zorganizowanymi ponad 800-tymi wydarzeniami, które ugościły ponad 1.000.000 gości. Kolejnym ogromnym obiektem konferencyjnym jest EXPO Kraków pozwalający na zorganizowanie imprez dla ponad 3200 osób. EXPO od lat organizuje wielkie imprezy eventowe na terenie Krakowa. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o Tauron Arena, który dysponuje 15.000 miejscami, strefą VIP, oraz sale konferencyjne na 200 osób czy Krakowski stadion Cracovia mieszczący ponad 17000 osób. Event można także zorganizować w Krakowskim Muzeum Lotnictwa czy Teatrze Słowackiego lub Filharmonii Krakowskiej. Otworem stoi również Auditorium Uniwersytetu Jagiellońskiego z salą na 2000 osób.

Lokal weselny

W okresie lata doskonałym miejscem na eventy jest Krakowska Barka wiślana, którą można odbyć przepiękne rejsy podziwiając widoki Krakowa. A także imprezę można zorganizować w zabytkowej Kopalni Soli WieliczkaRozrywka w Krakowie na najwyższym poziomie.


Pisząc o Krakowskich atrakcjach nie sposób nie wspomnieć o pubach i klubach, które przyciągają do siebie niczym magnez. Jest to rozrywka dla spragnionych wieczornych atrakcji biznesmenów. Oprócz tego Krakowskie podziemia, Zamek Wawelski razem z ziejącym ogniem smokiem Wawelskim, kościół w samym centrum Krakowa z którego codziennie jest grany hejnał a także miejsca związane z Janem Pawłem II to tylko kilka atrakcji jakie oferuje to mistyczne miasto. To miasto to również siedlisko pierwszorzędnych restauracji oferujących imprezy bankietowe z przepyszną kuchnią.
Kraków przyciąga najlepszymi w kraju warunkami turystyki biznesowej. Konferencje naukowe lub medyczne podnoszą wizerunek Krakowa jako ośrodka naukowego. Z kolei małe konferencje biznesowe czy imprezy firmowe zapewniają dochody, dzięki którym miasto może rozwinąć skrzydła. Sezon na konferencje i eventy niemal nigdy się nie kończy. Obiekty szkoleniowe pracują przez cały rok zapewniając miejsca niezależnie od pory roku.