Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ośrodek Rekreakcyjno Wypoczynkowy WALTER


sala do wynajęcia Toruń

Telefon: 56 654 25 62
Tel kom:( 0 56 ) 654 25 62
Rodzaj:
Adres:ul. Droga Starotoruńska 5A
Miasto: 87-100
Woj:
www: www.hotel-walter.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100

Restauracja Toruń 0 Restauracja Toruń 1 Restauracja Toruń 2 Restauracja Toruń 3 Restauracja Toruń 4 Restauracja Toruń 5 Restauracja Toruń 6 Restauracja Toruń 7 Restauracja Toruń 8 Restauracja Toruń 9 Restauracja Toruń 10 Restauracja Toruń 11 Restauracja Toruń 12 Restauracja Toruń 13 Restauracja Toruń 14 Restauracja Toruń 15 Restauracja Toruń 16

Restauracja "PORTOWA" poleca szeroki wybór dań kuchni polskiej i zagranicznej.
Dysponujemy salą konsumpcyjną na 300 miejsc. Nadaje się ona doskonale na przyjęcia weselne, okolicznościowe oraz bankiety. Zapewniamy fachową obsługę i wszelką pomoc niezbędną przy organizacji imprez. Organizatorom przyjęć weselnych udostępniamy bezpłatnie pokój hotelowy oraz korzystne rabaty na wynajęcie pozostałych pokoi. Gwarantujemy, że przy dźwiękach muzyki granej "na żywo", spędzą Państwo czas bardzo dobrze się bawiąc w doskonałej atmosferze. Jest to również okazja do zorganizowania spotkania rodzinnego lub towarzyskiego na przykład z okazji imienin czy urodzin.

Ośrodek Walter, z racji swego położenia i wyposażenia jest również dobrym miejscem spotkań integracyjnych, szkoleń, konferencji, prezentacji.

Zainteresowanym organizatorom do dyspozycji zostaną oddane sale konferencyjne oraz posiadany sprzęt, dający możliwość efektywnego prowadzenia prezentacji.

Sala konferencyjna może pomieścić około 100 osób.

Prowadzone działania w tak atrakcyjnym miejscu na pewno będą przyjemnością, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Po chwilach ciężkiej pracy zapraszamy wszystkich do skorzystania z restauracji, pola do gry w "Paintball" lub innych atrakcji. Jesteśmy pewni, że nasza oferta pozwoli połączyć pracę z przyjemnością, bez potrzeby opuszczania terenu ośrodka. Przypominamy, że cały teren wraz z parkingiem jest do Państwa dyspozycji. Na wszystkich zmęczonych wytężoną pracą czekają pokoje hotelowe.

Teren jest ogrodzony, oświetlony, z daleka od ruchu ulicznego i posiada dużo zieleni z zapleczem socjalnym. Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzętami za wcześniejszym uzgodnieniem. Mamy nadzieję, że atrakcyjne warunki naturalne, walory przyrodnicze i turystyczne oraz miła obsługa ośrodka staną się miejscem, które z chęcią Państwo odwiedzicie i z przyjemnością będziecie do niego powracać.

Początek swojej działalności firma WALTER datuje się na rok 1987, a od tamtego okresu zakład nieustannie poszerza swoją działalność. Od 25-go czerwca 1998 roku zajmuje się organizacją imprez plenerowych oraz usług hotelowo-gastronomicznych. W chwili obecnej posiada obiekt o powierzchni 1,2 ha na którym mieści się hotel oraz restauracja, oraz dysponuje doświadczeniem, nabytym przez lata pracy. W swojej ofercie posiada organizację imprez plenerowych dla firm z licznymi atrakcjami. Restauracja "PORTOWA" poleca szeroki wybór dań kuchni polskiej i zagranicznej, a sala konsumpcyjna, którą dysponuje lokal posiada 300 miejsc. Nadaje się ona doskonale na przyjęcia weselne, okolicznościowe oraz bankiety, a firma zapewnia fachową obsługę i wszelką pomoc niezbędną przy organizacji imprez. Ośrodek oferuje również smaczne potrawy przygotowane od podstaw i posiada odpowiednie zaplecze gastronomiczne do przygotowania bankietów czy szkoleń.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 12a9e:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • połowniki
 • spotkania biznesowe
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • imprezy świąteczne
 • spotkania dla firm
 • pikniki
 • wesela
 • komunie
 • rocznice
 • osiemnastki
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska
 • Ślub Plenerowy


Wesele:100 os.
Wszystkich sal:1
dekoracja sali
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

Zobacz także sale na wynajem w kujawsko-pomorskim:

Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy

Wesele na: 150


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  12a9e