Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Śmiłowice


sala bankietowa Śmiłowice

Telefon:(12) 385 92 04
Tel kom:0695 400 909
Rodzaj:
Adres:Śmiłowice
Miasto: 32-120
Woj:
www: www.palacsmilowice.com


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna10080100
Sala balowa907290
Sala bursztynowa665266
Sala myśliwska302430
Sala Kryształowa10080100

Pałac Śmiłowice 0 Pałac Śmiłowice 1 Pałac Śmiłowice 2 Pałac Śmiłowice 3 Pałac Śmiłowice 4 Pałac Śmiłowice 5 Pałac Śmiłowice 6 Pałac Śmiłowice 7 Pałac Śmiłowice 8 Pałac Śmiłowice 9 Pałac Śmiłowice 10 Pałac Śmiłowice 11 Pałac Śmiłowice 12 Pałac Śmiłowice 13 Pałac Śmiłowice 14 Pałac Śmiłowice 15 Pałac Śmiłowice 16 Pałac Śmiłowice 17 Pałac Śmiłowice 18 Pałac Śmiłowice 19 Pałac Śmiłowice 20 Pałac Śmiłowice 21 Pałac Śmiłowice 22 Pałac Śmiłowice 23 Pałac Śmiłowice 24 Pałac Śmiłowice 25

Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie.

Każda Para Młoda pragnie w tym jednym z najważniejszych dni poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych chcą aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie.

Chcemy zachować te chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające. Aby tak właśnie było szukają Państwo odpowiedniego miejsca. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy niezwykłe miejsce w czarującej scenerii.

Położony w Śmiłowicach zespół Parkowo-Pałacowy stanowi doskonałe miejsce na organizację wymarzonego, bajkowego wesela. Oddajemy do Państwa dyspozycji jeden z najpiękniejszych obiektów w Małopolsce. Przepięknie odrestaurowany pałac w stylu klasycystycznym z końca XVIII wieku posiada oryginalne, stylowe wnętrza.

Niepowtarzalny jest także otaczający go 4-hektarowy park. Romantyczne alejki, przepiękna zieleń i wiekowe drzewa tworzą niesamowitą atmosferę. Park stanowi doskonałą scenerię do fotografii ślubnych, dzięki czemu nie muszą Państwo opuszczać gości weselnych. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować przyjęcie weselne w ogrodzie w stylu angielskim.

Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną i miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, samochodu oraz dodatkowych atrakcji.

Szef kuchni specjalizuje się w staropolskiej kuchni. Przepięknie podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

Najbardziej liczy się dla nas stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.

Chcielibyśmy Państwu przedstawić jeden z najpiękniejszych pałaców w Małopolsce. Jasne, przestronne oraz przytulne pokoje pałacu z widokiem na piękny park są idealnym miejscem do pracy i wypoczynku.
Zapraszamy na wirtualny spacer po Pałacu.
Oferujemy Państwu 16 pokoi dwuosobowych oraz 1 pokój czteroosobowy urządzone w stylu klasycystycznym z dbałością o najdrobniejszy szczegół wraz z nowoczesnym wyposażeniem.

Przyjęcie weselne

Są w naszym życiu takie momenty, na które czekamy i o których marzymy od dzieciństwa. Gdy nadchodzi ich czas chcemy żeby zapisały się one w naszej pamięci na całe życie.
Każda Para Młoda pragnie by w tym jednym z najważniejszych dni poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Także rodzice Państwa Młodych chcą aby ich dzieci były w tym dniu najszczęśliwsze na świecie. Chcemy zachować te chwile we wspomnieniach jako romantyczne i wzruszające. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy niezwykłe miejsce w czarującej scenerii.
Położony w Śmiłowicach zespół Parkowo-Pałacowy stanowi doskonałe miejsce na organizację wymarzonego, bajkowego wesela.

Oddajemy do Państwa dyspozycji jeden z najpiękniejszych obiektów w Małopolsce. Przepięknie odrestaurowany pałac w stylu klasycystycznym z końca XVIII wieku posiada oryginalne, stylowe wnętrza. Niepowtarzalny jest także otaczający go 4-hektarowy park. Romantyczne alejki, przepiękna zieleń oraz wiekowe drzewa tworzą niezwykłą atmosferę. Park stanowi doskonałą scenerię do fotografii ślubnych, dzięki czemu nie muszą Państwo opuszczać gości weselnych. Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować przyjęcie weselne w ogrodzie w stylu angielskim.
Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji wesela, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną oraz miłą obsługę, która zadba o satysfakcję wszystkich Państwa gości. Służymy radą przy wyborze zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty, samochodu oraz dodatkowych atrakcji. Szef kuchni specjalizuje się w staropolskiej kuchni. Przepięknie podane potrawy staną się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

WESELA już od 250 PLN/osobę
Najbardziej liczy się dla nas stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia. Gwarantujemy Państwu cudownie spędzone chwile i wspaniałe przeżycia.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 6c251:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie:
Konferencje:
 • studniówki
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • spotkania dla firm
 • pikniki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • osiemnastki
 • stypy
 • Obsługa kelnerska
 • Ślub Plenerowy
 • siłownia/fitness
 • sauna
 • bilard
 • Klimatyzacja
 • Światło dzienne
 • Internet WiFi


Konferencja na:100 os.
Bankiet na:80 os.
Noclegi dla:56 os.
Wesele:300 os.
Wesele od:2 zł os.
Wszystkich sal:5
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

Zobacz także sale na wynajem w małopolskim:

Hotel Polonez - Kraków

Konferencje na: 250 Wesele na: 140 Bankiet na: 140 Nocleg na: 54


Szafran

Wesele na: 250


Hotel Modrzewiówka

Konferencje na: 60 Wesele na: 60 Bankiet na: 60 Nocleg na: 70


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  6c251Okoliczne Miasta: