Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dom weselny "BEATA"


sala weselna WRZOSOWA

Telefon:034 3275203
Tel kom:0 601 95 44 22
Rodzaj:
Adres:UL.KATOWICKA 32
Miasto: 42-263
Woj:Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bankietowa20070
Sala Weselna200

Dom Weselny WRZOSOWA 0 Dom Weselny WRZOSOWA 1 Dom Weselny WRZOSOWA 2 Dom Weselny WRZOSOWA 3 Dom Weselny WRZOSOWA 4 Dom Weselny WRZOSOWA 5 Dom Weselny WRZOSOWA 6 Dom Weselny WRZOSOWA 7 Dom Weselny WRZOSOWA 8 Dom Weselny WRZOSOWA 9 Dom Weselny WRZOSOWA 10 Dom Weselny WRZOSOWA 11 Dom Weselny WRZOSOWA 12 Dom Weselny WRZOSOWA 13 Dom Weselny WRZOSOWA 14

Przyjęcia organizowane u Nas mają kilmat biesiadny, dzięki temu, że zarówno konsumpcja jak i parkiet taneczny znajdują się na jednej sali. W związku z tym, że sala nie posiada żadnych podziałow i filarów wszyscy goście mogą wspólnie cieszyć się urokami organizowanej imprezy.

Scena dla Zespołu Muzycznego znajduje się na tej samej sali, dzięki czemu Zespół muzyczny, który Państwa zabawia ma bezpośredni kontakt ze wszystkimi gośćmi.

Efektem dodatkowym jest oświetlenie sali. Światło ultrafioletowe, pary, jak i multi-światło
z różnymi programami według rytmu muzyki dają specyficzny nastrój i tworzą niepowtarzalny klimat. Nad stołami istnieje podświetlenie punktowe - regulowane. Oświetlenie parkietu działa w rytm muzyki.

→ Cały obiekt jest monitorowany.
→ Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę
→ Lokal wyposażony jest w urządzenia klimatyzacyjne.

Z myślą o potrzebach klientów organizujemy:

wesela
komunie
przyjęcia okolicznościowe
bankiety
sympozja
imprezy integracyjne
catering

Posiadamy duzą, atrakcyjną salę mieszczącą do 200 osób, oraz dwie sale bankietowe, kominkowa - 40 osób i druga 30 osób. Cały obiekt jest klimatyzowany. Dla nowożeńców oddajemy do dyspozycji apartament wyposażony w sejf, a gościom oferujemy pokoje gościnne. Wokół lokalu znajdują się parkingi, tarasy, górka rekreacyjna, plac zabaw dla dzieci.

Gustownie zagospodarowany teren 1 ha może posłużyć do wykonywania zdjęć plenerowych.

Specjalnością lokalu jest kuchnia staropolska, europejska jak i atrakcyjne potrawy przygotowane przez mistrza kuchni w/g życzenia klienta np. deski serowe, półmiski ocean, udziec płonący, dziczyzna, wiejski stół, sandacz na fali, łosoś w całości, grill.

Menu ustalamu w/g życzenia i potrzeb klienta.


Catering - profesjonalna obsługa cateringowa firm, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Świadcząc usługi w zakresie cateringu musimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostawy dań i napojów, oprawa kulinarna imprezy organizowana na miejscu u klienta lub w zaproponowanym miejscu. Znakomici kucharze, oryginalne aranżacje stołów oraz doskonała obsługa, zapewnią niezapomniane wrażenia kulinarne i estetyczne.

Dom Przyjęć Okolicznościowych Beata we Wrzosowej istnieje już od 2001 roku. Posiadamy dużą, atrakcyjną salę mieszczącą do 200 osób, oraz dwie sale bankietowe, kominkowa - 40 osób i druga 30 osób. Organizowane u nas przyjęcia mają klimat biesiadny, dzięki czemu, zarówno konsumpcja jak i parkiet taneczny znajdują się na jednej sali. W związku z tym, że sala nie posiada żadnych podziałow i filarów wszyscy goście mogą wspólnie cieszyć się urokami organizowanej imprezy. Ponadto na tej samej sali znajduje się scena dla zespołu muzycznego, co pozwala na bezpośredni kontakt wszystkich gości z zespołęm muzycznym. Oświetlenie sali jest efektem dodatkowym, a światło ultrafioletowe, pary, jak i multi-światło z różnymi programami według rytmu muzyki dają specyficzny nastrój i tworzą niepowtarzalny klimat. Posiadamy także podświetlenie punktowe - regulowane nad stołami. Oświetlenie parkietu działa w rytm muzyki. Lokal wyposażony jest w urządzenia klimatyzacyjne, a cały obiekt jest monitorowany. Z myślą o potrzebach klientów zorganizujemy wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, sympozja, imprezy integracyjne, a także catering. Nowożeńcom oddajemy do dyspozycji apartament wyposażony w sejf, a gościom oferujemy pokoje gościnne. Wokół lokalu znajdują się parkingi, tarasy, górka rekreacyjna oraz plac zabaw dla dzieci. Gustownie zagospodarowany teren 1 ha może posłużyć jao miejsce do wykonywania zdjęć plenerowych. Naszą specjalnością jest kuchnia staropolska, europejska oraz atrakcyjne potrawy przygotowane przez mistrza kuchni wedle życzenia klienta np. deski serowe, półmiski ocean, udziec płonący, dziczyzna, wiejski stół, sandacz na fali, łosoś w całości, grill. Menu ustalalane jest według życzenia i potrzeb klienta. Znakomici kucharze, oryginalne aranżacje stołów oraz doskonała obsługa, gwarantują Państwu niezapomniane wrażenia kulinarne i estetyczne!Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 08138:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • połowniki
 • studniówki
 • spotkania biznesowe
 • catering
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • imprezy świąteczne
 • spotkania dla firm
 • półmetki
 • pikniki
 • wesela
 • komunie
 • bankiety
 • chrzciny
 • imieniny, urodziny
 • rocznice
 • stypy
 • przyjecia okolicznościowe
 • Obsługa kelnerska
 • Ślub Plenerowy


Noclegi dla:10 os.
Wesele:200 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
drewniany parkiet
Pełne zaplecze kuchenne
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Szatnia
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

Zobacz także sale na wynajem w śląskim:

Hotel Alpin - Sale weselne w Szczyrku

Konferencje na: 80 Wesele na: 150 Nocleg na: 85


Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  08138