Ta oferta jest nie aktywna! Nie znajduje się w naszej wyszukiwarce. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dwór w Podstolicach


sala do wynajęcia Nekla

Telefon:+48 61 438 68 08
Tel kom:570 500 777
Rodzaj:
Adres:ul. Kasztanowa 50 Podstolice
Miasto: 62-330
Woj:
www: www.podstolice.pl


Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

Stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Bankietowa707070

Dwór Nekla 0 Dwór Nekla 1 Dwór Nekla 2 Dwór Nekla 3 Dwór Nekla 4 Dwór Nekla 5 Dwór Nekla 6 Dwór Nekla 7 Dwór Nekla 8 Dwór Nekla 9 Dwór Nekla 10 Dwór Nekla 11 Dwór Nekla 12 Dwór Nekla 13 Dwór Nekla 14 Dwór Nekla 15 Dwór Nekla 16 Dwór Nekla 17 Dwór Nekla 18 Dwór Nekla 19 Dwór Nekla 20 Dwór Nekla 21 Dwór Nekla 22 Dwór Nekla 23 Dwór Nekla 24 Dwór Nekla 25 Dwór Nekla 26 Dwór Nekla 27 Dwór Nekla 28 Dwór Nekla 29

Oferta Weselna.
Dwór w Podstolicach położony w 100-letnim parku zaledwie 40 km od Poznania to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego do 72 osób.
Goście weselni mają do pełnej dyspozycji wnętrza Dworu jak również teren parku pośród którego znajduje się oczko wodne z fontanną i podświetlaną kaskadą. W okresie wiosenno-letnim Dwór zatopiony jest w soczystej zieleni i pięknych kwiatach, a pośród alejek przechadzają się pawie.
Hotel posiada 15 stylowych pokoi oraz reprezentacyjną Salę Balową z fortepianem. Wykwintne menu oraz profesjonalna obsługa kelnerska zapewnią wysoki standard uroczystości. W prezencie od Dworu Para Młoda otrzyma rabat 30 % na nocleg z kolacją w Pierwszą Rocznicę Ślubu.
Sprawimy by ten najważniejszy w Państwa życiu dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy.
Zapewniamy:
- Apartament dla Młodej Pary,
- powitanie chlebem i solą
-dekoracje stołów: świeże cięte kwiaty, serwetki, świece.
Posiadamy również szeroki pakiet usług dodatkowych:
-dekoracje zewnętrzne,
-powitalny czerwony dywan,
-białe pokrowce na krzesła,
-profesjonalna opieka i organizacja czasu dzieciom,
-oprawę muzyczną,
-możliwość wynajęcia bryczki…itp.
Ceremonia zaślubin to wyjątkowy moment wymagający szczególnej scenerii, dlatego chcielibyśmy zachęcić Państwa do wyboru jednego z dwóch niezwykłych miejsc:
- przepięknego XIV –wiecznego drewnianego Kościółka w Opatówku z niezwykłą atmosferą wnętrza,
- lub uroczego, pełnego kwiatów parku przylegającego do Dworu.

Każdą z uroczystości przygotowujemy indywidualnie uwzględniając Państwa oczekiwania.
W prezencie od Dworu Para Młoda otrzyma rabat 30 % na nocleg z kolacją w Pierwszą Rocznicę Ślubu.
W celu zapoznania się szczegółowo z ofertą prosimy o kontakt:
Tel . 61 438 68 08
E-mail: dwor@podstolice.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony:
www.podstolice.plJeśli szukają Państwo miejsca na niezapomniane przyjęcie weselne to zapewniam, że nie mogli Państwo trafić lepiej. Klimatyzowana sala, w której ugościmy 150 osób, obszerny taras i teren zielony wokół obiektu, przestronny parking i hotel do dyspozycji gości to atuty, które wyróżniają naszą Restaurację. Przygotujemy dla Państwa indywidualne menu uwzględniające gusta i smaki gości, zadbamy o niecodzienną dekorację podkreślającą wagę uroczystości, zapewnimy dyskretną i fachową obsługę. ZAPRASZAMY. DLA NAS KAŻDY GOŚĆ JEST WYJĄTKOWY! Hotel Restauracja "Polonia Podstolice" to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, osiemnastki, bankiety, imieniny, chrzciny, komunie, obiady po pogrzebie i inne.

Dwór w Podstolicach to szczególne miejsce - oaza ciszy i spokoju. Otoczony jest stuletnim piękny parkiem, w którym spotkać można przechadzające się pawie. Dwór dysponuje 30 miejscami hotelowymi w pokojach 1 i 2 osobowych, salę konferencyjną a także bankietowo-koncertową. Stylowe wnętrza zapewniają jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną atmosferę. Dwór jest idealnym miejscem spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Dwór w Podstolicach znany jest ze swejbogatej działalności kulturalnej. Wystawy, wernisaże oraz koncerty przyciągają wielu miłośników sztuki i zyskują wiernych fanów tego magicznego miejsca. Do naszych stałych gości należą m.in. Alicja Majewska, Krzysztof Kolberger, Michał Bajor, Włodzimierz Korcz, Jacek Wójcicki. W atmosferę Dworu doskonale wpisują się przyjęcia rodzinne takie jak komunie, zaręczyny i wesela. Dokładamy wszelkich starań by chwile spędzone w Dworze w Podstolicach były wyjątkowe i niezapomniane. Oferta weselna Dwór w Podstolicach położony w 100-letnim parku zaledwie 40 km od Poznania to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego do 72 osób. Goście weselni mają do pełnej dyspozycji wnętrza Dworu jak również teren parku pośród którego znajduje się oczko wodne z fontanną i podświetlaną kaskadą. W okresie wiosenno-letnim Dwór zatopiony jest w soczystej zieleni i pięknych kwiatach, a pośród alejek przechadzają się pawie. Hotel posiada 15 stylowych pokoi a także reprezentacyjną Salę Balową z fortepianem. Wykwintne menu oraz profesjonalna obsługa kelnerska zapewnią wysoki standard uroczystości. W prezencie od Dworu Para Młoda otrzyma rabat 30 % na nocleg z kolacją w Pierwszą Rocznicę Ślubu. Sprawimy by ten najważniejszy w Państwa życiu dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy. Zapewniamy Państwu: Apartament dla Młodej Pary, powitanie chlebem i solą dekoracje stołów: świeże cięte kwiaty, serwetki, świece. Szeroki pakiet usług dodatkowych: dekoracje zewnętrzne, powitalny czerwony dywan, białe pokrowce na krzesła, profesjonalna opieka i organizacja czasu dzieciom, oprawę muzyczną, możliwość wynajęcia bryczki i wiele innych. Ceremonia zaślubin to wyjątkowy moment wymagający szczególnej scenerii, dlatego chcielibyśmy zachęcić Państwa do wyboru jednego z dwóch niezwykłych miejsc: - przepięknego XIV –wiecznego drewnianego Kościółka w Opatówku z niezwykłą atmosferą wnętrza, - lub uroczego, pełnego kwiatów parku przylegającego do Dworu. Każdą z uroczystości przygotowujemy indywidualnie uwzględniając Państwa oczekiwania. W prezencie od Dworu Para Młoda otrzyma rabat 30 % na nocleg z kolacją w Pierwszą Rocznicę Ślubu.Zapytaj o wolny termin:
 • Twoja wiadomość:

Przepisz kod 86ee2:
Ładowanie mapy...


Organizujemy:
Możemy zapewnić:
 • catering
 • bale sylwestrowe
 • uroczystości jubileuszowe
 • imprezy świąteczne
 • spotkania dla firm
 • pikniki
 • wesela
 • bankiety
 • chrzciny
 • osiemnastki
 • stypy
 • Obsługa kelnerska
 • prowadzenie imprezy


Noclegi dla:29 os.
Wesele:150 os.
Wesele od:0 zł os.
Wszystkich sal:1
osobna sala taneczna
drewniany parkiet
Ogród
Duży Taras
Pokój dla młodej pary
Klimatyzacja
Noclegi dla gości
Parking strzeżony
Szatnia
Altana
Dodatkowo między innymi:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

Komentarze:

Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:


 • Kod:

  86ee2